Menu

Jednoduché dotazy SEM

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Příspěvekod Beowulf » čtv 23. srp 2018 16:24:06 » Re: Jednoduché dotazy SEM
2.7 mam i ja a to byla Gold verze.
Nerozumim tomu ale podle mne tam je jedno ktera cestina bude vlozena. Proste to nesmi byt cz na G2 classic. Problem muze byt jen se samotnou instalaci a to se da zmena verze hry zmenit snadno.
denny píše:Čau, hele něco jsme si o tobě dokázali zjistit, co se týče aktivity na Gothicz. ... Proto tě z týmu propouštíme. 

Emperor píše: jsi ostuda celé gothic komunity a k tomu navíc neschopný, zamindrákovaný a sebestředný lempl (to není nadávka, ale diagnóza, není v tom nic osobního)
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod kloudici » čtv 23. srp 2018 16:37:20 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Díky, ale tady jsem to četla
http://www.gothicz.net/gothic-2-noc-havrana/cestina/
(cituji:Pozor - tato čeština není shodná z češtinou, která se prodává s Gothic 2 GOLD edicí.) Na CD z Levelu žádná čeština nebyla, je tam jenom odkaz na sránky Hrejcz, ale tam jsem nic nenašla - žádnou češtinu).
Takže nevím, co s tím :(
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Beowulf » čtv 23. srp 2018 17:05:18 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Hej to ale o moc nejde. Proste jsou dve cestiny. Jedna je oficialni a druha neoficialni. Obe ale sedi na datadisk.
V te oficialni jsou mensi bugy. Treba Erol nejde do svoji chajdy.
Tady by mohl poradit helpo, poslu ho sem :D
denny píše:Čau, hele něco jsme si o tobě dokázali zjistit, co se týče aktivity na Gothicz. ... Proto tě z týmu propouštíme. 

Emperor píše: jsi ostuda celé gothic komunity a k tomu navíc neschopný, zamindrákovaný a sebestředný lempl (to není nadávka, ale diagnóza, není v tom nic osobního)
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod kloudici » čtv 23. srp 2018 17:12:40 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Díky, budeš moc hodný :)
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Beowulf » čtv 23. srp 2018 17:57:07 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Helpo poradit nevi. Prdnul bych tam nejakou cestinu a drtil bych hru.

Beowulf
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » čtv 23. srp 2018 18:44:46 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Tak já nikdy nevlastnil oficiální českou verzi G2A. Ano, v jedné z češtin bylo několik bugů (kvůli tomu, že překladatelé zasahovali třeba i do jmen waypointů nebo zvuků, jelikož ty se zapisují do uvozovek - podobně jako třeba dialogové volby nebo popisky) a samozřejmě se dost podstatně lišili v samotných textech - AFAIR oficiální často užívala nové názvosloví, které nereflektovalo to z G1, na druhou stranu neoficiální byla méně vypilovaná (a někdy i přímo nelogická) v částech přidaných v datadisku.
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » čtv 23. srp 2018 19:00:59 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Kazdopadne obe musi sedet na hru. Jediny problem muze nastat pri te instalaci. Pokud by nesla nainstalovat bude treba zmenit verzi.
Pripadne, mozna rychlejsi muzu tady nahrat ceska skripta, vlozis do hry a frcis.

Beowulf
Uživatel

Příspěvekod kloudici » čtv 23. srp 2018 20:17:46 » Re: Jednoduché dotazy SEM
To bych musela vědět jak, nemám tušení, o čem mluvíš :D To bys mi musel navíc vysvětlit, kam přesně to mám vložit. Byl bys moc hodný, kdyby ses obětoval a nahrál to sem a vysvětlil mi co a jak. Předem moc díky.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kloudici » čtv 23. srp 2018 20:22:00 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Beowulf píše:Helpo poradit nevi. Prdnul bych tam nejakou cestinu a drtil bych hru.

Problém je v tom, že vůbec nevím, kde ji vzít, na webu odkaz na download češtiny
http://www.gothicz.net/gothic-2-noc-havrana/cestina/
je nefunkční (aspoň mně to nejde, kliknu na link a nic :( )
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Beowulf » čtv 23. srp 2018 21:45:11 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Me to jde ale je tam cestina na mod Temna Tajemstvi :D

Koukni tady
https://www.abcgames.cz/?p=preklady_zobraz&id=6628

Zda se byt aktivni.

Beowulf
Uživatel

Příspěvekod kloudici » čtv 23. srp 2018 21:52:51 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Díky moc za rady, mezitím jsem konečně našla odpovídající češtinu a dokonce se mi ji i povedlo nainstalovat a je to OK. Ještě se pokusím zítra stáhnout a nainstalovat módy, ke kterým je čeština, snad to zvládnu. Ještě jednou díky :)
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » pát 24. srp 2018 1:27:40 » Re: Jednoduché dotazy SEM
viewtopic.php?f=140&t=18167#p545619

Velkou část módů do G2A najdeš zde :)
Pro lepší hraní doporučuji nainstalovat i system pack - https://yadi.sk/d/vuWbU8nQ3G8ZFW

PS: nepochopil jsem, v čem byl problém, já normálně češtinu z webu stáhl a je v pohodě... :D
Dolero
Templář

Příspěvekod kloudici » pát 24. srp 2018 9:00:31 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Dolero píše:PS: nepochopil jsem, v čem byl problém, já normálně češtinu z webu stáhl a je v pohodě... :D

Moje blbost, při stahování se mi neukázal žádný ukazatel, že to stahuje, tak jsem myslela, že to nestáhlo. Později jsem zjistila, že stáhlo :oops:
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Beowulf » pát 24. srp 2018 9:56:32 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Kdyz kliknu na ten downland tak mi to ukaze cestinu pro TT tak nevim. Jestli tam je nejaka finta, melo by to kazdopadne byt jednodusi. Vsimnete se jak jsem daval link na cestiny, jak tam maji krasne vse jasne rozdeleno. Tak to ma byt.

Beowulf
Uživatel

Příspěvekod kloudici » pon 27. srp 2018 15:25:37 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Tak znovu. Předevčírem jsem nainstalovala na hru Gothic2 gold, kde jsem měla hru v rámečku a neukazoval se mi HP bar. Tak jsem nainstalovala Gothic1/2 system pack, ale zase pro změnu NPCčka se mnou nekomunikovaly. Odinstalovala jsem ho tedy ale pak při spuštění hry mi naběhla pouze černá obrazovka a bílý kurzor myši. Přeinstalovala jsem hru několikrát, ale přes zástupce na ploše se nespustila vůbec, přes gothic2. exe ve složce se hrou hra zkoušela naběhnout, ale nepovedlo se, vyběhla mi hláška, že mi chybí dvě knihovny. Stáhla jsem je z netu, vložila do systému hry, a pak mi zase chybělo nějaké číslo blabla... Nešla mi hra ani odinstalovat, musela jsem to smazat natvrdo, naštěstí jsem ji neměla instalovanou v Program filesech.
Dnes jsem si koupila Gothic II Gold edition v české verzi 2.7, nainstalovala bez problémů. rozjela bez problémů, ale okno je zase v rámečku a neukazuje se mi HP bar.
http://www.imagehosting.cz/?v=gothicrmee.png
Co s tím? Bojím se instalovat zase ten systém pack, aby se mi nestalo to, co předevčírem. Někdo nějaký nápad? :(

EDIT: nikdo nic? :(
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší