Menu

Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy

No tak jsem došel k závěru, že musím mít asi špatnou verzi základní hry, jinak nevím. Dělá mi to pořád. Základní hra funguje skvěle (už jsem mág) ale TT mi hážou pořád tu samou chybu, kdykoliv vylezu z jiné lokace (důl) nebo třeba i uložím hru, vypnu, zapnu a nahraju. Dělá to vždycky. Čeština nečeština, jakákoliv verze TT. Asi budu muset tento datadisk oželet :-)
Master of Magnetism
Uživatel

zkus ještě aplikovat system pack ke G1 (pokus jsi to už neudělal) a pak nainstalovat mod

https://yadi.sk/d/vuWbU8nQ3G8ZFW
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Zkusím, to jsem ještě nedělal :-) díky
Master of Magnetism
Uživatel

Příspěvekod Bell » čtv 27. pro 2018 11:15:00 » Re: Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy
Ahoj, tak mám opět zase problémy :D
1. Quest pašovaní rudy - poslední zápis mám, když jsem zabila Melkora a řekla jsem to Ravenovi, tak se mi to zaznamenalo do deníku, ale quest se nesplnil, měla jsem o tom ještě říct Thangorovi, jenže ten o tom se mnou mluvit nechce, takže nesplněný quest

2. Quest Siekaczovi věci - jeho pálku jsem našla v Melkorově jeskyně, ale jeho "podvlíkačky" v truhle nebyli, pokud se nemýlím a nezdá se mi to, tak jsou "bugnuté" v posteli v mísnosti s Gomezovou truhlou a tou holkou (jméno si teď nevzpomenu) a nejdou mi sebrat, zaměří mi jenom tu postel, tak nevím co s tím.¨

3. Tajemství Eremita - Splní se mi quest Cizinec, jemu odevzdám všechny knihy, obleče se do hábitu a zmizí, mám zápis v deníku, tak jdu za ním k té jeskyni, on tam stojí, příjdu k němu a nic. Tak na něj promluvím a jediná možnost je "konec" odmítá se mnou mluvit, tak zase nevím co dělat
Bell
Uživatel

Ahojte, mám taký problém, aby som sa pohol v quest linke u pašerákov, potrebujem zistiť niečo od Gilberta. Problém je, že som ho tak trochu zabil. Nejaký spôsob ako ho spawnúť popr. dokončiť quest bez neho? Vďaka
zmodlorSK
Nováček

Mám technický problém. Po nainstalování TT se mi při pohybu myší postava točí dokola. Nevíte, jak toto vyřešit? Díky
hemi05
Uživatel

Sniz rozliseni na 1280xXXX nebo nizsi.
denny píše:Čau, hele něco jsme si o tobě dokázali zjistit, co se týče aktivity na Gothicz. ... Proto tě z týmu propouštíme. 

Emperor píše: jsi ostuda celé gothic komunity a k tomu navíc neschopný, zamindrákovaný a sebestředný lempl (to není nadávka, ale diagnóza, není v tom nic osobního)
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Drex » ned 26. kvě 2019 21:24:27 » Re: Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy
mám trochu problém dal jsem ur-shakuvy ulu-mulu a šel jsem za lovci skřetů objevili se tam dva nemrtvý elitní skřeti kterým ale nejde vzít HP ani nezpůsobují žádný poškození neví někdo jak pokračovat ?
Drex
Uživatel

Nedaleko u veze (naproti taboru) najdes skretiho samana. Toho zabij a bude po problemu.
denny píše:Čau, hele něco jsme si o tobě dokázali zjistit, co se týče aktivity na Gothicz. ... Proto tě z týmu propouštíme. 

Emperor píše: jsi ostuda celé gothic komunity a k tomu navíc neschopný, zamindrákovaný a sebestředný lempl (to není nadávka, ale diagnóza, není v tom nic osobního)
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Waity » stř 03. črc 2019 14:57:33 » Problém s fanatiky
Zdar lidi...mám takový problém s fanatiky. Když se přidám k jednomu ze základních táborů (přidal jsem se k sektářům), začnou na mě všichni fanatici útočit, takže se k nim nemůžu přidat. Už se mi to stalo předtím, tak jsem to začal hrát od začátku, ale bohužel chyba se opakuje. Nevíte prosím někdo, co s tím?
Waity
Nováček

Příspěvekod Emperor » stř 03. črc 2019 22:19:20 » Re: Problém s fanatiky
zkus si sundat zbroj, než se k nim přiblížíš ... ideálně plnit úkoly pro ně ještě jako nezávislý ...
Emperor

Příspěvekod Waity » čtv 04. črc 2019 11:54:48 » Re: Temná Tajemství - Zákysy a technické problémy
Zbroj jsem zkoušel sundat a bohužel problém přetrvává...Asi to budu muset začít celé od začátku, omylem jsem si přepsal pozici před vstupem k bratrstvu...naštěstí mi to nevadí. G1 je srdcovka, co nikdy neomrzí. ^_^
Waity
Nováček

Nemeli fanatici nejaky amulet co sis mel nasadit? Nebo to pletu s navraty?

Beowulf
Uživatel

si možná pleteš s amuletem vodních mágů, co dostaneš od Vatrase jako člen Nového tábora, aby ses dostal do hradu ...

v G1 i v TT jsem se snažil vždycky plnit co nejvíc úkolů coby nezávislý, rychlým vstupem do některé z frakcí hráč přijde o spoustu expů i peněz ...
Emperor

Bude to tak.
Ja si pamatuji ze na mne utocili ti fanatici kdyz jsem tam prisel jako ve zbrojich sektaru ale to jsem bral jako jasnou vec. Uz si to blbe pamatuji. Kazdopadne jsem jako strazce jejich ukoly splnil az do konce to vim jiste.
Neni mozne ze za bazinny tabor snimi neni mozna interakce? To snad ne :)

Beowulf
Uživatel

Předchozí