Menu

Top 10 uživatelů, kteří přispěli přínosem komunitě :)

Nějaké návrhy/otázky k fóru ? Pište sem.
Nechápu jak to můžete porovnávat (maximálně pochopím tak El Kamila a Milhause). Podle mě přispěl každej (kdo tu vůbec něčím přispěl), úplně stejně, kromě výše zmíněných výjimek.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

nemáš pravdu, spousta lidí tu přispěla i něčím navíc než jen neustálým přívalem spamu a rýpáním do ostatních. A ano, všichni tito uživatelé, kteří udělali něco užitečného, např. někomu poradili, sepsali návod, udělali něco do fanartu, přeložili do češtiny, starají se o chod tohoto fóra a webu etc., ti všichni si zaslouží uznání.
Že to ty nechápeš nebo nevíš vůbec neznamená, že si ti dotyční ocenění za svou práci nezaslouží.
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Tím neříkám, že si to uznání nezaslouží. Tím myslím, že kdyby jsme si to pak představili jenom s těma co tu přispěli, tak by tu zase chyběli ty co jsme zařadili dolejc, a opačně. Prostě si myslím, že ať už někdo přispěl víc nebo míň, tak si to bez něj moc nejde představit. Vím že tenhle příspěvek není moc srozumitelnej, ale snad mu rozumíš.

A mimochodem, už prosím nenarážej na můj rekord ve spamu. Já jsem tu sice nepřispěl skoro nijak (jestli ne vůbec), ale taky jsem zmiňoval do toho uznání jenom ty, co tu přispěli, tudíž ne sebe.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

ElKamil, Aeternitas, Fawkes, Millhause, tonyskate, Warezz, helpo1, Kaiser s Nemrtvym Ryscem , Greg, vsichni prekladatele modari a vsichni co tu radi a komunikuji aktivne.
denny píše:Čau, hele něco jsme si o tobě dokázali zjistit, co se týče aktivity na Gothicz. ... Proto tě z týmu propouštíme. 

Emperor píše: jsi ostuda celé gothic komunity a k tomu navíc neschopný, zamindrákovaný a sebestředný lempl (to není nadávka, ale diagnóza, není v tom nic osobního)
Beowulf
Uživatel

A nyní již zapomenuté legendy a trosky, o které nikdo nemá zájem. + forum každý den down. :D
Warezz.K
Uživatel

Nuže, když je nyní tento topik mimořádně oživen, tak bych si dovolil také přispět svým rankem. Nejsem členem komunity od začátku, takže je to psáno z mojí subjektivní perspektivy - krom jiného hodně ovlivněné tím, že mě na ní pár let zajímá už výhradně fanart.

1. Kamil. - Poslední dobou na to skoro úplně kašle, ale jestliže mluvíme o této komunitě, tak musí na prvním místě být zkrátka on, jelikož ji založil. Pravda je, že občas jeho nečinnost a nezájem, jakkoliv jsou to pochopitelné projevy, může komunitě i dost škodit.

2.-4. Kloudici, keldorn, Wem a asi ještě někoho další, na koho jsem zapomněl/ o kom nevím. Tihle lidé, pokud vím, se hodně zasadili o to, aby na webu byly všechny potřebné informace o hrách. Obrovský kus práce, bez kterého by to tu ostatně vůbec nemělo kdy fungovat.

5.-6. Greg, tonyskate a asi zase někdo další - myslím si, že těmhle lidem za sakra hodně vděčí sekce módů, bez ní by komunita byla o hodně slabší.

7. Pivl - myslím si, že pokud jde o to, co kdo udělal pro fanart, tak se s ním nemůže nikdo rovnat. A přitom celou dobu dělal hlavně jen to, co ho baví.

8.-9. Emperor a Jémák. Jestli se někde zasloužil o údržbu fóru a nějaký provoz komunity, pak jsou to oni.

10. Dolero. Je to občas pěkný hajzlík, ale zároveň z nejaktivnějších členů. Tak jsem tu udělal aspoň jednu příčku pro něj :)

Určitě jsem na mnohé zapomněl, případně jsem neměl možnost je poznat. Těm se omlouvám za to, že sem nejsou zařazeni. Za sebe bych ještě zmínil, že další mí oblíbení lidé, kteří tu zároveň udělali nezanedbatelný kus práce jsou: Lucanus, Lordan, sleeper (který udělal i hodně ne-práce), Howky, DasaDek, Wilhelm aka Scorpio, taria, IMarekI, kosny666, fopa, Kristi, vrabec. Některé už spláchl čas, ale rád na ně vzpomínám.
Vojta1122
Kronikář

Předchozí