Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #3

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod macin33 » pon 12. úno 2018 18:51:05 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Lornel píše:Tak mě jde spíše o šipky do kuše než o šípy do luku. :)

nemam overeno ,ale postup bude stejny jako u sipu.akorat to stoji vic zeleznejch ignotu.
macin33
Uživatel

Příspěvekod Lornel » pon 12. úno 2018 19:12:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Dobře díky. :D Ještě jedna věc :D Úkol náklad rudy. Už mám prakticky vše hotovo. Jen nevím kde ta jeskyně, kde se to má nacházet, leží.
Lornel
Uživatel

Příspěvekod Drake » pon 12. úno 2018 19:48:58 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
chci se zeptat k čemu slouží v gothic 2 návraty Retorika hraji to poprvé ten mod a nechápu kde sezenu nějaky body abych mel rétoriku nebo k čemu to slouží v některých úkolech potřebující cca 25 retoriky. Prosím vysvetlemi co to je.
Drake
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 12. úno 2018 19:53:09 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Lornel píše:Dobře díky. :D Ještě jedna věc :D Úkol náklad rudy. Už mám prakticky vše hotovo. Jen nevím kde ta jeskyně, kde se to má nacházet, leží.

jdi po ceste jak vede od prusmysku v HÚ uplne dolu ,dokud se nedostanes na uroven vody.jdi do te vody.cca 5-15 metru uprostred reky od vstupu do ni je skala uprostered te vody.pod ni musis podplavat.nebo ji obeplout a potapet se nemusis.kazdopadne ten bod na vykopani te rudy neni oznacenej nejak(v navratech 1 byl)proste v jeskyni vyplav a kopej jak kdyz kopes poklad.a vykopes ji.
Naposledy upravil macin33 dne pon 12. úno 2018 20:00:51, celkově upraveno 1
macin33
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 12. úno 2018 19:56:59 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Drake píše:chci se zeptat k čemu slouží v gothic 2 návraty Retorika hraji to poprvé ten mod a nechápu kde sezenu nějaky body abych mel rétoriku nebo k čemu to slouží v některých úkolech potřebující cca 25 retoriky. Prosím vysvetlemi co to je.

je to ukecavani.treba milos zeman je vybornej retor a ma urcite vysokou retoriku.tou nejspis porazil pana drahose.tu to funkuje obdobne.cim vysi retoriku mas,tim jednodusi pro tebe je postup hrou.proste cti vsechny knizky vykecavej se z kradezi a bud uspesnej v domlouvani.pak muzes vyhrat :)
macin33
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 12. úno 2018 20:16:38 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
zaplat panbuh za ty dary. co to vubec je drahos, delas si prdel ? ja sem toho cloveka videl poprve v zivote tesne predtim nez zacli volby. raci certa kterho znam nez dabla o kterem nevim nic.uz jenom to ze ho podporuje top09 je dostatecnu sygnal k tomu se od neho distancovat
Keel
Uživatel

Příspěvekod Drake » pon 12. úno 2018 20:51:22 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Díky za odpoved kvuli ty retorice a jeste se chci zeptat mozna to je blba otazka ale chci se zaptat učí to nekdo tu retoriku v gothicu nebo to se naucím jak rikas stím vymlouvaním a ctení knih ?
Drake
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 12. úno 2018 20:56:56 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Keel píše:zaplat panbuh za ty dary. co to vubec je drahos, delas si prdel ? ja sem toho cloveka videl poprve v zivote tesne predtim nez zacli volby. raci certa kterho znam nez dabla o kterem nevim nic.uz jenom to ze ho podporuje top09 je dostatecnu sygnal k tomu se od neho distancovat

hihi ,ale ja nerikam ze jsem podporovatel drahose.zenam neni urcite top,ale ve 2 kole jsem ho volil.(ikdyz spis z nutnosti)
ale zpet ke gotiku(spatny priklad sem tahat politiku :D)

Drake píše:Díky za odpoved kvuli ty retorice a jeste se chci zeptat mozna to je blba otazka ale chci se zaptat učí to nekdo tu retoriku v gothicu nebo to se naucím jak rikas stím vymlouvaním a ctení knih ?

ne nikdo te to neuci,.ucis se ji celou hru ,je jen na tobe jak rychle vni budes dobrej.obcas staci dat i spravnej dialog a mas +1...na to prijdes
macin33
Uživatel

Příspěvekod luksuk » pon 12. úno 2018 23:06:24 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Zdar, mám dotaz ohledně kapsařiny. Naučil jsem se ji kvůli rétorice, kterou potřebuji v mnohých questech, jenže když někoho prokecnu (např. klasický měšťan), tak tam nemám žádnou možnost na krádež. Je to malou obratností , nebo čím ? Jedu to hlavně na sílu. Pak bych potřeboval ještě vědět k čemu jsou různé věcičky co padají z různých bossů (myslím ty silné potvory co jsou různě po mapě) například tam mám nějaký zub a píše se tam že slouží jako vzácná přísada to lektvarů a je tam napsáno +5 odolnost .... ta odolnost se mi přičítá už automaticky tím, že ten item mám v inventáři, nebo ten bonus budu mít až z toho udělám nějaký lektvar ? A poslední otázka je na tavení zlata. Kdo mě ho naučí? Řekl jsem to tomu tavičovi, co je v tom dole u banditů, jenže když kliknu na to ať mě to naučí, nic se nestane a nic se nenaučím. Je to bug? Díky za info..
luksuk
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 13. úno 2018 0:07:12 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
luksuk píše:A poslední otázka je na tavení zlata. Kdo mě ho naučí? Řekl jsem to tomu tavičovi, co je v tom dole u banditů, jenže když kliknu na to ať mě to naučí, nic se nestane a nic se nenaučím. Je to bug? Díky za info..

Zastarala cestina. Stahni aktualni 009 a vymaz predesle verze.
Mozna ze mas aktualni a nechal jsi v adresari stare.
Na novych je bug opraven, mnohokrat uz to bylo potvrzeno.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Keel » úte 13. úno 2018 3:44:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
luksuk píše:Zdar, mám dotaz ohledně kapsařiny. Naučil jsem se ji kvůli rétorice, kterou potřebuji v mnohých questech, jenže když někoho prokecnu (např. klasický měšťan), tak tam nemám žádnou možnost na krádež. Je to malou obratností , nebo čím ? Jedu to hlavně na sílu. Pak bych potřeboval ještě vědět k čemu jsou různé věcičky co padají z různých bossů (myslím ty silné potvory co jsou různě po mapě) například tam mám nějaký zub a píše se tam že slouží jako vzácná přísada to lektvarů a je tam napsáno +5 odolnost .... ta odolnost se mi přičítá už automaticky tím, že ten item mám v inventáři, nebo ten bonus budu mít až z toho udělám nějaký lektvar ? A poslední otázka je na tavení zlata. Kdo mě ho naučí? Řekl jsem to tomu tavičovi, co je v tom dole u banditů, jenže když kliknu na to ať mě to naučí, nic se nestane a nic se nenaučím. Je to bug? Díky za info..

bossove dropujou trofeje jako ve Witcherovi a kdyz si na tu trofej kliknes tak si ju hrdina equipne a je videt za pasem a prida ti to ten bonus co tam je napsane

bossove taky dropujou mutageny coz pouzejis spolu s permanentnima elixirama v alchmisticke kolone mas moznost varit elixiry s muteagenim ucinkem. autori zase byli originalni ,protoze mutageny jsou zase z Witchera III

v menu hry si zapni kradez AST a kdyz si stoupnes nekomu za zada tak pravym mysitkem ho okrades.byvalo to trochu bugnute ze se muselo zapnout ast a potom vypnout a pak to zaclo funovat. mozna se budes musel plizit za jeho zadama ale ponovu tusim muzes stat a pravym mysitkem jenom okrades - zacni mestankama protoze guardum se nevykecas

musis vymazat vsechny stare soubory z predeslich cestin v adresari data
Keel
Uživatel

Příspěvekod luksuk » úte 13. úno 2018 11:41:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Super, stahl jsem tu novou češtinu a jde to. Plním ten úkol s Ravenem a mám teď jít do knihovny aktivovat to srdce toho kamenného strážce. Vevnitř je ohnivá bestie a ničím (kromě ledových svitků) ji neubírám. Někde jsem tu četl něco o stříbrném meči to na ni potřebuji? Nebo mám vyhodit češtinu a pojede to ?
luksuk
Uživatel

Příspěvekod tinito » úte 13. úno 2018 11:48:15 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
je to duch treba strieborny mec
tinito
Uživatel

Příspěvekod luksuk » úte 13. úno 2018 12:05:34 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
A ten seženu kde ? Dá se koupit od někoho ?
luksuk
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 13. úno 2018 13:03:35 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
viewtopic.php?f=358&t=19466&start=270

Jedina nevyhodaje ze v CZ je mec neviditelny, presto jej dokazal nalezt, jinak by nemel byt problem. A samozrejme tech mecu je ve hre vice druhu a jsou videt.
Ghosty zrani jen stribro nebo kouzla.

Ucte se aktualizovat cestiny. Nevidavame je pro legraci, kazda nova verze ma nejake plus.
Beowulf
Uživatel

PředchozíDalší