Menu

Thorus

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 11:12:57 » Re: Thorus
Docela zbytecne zabijet Thoruse. Zde na gcz byli vzdy dva patche, jeden nefungoval ale druhy byl bezvadny a dal se aplikovat i behem hrani :)
Stacilo ustoupit od kriklouna Thoruse, ulozit , vlozit patche , nahrat a vse bylo OK. Jen se bojim ze patche uz ani nebude dostupny :sad: to by byla tragedie.
Ja si jednou i vytahl skripta z TT a ono toho s konvojem melo byt mnohem vice, bohuzel to uz zustalo nevyuzito. A tahle cast byla zachovana.
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Rammer » ned 18. úno 2018 11:47:49 » Re: Thorus
Přesně to jsem udělal i já, jenže ten patch nefungoval, pořád na mě křičel i po nahrání patche. Odkaz na ten druhý asi nemáš co?
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 18. úno 2018 12:07:27 » Re: Thorus
Emperor píše:popř. nainstalovat tuhle verzi TT, ta je i s patchem a mě funguje bez jakéhokoli problému či bugu ...

To není patch, ale nová verze TT, kde jsou opraveny bugy ... ale musíš začít novou hru ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 12:26:06 » Re: Thorus
Rammer píše:Přesně to jsem udělal i já, jenže ten patch nefungoval, pořád na mě křičel i po nahrání patche. Odkaz na ten druhý asi nemáš co?

Tak to jsi nasel ten druhy. Mam to v zive pameti, hra mne strasne bavila a kdyz tohle prislo byl jsem celkem zoufaly.
Mam nadeji, tenkrat jsem tady jeste tehdy pod jinym nickem ktomu neco psal aby se vedelo ktery je spravny. Ted nekam zenu ale az se vratim zkusim zapatrat. Pak je otazka jestli je jeste vubec dostupny.
Taky je sance ze zustal v mem starem PC. :)

Emperor
A neni to TT2 ? Tam neni cestina.
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Rammer » ned 18. úno 2018 13:19:26 » Re: Thorus
To už neřešte, při příští hře zkusím tedy tu novou verzi TT. Já totiž stahoval tu, která je na Gothicz.net zveřejněna. Že je ještě nějaká jiná novější jsem nevěděl.

A co to obchodování? Víte někdo? Zkoušel jsem i resetovat hru a furt nic. Např. jsem přišel k Fiskovi a chtěl koupit 3 ks paklíčů, jenže na kusy to nejde, tudíž minimální odběr byl 10 kusů. A to chci změnit a vrátit zpátky na jednotlivé kusy. Něco jsem musel omylem zmáčknout a vím, že to je mimo téma - za to se omlouvám. Ale přijde mi zbytečné kvůli takové dorbnosti zakládat nové téma. Zkoušel jsem i hledat na fóru, ale sám nevím, jak to přesně do vyhledávače napsat, aby mi to našlo odpověď.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 18. úno 2018 14:24:02 » Re: Thorus
Beowulf píše:Emperor
A neni to TT2 ?

ne

Problém s obchodováním jsem neměl ani ve starý verzi, tak nevím ...

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 14:28:05 » Re: Thorus
Resim protoze to je uzasny mod a to ze se ztrati jediny funkcni patch to je hruza.

Tak jsem to nasel, stranky odkud jsem ho tehdy stahnul, no jsou tam dva odkazy, pred lety tam byl, dnes odkaz PATCHE vede na stranky MaFIE hry a druhy na jeste neco horsiho :roll: :roll: :evil:
No nastesti to snad nekdo snad tenkrat dal na ulozto ( ja davam vzdy vse tam a nikdy link nestal se neexistujicim, nechapu proc lidi nahravaj jinam :roll: )

https://www.uloz.to/!xSCUdMta/patchcznew-rar
Ted je otazka jestli je to vazne ten spravny. Prosim otestuj to :) pokud je to on funguje to i v rozehrane hre.

Emperor
Aha. Tak to je dobra zprava. A to cestina neprebije ta nova skripta? Nechapu to jak je to mozne ale hlavne ze to funguje. :D
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Rammer » ned 18. úno 2018 14:31:07 » Re: Thorus
Tak já tedy zkusím nový topic a snad bude někdo vědět.

Jinak co se týká Thoruse, ten kill cheatem nic moc nevyřešil. Thorus na mě sice už nekřičí, ale ani stráže mě nechcou do úzkého kruhu pustit. A druhé stráže do hradu také ne. Přes ty první stráže vím, že stačí proběhnout s vytasenou zbraní, ale na ty druhé to podle mě účinkovat nebude i kdyby, tak hned za nimi je Raven, který by mě rozsekal na kusy :D Takže jsem s listem od Iana šel napřed za Laresem a budu hrát za Nový tábor, než se dostatečně rozkoukám a pak při další hře zkusím třeba Pašeráky nebo Strážce dolu.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 15:07:00 » Re: Thorus
Takze ten patche z ulozto nefunguje, nebo jsi ho ani nezkousel? Za tri minuty se to asi otestovat nestihlo bych rekl :D
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 18. úno 2018 15:15:03 » Re: Thorus
Pokud si nainstaluješ tu verzi TT, co jsem postnul výše, tak bys nemusel nic řešit, tolik času to zas nezabere, řekl bych ...

Emperor

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 15:18:56 » Re: Thorus
A ta nova verze je taky s cestinou?
On asi nechce zacinat new game bych rekl :???:
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 18. úno 2018 15:22:00 » Re: Thorus
Je to v češtině, hrál jsem ji a nepamatuju, že bych musel řešit nějaký problém/bug ...

Emperor

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 15:22:51 » Re: Thorus
Tak to je super. 8-)
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Rammer » ned 18. úno 2018 17:16:12 » Re: Thorus
Greg píše:Je to známej bug, na který můžeš nalézt zde patch :wink: .

Já zkoušel tento patch. Nakopíroval jsem tam, kde bylo třeba, přepsal původní soubor a zkusil pustit hru, nahrál jsem pozici, kde stojím před Thorusem (tu jsem uložil ještě před přepsáním toho souboru) a šel znovu k němu, jenže mě vyhodil zas. Tak jsem to zkusil savenout, načíst znovu a furt nic, takže jsem to vyřešil tím cheatem. Zkoušel jsem i toho kopáče Grava, ale podle něj semnou Thorus žádný problém neměl.

Jestli si vzpomenu, tak to zkusím nějak při příští hře, stáhnul jsem si i tu verzi TT, na kterou tady postnul odkaz Emperor, ale podle mě je to ta samá verze - 1.04. Já totiž stahoval a hraju tuto - http://www.gothicz.net/download/mod/temna_tajemstvi.zip

Hraju TT úplně poprvé, tak se teprve rozkoukávám.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 18. úno 2018 17:36:40 » Re: Thorus
Beowulf píše:
https://www.uloz.to/!xSCUdMta/patchcznew-rar
Ted je otazka jestli je to vazne ten spravny. Prosim otestuj to :) pokud je to on funguje to i v rozehrane hre.
]

Ja uz nevim jak te presvedcit abys to zkusil :-o nejde jen o to ze to muze vyresit tvuj problem ale i mne to uklidni.

Me se ta Emperorova verze taky nejak nezda, ten Thorus byl vsude, ale kdyz pise ze je ok verim tomu :wink:
Stejne ale asi ted budu muset pro svuj klid to vyzkouset :D :lol:
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

PředchozíDalší