Menu

Návod - připomínky, doplnění atp.

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod macin33 » pát 06. črc 2018 21:09:54 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hellscreame zase se ti budu do toho navodu michat.:D ikdyz je 99.9 % bez chyby,stejne...

1)v ukolu Strážci v 7 kapitole...(3 strana) mas "Běžte na Onarovu farmu, kde si promluvte s lordem Hagenem a pak s Leem."jenze tak to neni.nez se vydas na farmu je potreba zajit do klastera ze miltenem,rict mu,ze hegen potrebuje magy do boje.jinak se zadny jednotky nepremisti na farmu a clovek nevi co dal.pro nekoho kdo to bude resit poprve to muze byt problem....

2)jak resis space v 7 kapitole.muzes creolovy nabidnout i luk "barva smrti" (mimochodem je brutalni ale nejakej prokletej,kdyz se nasadi ubira hp co sekundu tak cca 100)

a posledni detail ....dopsal bych ze vyvolani toho draka rezavyho je potreba ta (silena na bojovou postavu) mana.ona by sla ziskat,ale pres amulety.ja safiry vsechny prodal....
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 06. črc 2018 21:38:32 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
ad 1) No nevím, zrovna dneska jsem tuhle část plnil a s Miltenem jsem vůbec nemluvil. Všechny frakce až na mágy ohně se přesunuly na farmu. Mágové ohně tam odejdou až po vyřešení Strážců.

ad 2) Připíšu to tam. Jestli bere tenhle luk, který je dostupný asi jen za obratňáckou postavu, tak zřejmě bude brát ještě další "specifické" předměty.

ad 3) Dám tam poznámku.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 06. črc 2018 21:46:58 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
No ume nic. Hegen že tam půjde ale zůstal v pevnosti... Dostal jsem zápis ze bych to měl říct magum ohně. Ale nebylo komu jen milten měl dialog. Pak tam vseci jsou až na ohnivý magy, jak píšeš... Tak nevim
macin33
Uživatel

Příspěvekod Gurbon » pát 20. črc 2018 22:48:28 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Nevím jestli se stalo jen mě nebo je to chyba:
Plním úkol Prokletý maják a jsem ve fázi kdy mám dojít za Gregem aby mi řekl, že Jack a Kelevra jsou jedna osoba. Bohužel úkol s dýmkou pro Jacka už jsem dávno splnil, takže Greg mi sice řekne, že se s Keleverou plavil, ale neřekne mi, že je to Jack a tím pádem nemůžu úkol dokončit.
Mohlo by to být napsané u úkolu s dýmkou a nebo ty dva úkoly spojit.
Gurbon
Nováček

Příspěvekod Beowulf » pát 20. črc 2018 22:58:12 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hmmm to je docela mozne. Tohle spise nez v navodu osetrime primo v cestine.
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » sob 21. črc 2018 6:42:04 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Kde jsi sehnal druhou dýmku?
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Gurbon » sob 21. črc 2018 8:03:10 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hellscream píše:Kde jsi sehnal druhou dýmku?

Od Grega ale před tím, než jsem s prokletým majákem vůbec začal.

EDIT: Tak po pár dnech ten dialog z Grega najednou vypad.
Gurbon
Nováček

Příspěvekod Raptorek » pon 30. črc 2018 8:27:33 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Ahoj, mini mikro nano piko detail....

Na Starověké plošině před Ravenem je v návodu:
"V chrámu v levé chodbě aktivujte žezlem oltář, který vám otevře komnatu, kde už na vás čeká Raven (1000 exp)."

Pokud se nemýlím, je to v pravé chodbě. :D
Raptorek
Nováček

Příspěvekod Hellscream » pon 30. črc 2018 9:40:40 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Je to tak. Opraveno.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Zdenda » pon 10. zář 2018 15:51:31 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Ahoj,

jen bych asi poupravil:

Vrazi: Cesta vraha - schování za roh soudcova domu nestačí, aby se spustil fight, je nutné se od rohu plížit k té studně a chvilku vyčkat. Samo až se tam spawnou oba aktéři. (cca po22hod)

Zloději: Velmistrův meč - já úkol dostal i dokončil ve 2. kapitole, nezadává ji od 3. Bude tam asi jediná podmínka obratnost, což je tedy asi 250.
Zdenda
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 10. zář 2018 16:12:08 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Vrazi: Cesta vraha - schování za roh soudcova domu nestačí, aby se spustil fight, je nutné se od rohu plížit k té studně a chvilku vyčkat. Samo až se tam spawnou oba aktéři. (cca po22hod)

Napsal jsem to blbě, jde o dům paladinů. Tam stačí stát za rohem a natočit kameru tak, aby bylo vidět na místo činu. Upravím to.
Zloději: Velmistrův meč - já úkol dostal i dokončil ve 2. kapitole, nezadává ji od 3. Bude tam asi jediná podmínka obratnost, což je tedy asi 250.

V ruském návodu píší 3. kapitola, ale evidentně se to změnilo. Já ten úkol jenom testoval, ale regulérně jsem ho neplnil. Přepíšu to.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Zdenda » pon 10. zář 2018 16:33:43 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hellscream píše:

Napsal jsem to blbě, jde o dům paladinů. Tam stačí stát za rohem a natočit kameru tak, aby bylo vidět na místo činu. Upravím to.

V ruském návodu píší 3. kapitola, ale evidentně se to změnilo. Já ten úkol jenom testoval, ale regulérně jsem ho neplnil. Přepíšu to.

Ještě add Velmistrův meč, trošku neobratně jsem se vyjádřil, podmínka obratnosti je pouze u stealu měšce u Fingerse, samotné zadání úkolu je od Ramireze po naučení všech mečů ...
Zdenda
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 10. zář 2018 16:34:52 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Ještě potřebuješ 50 reputace u zlodějů, alespoň podle ruského návodu.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 05. říj 2018 13:29:52 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
tak zas ja,....mam dodatek k ukolu Hladový trestanec..
pokud uz zoldak jsi,tak nemas jinou moznost dialogu nez mu dat jen 50 zlatych.aby byl taky zoldak.jina moznost neni.skoda :(
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » sob 06. říj 2018 8:17:30 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Přidal jsem tam poznámku, že je ideální splnit úkol ještě jako nezávislý.
Hellscream
Moderátor

PředchozíDalší