Menu

Jakou hru jste si koupili naposledy?

Sekce pro pokec o hrách na PC či konzole
Pravidla fóra
V této sekci se mohou vyskytovat topicy o hrách.
Není nutné zakládat vždy téma nové, lze využít i obecné téma o hrách, pokud se nejedná o kopletní rozbor nějaké hry, nebo o delší debatu o ní.
Neaktivní nebo nezajímavé témata budou mazány bez upozornění.
Rozhodnutí, je-li téma potřebné je na moderátorech fóra a proti jejich rozhodnutí není odvolání.

Pravidla pro založení téma:
Chcete-li předejít tomu, že vám moderátor zamče, nebo smaže téma rovnou, dodržujte tato pravidla:
1.) při zakládání tématu o hře uveďte do názvu tématu název hry.
2.) V prvním, úvodním příspěvku tématu uveďte obecné informace o hře, aby i uživatelé, kteří hru neznají věděli a pochopili, o jakou hru se jedná.
3.) nezakládejte zde témata obecná o hrách, nezakládejte zde poradny o nějaké hře, kam máte jít a co dělat tam a tam, či podobné věci, neboť vám budou taková témata smazána. Nejedná se o prostor pro poradnu, co se hrou, ale o prostor pro bavení se o konkrétní hře jako celku.
4.) Pokud chcete i přesto založit nějaké obecné téma o hrách, jako hlasování o nejlepší hře atd., kontaktujte nejprve moderátora, jestli vám jej schválí. Takové téma by ale muselo mít dobrou úroveň a smysl. Pak by bylo vytvořeno jako důležité, aby se odlišilo od těch ostatních.

Chcete-li se poradit ohledně nějaké hry, která vám nefunguje, využijte topic na radění nebo příslušný topic s hrou, který již zde existuje.
Nezakládejte zde kvůli tomu samostatné téma jen s otázkou na radu.
Příspěvekod JENIK » sob 29. črc 2017 10:14:35 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Já koupil posledně METRO REDUX a BIOSHOCK THE COLLECTION abych splnil resty z let minulých. Teď koukám po WOLFENSTEINu.

V budoucnu plánuji koupit třeba HORIZON, DISHONORED 2 Datadisk a kdo ví co ještě přijde pod ruce. Hry kupuji většinou až ve slevě nebo z druhé ruky brzo po vydání. Né že bych byl držgršle ale když jsem dal za DEUS EX MD cca 1599 v den vydání a pak mě to celkem zklamalo, tak jsem se zařekl, že v den vydání nic tak drahého kupovat nebudu.

Kupuji striktně a pouze krabicovky, protože si dělám sbírky vždy a vystavuji si je na poličce. Hry sice velmi rychle ztrácejí na hodnotě, ale digitálky se mi nelíbí. Třeba u PS4 má člověk 0,5TB HDD a vleze se tam takhle sotva 10 her ... to nemluvím ani o těch instalacích. Ach jo, kde jsou časy PS2, kdy se strčilo a hrálo a žádné instalace, update apod. ...

A když už nějakou digitálku mám, tak je to většinou z PS Plus, nebo na půlky s kámošem.
JENIK
Uživatel

Příspěvekod kloudici » stř 02. srp 2017 12:22:41 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Naposledy jsem si koupila Edici Hra roku - Zaklínač 3 (s oběma datadisky), uchvátila mě, dohrála jsem ji komplet a začínám znovu game+.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod rebelx1 » pon 28. srp 2017 13:02:35 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Doom (ps4)
My legs are weary
But I still walk
My hands are sore and broken
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod rebelx1 » stř 29. lis 2017 10:38:43 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Bloodborne pred mesicem a pul.

Nahral jsem zatim jenom asi 6 hodin, protoze me to svoji hardcore obtiznosti neskutecne frustruje. Vetsinu z tech sesti hodin jsem uvizlej na jednom bode kde mi davaj na prdel, a vzhledem k faktu ze po nakladacce se hrdina objevi u kilometr vzdalenyho savepointu, ztrati vsechny xp a krev kterou se leci a vyuzil ji, to hrani porad odkladam. Posledne jsem tomu venoval dalsich 30 minut snahy a kdyz jsem opet 10 umrel a nikam se neposunul, musel jsem se kousat do rtu. Tahle hra mi leze na nervy.
My legs are weary
But I still walk
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod Kristi » pon 04. pro 2017 0:35:29 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Day of Defeat: Source za 0.99 €, lebo musím písať bakalárku.
if i hadn't buried my feelings so deep that they only come up when i watch stepmom, i would totally be tearing up right now
Kristi
Uživatel

Příspěvekod Ramesse » úte 05. pro 2017 18:46:19 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Jakou hru jste si koupili naposledy?

Len jediný krát v živote - v roku 2006, bolo to 5 dní po vydaní - a šlo o Gothic 3, vtedy ešte za rovných 1000sk.
Ramesse
Uživatel

Příspěvekod rebelx1 » čtv 11. led 2018 6:42:20 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Uz to jsou 3-4 mesice co jsem si koupil hru Bloodborne a stale jsem ji jeste nedohral. Je to strasne dobra hra, ale taky extremne tezka a frustrujici. Posledne jsem neco zvoral po 30 hodinach a rozhodl jsem se ze to nekdy restartuju.

Jinak co jsem si predplatil plusko na PSovi me Sony mesicne zasobujou fajn hrama, takze ani nepotrebuju nic kupovat. :wink:
My legs are weary
But I still walk
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » sob 30. čer 2018 13:12:58 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Fallout New Vegas
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod raphael » sob 04. srp 2018 13:06:47 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Poslední hra, kterou jsem si objednal, je Final Fantasy XV
He gossips habitually; he lacks the common wisdom to keep still that deadly enemy of man, his own tongue.
New Cupcakes 2048 game.
raphael
Nováček

Příspěvekod rebelx1 » ned 05. srp 2018 15:49:13 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Prey (2017) - 4 mesice zpet - dohrano
Zaklinac 3 GOTY - 2 mesice zpet - zatim nedohrano

raphael píše:Poslední hra, kterou jsem si objednal, je Final Fantasy XV

+ 1

Budes to hrat na pc nebo konzoli?
My legs are weary
But I still walk
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod rebelx1 » čtv 16. srp 2018 5:42:58 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Konecne jsem dojel zakladniho Witchera 3, ted jeste ty datadisky.

Jinak jsem si koupil Wolfenstein Two Pack (The New Order + The Old Blood) a zatim naprosta spokojenost s TNO.

Konecne dalsi FPS ktery se soustreduje ciste na singleplayer.
My legs are weary
But I still walk
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod rebelx1 » úte 13. lis 2018 11:25:44 » Re: Jakou hru jste si koupili naposledy?
Objednal jsem Battlefield 1 Revolution Edition (PS4)

Sice jsem to nekupoval kvuli sobe, ale docela se na to tesim.
My legs are weary
But I still walk
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Předchozí