Menu

Uložení hry

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Příspěvekod ClaritySence » pát 05. dub 2019 11:42:31 » Uložení hry
Zdravím, chci se zeptat jestli jde nastavit, aby pri zapnutí hlavního menu byla jako první označená možnost na uložení hry místo načtení hry. Nedávno jsem hrál Gothic 2 bez datadisku a tam to tak bylo, šlo uložit hru rychle přes esc a dvě kliknutí myší protože bylo uložení hry vždy označeno. Teď když hraju NOTR tak je místo toho označeno načtení hry, celý proces ted déle trva a párkrát se mi stalo že jsem místo uložení hru načetl. Nevíte někdo jestli se to dá nějak přenastavit? Mám 2.7 eng verzi s češtinou z gothicz.
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pát 05. dub 2019 16:50:50 » Re: Uložení hry
To nevím, ale doporučuji zapnout v ini rychlé uložení/načtení F5/F9. Takto můžeš snadno ukládat co minutu a stejně tak načítat :)
Dolero
Templář

Příspěvekod ClaritySence » sob 06. dub 2019 9:28:30 » Re: Uložení hry
O tom vím, děkuju za tip. Nikdy jsem to ale nepoužíval, hrál jsem gothic 2 nesčetněkrát a pamatuju si že vždy jsem to dělal přes menu (esc + lmb + lmb). Zkoušel jsem NOTR bez češtiny a tam to funguje dobře, při zapnutí menu se automaticky zvýrazní uložení hry. S tou češtinou přibyl v menu nový řádek "Autoři českého modu", tak je možné, že tím se to nějakým způsobem posunulo. Vypadá to že si budu muset zvyknout na quicksave a quickload, který jsem nikdy nepoužíval. :D Každopádně díky za radu Dolero. :)
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » sob 06. dub 2019 10:48:13 » Re: Uložení hry
Menu se da predelat, tedy ty radky prehodit. To je menu.dat
denny píše:Čau, hele něco jsme si o tobě dokázali zjistit, co se týče aktivity na Gothicz. ... Proto tě z týmu propouštíme. 

Emperor píše: jsi ostuda celé gothic komunity a k tomu navíc neschopný, zamindrákovaný a sebestředný lempl (to není nadávka, ale diagnóza, není v tom nic osobního)
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod ClaritySence » ned 07. dub 2019 17:40:51 » Re: Uložení hry
Tak to nevím absolutně netuším jak to udělat přes to menu.dat, na to je moje it znalost krátká. :lol:
ClaritySence
Uživatel