Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #3

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Lornel » pon 12. úno 2018 15:46:32 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Ještě malý dotaz. Neví někdo o nějakém větším nalezišti Černé rudy ? :D Potřebuju ji pro quest a mám u sebe jen 2 kousky z 5. :) + Kdo mě naučí vyrábět šípy/šipky když nejsem Bosperův učedník ? :)
Lornel
Uživatel

Příspěvekod Drake » pon 12. úno 2018 16:44:40 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Zdar lidi mám prosbu začal o víkendu sem hrát poprvé gothic 2 návraty mám verzi 2.6 a plním úkoly pro lovce a nemůžu najít Lovce Gaan v normálním gothic 2 byl dicky u vodopádu a pásl tam ovce před paladinama do Hornického údolí a v návratech tam není ,nevíte kde ho najdu u tábora lovců sem ho nenasel vůbec.
Drake
Uživatel

Příspěvekod Lornel » pon 12. úno 2018 16:54:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Není teď vyložene u vodopádu. Ale trochu blíže k farmě. Stojí tam v trávě. :D
Lornel
Uživatel

Příspěvekod Drake » pon 12. úno 2018 18:02:11 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Jo díky už sem ho našel :) díky
Drake
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 12. úno 2018 18:05:21 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Lornel píše:Ještě malý dotaz. Neví někdo o nějakém větším nalezišti Černé rudy ? :D Potřebuju ji pro quest a mám u sebe jen 2 kousky z 5. :) + Kdo mě naučí vyrábět šípy/šipky když nejsem Bosperův učedník ? :)

vyrabet sipy te nauci NIklas ten lovec kterej je na kopcu kousek od Khorinisu a majaku.
pokud hodlas hrat za lucistnika a nejses bosperuv ucen tak nevim jestli to ma smysl pokracovat. bosper te bude vyrabet sipy do stinoveho luku ,ale nejsem si uplne jistej jestli je pozadavek to aby si byl jeho ucen. v kazdem pripade stinovy luk ( coz je odmena za zabiti Soakera od lovcu) je nejvyznamnejsi vec pro lucistnika ve hre. bez toho luku muzes zapomenout na archery - zadny jiny luk nema tolik pruraznosti.az koncem ctvrte kapitoly nebo zacatkem pate kapitoly ziskas luk podobneho prurazu ale stejne je trochu horsi in my opinion.

stinovy luk jde ziskat ve druhe kapitole

a protoze se zarazis na tom jak vyrabet sipy tak ti to rovnou taky napisu

-potrebujes drevo ktere koupis u thorbena nebo si ho narezes kdyz mas pilu u Mrtve harpie hospody

-musis met kleste na praci se drevem (mantible postaru) a ty drevene polinka opracujes na triky pro sipy , to udelas na truhlarskem stole za Thorbenem

-potom z zelezne rudy slijes zelezny ingot v kovarne a u kovadliny v zalozce "PAKLICE" zadas vykovat ocelova spicka pro sipy

-pak vezmes ty drevene triky a ocelove spicky a smontujes to na siparskem stolku v Bosperove baraku

ano budes potrebovat naucit se taveni zeleza a kopani zelezne rudy
Keel
Uživatel

Příspěvekod Lornel » pon 12. úno 2018 18:21:19 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Tak mě jde spíše o šipky do kuše než o šípy do luku. :)
Lornel
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 12. úno 2018 18:51:05 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Lornel píše:Tak mě jde spíše o šipky do kuše než o šípy do luku. :)

nemam overeno ,ale postup bude stejny jako u sipu.akorat to stoji vic zeleznejch ignotu.
macin33
Uživatel

Příspěvekod Lornel » pon 12. úno 2018 19:12:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Dobře díky. :D Ještě jedna věc :D Úkol náklad rudy. Už mám prakticky vše hotovo. Jen nevím kde ta jeskyně, kde se to má nacházet, leží.
Lornel
Uživatel

Příspěvekod Drake » pon 12. úno 2018 19:48:58 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
chci se zeptat k čemu slouží v gothic 2 návraty Retorika hraji to poprvé ten mod a nechápu kde sezenu nějaky body abych mel rétoriku nebo k čemu to slouží v některých úkolech potřebující cca 25 retoriky. Prosím vysvetlemi co to je.
Drake
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 12. úno 2018 19:53:09 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Lornel píše:Dobře díky. :D Ještě jedna věc :D Úkol náklad rudy. Už mám prakticky vše hotovo. Jen nevím kde ta jeskyně, kde se to má nacházet, leží.

jdi po ceste jak vede od prusmysku v HÚ uplne dolu ,dokud se nedostanes na uroven vody.jdi do te vody.cca 5-15 metru uprostred reky od vstupu do ni je skala uprostered te vody.pod ni musis podplavat.nebo ji obeplout a potapet se nemusis.kazdopadne ten bod na vykopani te rudy neni oznacenej nejak(v navratech 1 byl)proste v jeskyni vyplav a kopej jak kdyz kopes poklad.a vykopes ji.
Naposledy upravil macin33 dne pon 12. úno 2018 20:00:51, celkově upraveno 1
macin33
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 12. úno 2018 19:56:59 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Drake píše:chci se zeptat k čemu slouží v gothic 2 návraty Retorika hraji to poprvé ten mod a nechápu kde sezenu nějaky body abych mel rétoriku nebo k čemu to slouží v některých úkolech potřebující cca 25 retoriky. Prosím vysvetlemi co to je.

je to ukecavani.treba milos zeman je vybornej retor a ma urcite vysokou retoriku.tou nejspis porazil pana drahose.tu to funkuje obdobne.cim vysi retoriku mas,tim jednodusi pro tebe je postup hrou.proste cti vsechny knizky vykecavej se z kradezi a bud uspesnej v domlouvani.pak muzes vyhrat :)
macin33
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 12. úno 2018 20:16:38 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
zaplat panbuh za ty dary. co to vubec je drahos, delas si prdel ? ja sem toho cloveka videl poprve v zivote tesne predtim nez zacli volby. raci certa kterho znam nez dabla o kterem nevim nic.uz jenom to ze ho podporuje top09 je dostatecnu sygnal k tomu se od neho distancovat
Keel
Uživatel

Příspěvekod Drake » pon 12. úno 2018 20:51:22 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Díky za odpoved kvuli ty retorice a jeste se chci zeptat mozna to je blba otazka ale chci se zaptat učí to nekdo tu retoriku v gothicu nebo to se naucím jak rikas stím vymlouvaním a ctení knih ?
Drake
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 12. úno 2018 20:56:56 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Keel píše:zaplat panbuh za ty dary. co to vubec je drahos, delas si prdel ? ja sem toho cloveka videl poprve v zivote tesne predtim nez zacli volby. raci certa kterho znam nez dabla o kterem nevim nic.uz jenom to ze ho podporuje top09 je dostatecnu sygnal k tomu se od neho distancovat

hihi ,ale ja nerikam ze jsem podporovatel drahose.zenam neni urcite top,ale ve 2 kole jsem ho volil.(ikdyz spis z nutnosti)
ale zpet ke gotiku(spatny priklad sem tahat politiku :D)

Drake píše:Díky za odpoved kvuli ty retorice a jeste se chci zeptat mozna to je blba otazka ale chci se zaptat učí to nekdo tu retoriku v gothicu nebo to se naucím jak rikas stím vymlouvaním a ctení knih ?

ne nikdo te to neuci,.ucis se ji celou hru ,je jen na tobe jak rychle vni budes dobrej.obcas staci dat i spravnej dialog a mas +1...na to prijdes
macin33
Uživatel

Příspěvekod luksuk » pon 12. úno 2018 23:06:24 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Zdar, mám dotaz ohledně kapsařiny. Naučil jsem se ji kvůli rétorice, kterou potřebuji v mnohých questech, jenže když někoho prokecnu (např. klasický měšťan), tak tam nemám žádnou možnost na krádež. Je to malou obratností , nebo čím ? Jedu to hlavně na sílu. Pak bych potřeboval ještě vědět k čemu jsou různé věcičky co padají z různých bossů (myslím ty silné potvory co jsou různě po mapě) například tam mám nějaký zub a píše se tam že slouží jako vzácná přísada to lektvarů a je tam napsáno +5 odolnost .... ta odolnost se mi přičítá už automaticky tím, že ten item mám v inventáři, nebo ten bonus budu mít až z toho udělám nějaký lektvar ? A poslední otázka je na tavení zlata. Kdo mě ho naučí? Řekl jsem to tomu tavičovi, co je v tom dole u banditů, jenže když kliknu na to ať mě to naučí, nic se nestane a nic se nenaučím. Je to bug? Díky za info..
luksuk
Uživatel

PředchozíDalší