Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #3

Moderátor: Moderátoři GOTHICZ.NET fóra

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Odpovědní moderátoři: Hellscream, Emperor
Příspěvekod macin33 » pon 08. led 2018 1:00:08 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
jj taktovanej core duo na 2,7 Ghz (cca 12 let starej procak) ted 4gb ram ,grafina naka srajda za 1800 rok stara.ve meste cca 30-35 fps vsude okolo 45-70,za me super !

edit....
prosimvas jak porazit ty dva parchanty u toho chramu pravdy.at na ne utocim jednotne nebo je stridam,porad si doplnou zivoty a nebo jim davam dmg 0....tohle je jinak ztrata casu zkouset.....

edit2:kde se da naucit odolnost vuci zaru a otrave?
macin33
Uživatel

Příspěvekod HiHi789 » stř 10. led 2018 21:53:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Testoval někdo nějak seriozně silové obouručky? Zatím se mi nezdáli nic moc, ale nemám jen moc vyskillované.
Endure, In enduring grow strong
HiHi789
Uživatel

Příspěvekod Keel » stř 10. led 2018 23:15:55 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
HiHi789 píše:Testoval někdo nějak seriozně silové obouručky? Zatím se mi nezdáli nic moc, ale nemám jen moc vyskillované.

me spis prijde ze vyhoda siloveho warriroa je v tom ze muze pouzivat lepsi brneni a jsem hluboce presvedcen ze je pro neho nutnost pouzivat vykovane prstynky a amulet z diamantu.

mas vyskilovanou aji nejakou strelnou zbran na silu luk nebo kusi ?
zajimalo by me jak se trefujes / netrefujes a jestli mas pocit ze ti sila zveda presnost strelby nebo jenom skill strelby.

ja mam u zlodeje 700 obratnosti 103% archery skill a trefuju se dost nachuja - asi bych rekl ze obratnost presnost strelby neovlivnuje a bohuzel to bude ovlivnovat asi jenom skill archery.ale nejsem si jistej
Keel
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » stř 10. led 2018 23:28:53 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Keel píše:ja mam u zlodeje 700 obratnosti 103% archery skill a trefuju se dost nachuja - asi bych rekl ze obratnost presnost strelby neovlivnuje a bohuzel to bude ovlivnovat asi jenom skill archery.ale nejsem si jistej

Obratnost určitě přesnost střelby neovlivňuje a ani neovlivňovala. To sis spletl s Gothicem 1. Buďme rádi, že v Návratech 2.0 se aspoň občas dá něco trefit na větší vzdálenost, v 1.1 ses trefil jenom z bezprostřední blízkosti :).
Hellscream
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Keel » čtv 11. led 2018 0:53:19 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Hellscream píše:
Keel píše:ja mam u zlodeje 700 obratnosti 103% archery skill a trefuju se dost nachuja - asi bych rekl ze obratnost presnost strelby neovlivnuje a bohuzel to bude ovlivnovat asi jenom skill archery.ale nejsem si jistej

Obratnost určitě přesnost střelby neovlivňuje a ani neovlivňovala. To sis spletl s Gothicem 1. Buďme rádi, že v Návratech 2.0 se aspoň občas dá něco trefit na větší vzdálenost, v 1.1 ses trefil jenom z bezprostřední blízkosti :).

ja jsem to tusil, ale zoufale jsem si to nechtel pripustit. je to bullshit

takze obratnost ovlivnuje jenom damage u luku s agility a sila zveda damage u kuse a u luku se strength.

dale presnost se strelnymy zbranemy je ovlivnena jen a pouze skillem strelby asi ?

tim padem staci zoldakovi se naucit kuse na 100% a je uplne stejnej marksman jako zlodej se 700 agility......give me a break,zase dalsi strasne logicka balance
Keel
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » pát 12. led 2018 20:53:58 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Je to tak, že ten bug s Adanovym kladivem je už v poslední verzi češtiny opravenej? Já myslim, že sem prolez všechny chrámy a najít se mi ho nedaří...

Jinak chtěl sem jít pro tu Mateovu zlatnickou formu a na tom ostrově mě zas postihla ta kledba, že mi ubejvaj životy, dokonce sem zkusil i celej inventář nechat v truhle a jít tam bez ničeho a výsledek stejnej. Už si s tim nevim rady.
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod XardasTheGreat » pát 12. led 2018 20:58:01 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Vila de Este píše:Je to tak, že ten bug s Adanovym kladivem je už v poslední verzi češtiny opravenej? Já myslim, že sem prolez všechny chrámy a najít se mi ho nedaří...

Jinak chtěl sem jít pro tu Mateovu zlatnickou formu a na tom ostrově mě zas postihla ta kledba, že mi ubejvaj životy, dokonce sem zkusil i celej inventář nechat v truhle a jít tam bez ničeho a výsledek stejnej. Už si s tim nevim rady.

Pokud hledáš s češtinou kladivo, tak lituju. Nejspíš to opravené nebude. Bude třeba to přehodit na tu chvilku na angličtinu..
Your magic will not save you..
XardasTheGreat
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » pát 12. led 2018 22:26:54 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Aha díky, já měl pocit, že tam někdo psal, že už se to řešilo, ale bez češtiny nebyl problém.
Jenom teda kromě toho prokletí bych měl ještě jeden dotaz. Už sem narazil na toho kdo učí odolnost proti chladu, ale hned sem se to nenaučil a teď už nevim kdo to byl a nedaří se mi ho najít a kdo učí odolnost proti horku na to sem zatim nenarazil. Pamatuje si někdo? Díky.
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 12. led 2018 22:30:13 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Odolnost proti chladu učí Lee. Odolnost proti horku Gonzales, potom co mu přineseš meč a prokecneš ho ohledně Bratrstva Masyaf. To nachlazení, nebo co to je, jak chytneš ve vodě, by měl vyléčit čistý alkohol nebo počkat až to samo zmizne (cca 10 minut).
Hellscream
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Keel » sob 13. led 2018 0:04:34 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
strazci jdou zabit kladivem na ranu nekolik poslednich verzi cestiny. nemas aktualni cestinu
to kladivo je myslim random v jednom z tech 4 chramu,potom co ti zlaty drak rekne ze na strazce je treba bic stracu

https://uloz.to/!KRhHHkKN0Gdl/cz-beta-rar - 8 micka je nejnovejsi
(musis smazat stare soubory z predesle cestiny ,konkretne ty co zustaly v /data adresari)

odolnost vuci chladu te uci Lee. ale predchazi tomu quest od Vatrase ktery ti v ramci ukolu pridani se k vodnim magum posle se zpravou k Leemu.

na cestine je nastavene, aby ti Vatras ten quest "zprava pro Leeho" zadaval v kterekoliv kapitole, takze aji kdyz jsi propasl tento quest ve druhe kapitole , tak se budes moct naucit odolnost vuci chladu v kterekoliv kapitole i dodatecne

a odolnost vuci jedu se naucis z receptu zadarmo, ktery dropne prior massiafu ten alchimista - pokud te vyzve na duel v ramci questu
Naposledy upravil Keel dne sob 13. led 2018 0:14:13, celkově upraveno 1
Keel
Uživatel

Příspěvekod Trivett » sob 13. led 2018 0:13:00 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Caau, mel bych prosbu tykajici se vstupu k Magum Vody - zda to funguje na posledni verzi cestiny (008). Díky ;-)
Trivett
Uživatel

Příspěvekod Keel » sob 13. led 2018 0:14:59 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Trivett píše:Caau, mel bych prosbu tykajici se vstupu k Magum Vody - zda to funguje na posledni verzi cestiny (008). Díky ;-)

dva nebo try dny zpatky tu kdosi psal ze za vodniho maga cestina funguje perfektne, tak asi hej
Keel
Uživatel

Příspěvekod Carrion » pon 15. led 2018 15:29:09 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Je v Návratoch nejak možné pomocou marvina prehodiť preferovaný skill zbraní a zmeniť umenie so zbraňami? Mám odohraných 40 hodín a rád by som skúsil dvojručné zbrane (jednoručné ma nejak prestali baviť), tak či nie je možné nejako prehodiť percentá na týchto zbraniach tak, aby to nepokazilo ďalší postup. Mám odohraných 40 hodín a odznova sa mi začínať nechce. Za každú radu budem vďačný
Carrion
Uživatel

Příspěvekod corpsen1 » pon 15. led 2018 17:11:14 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
mimochodem jak zapinate toho marvina? ja upravy delal jen pres GVE?
corpsen1
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 15. led 2018 22:44:42 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Carrion píše:Je v Návratoch nejak možné pomocou marvina prehodiť preferovaný skill zbraní a zmeniť umenie so zbraňami? Mám odohraných 40 hodín a rád by som skúsil dvojručné zbrane (jednoručné ma nejak prestali baviť), tak či nie je možné nejako prehodiť percentá na týchto zbraniach tak, aby to nepokazilo ďalší postup. Mám odohraných 40 hodín a odznova sa mi začínať nechce. Za každú radu budem vďačný

marvin zapnes "pause" klavesa nad numlockem

take pauze > napises marvin > stisknes esc

pak zmacknes myslim f2 nebo neco kolem toho
das edit abbilities myslim a tam si muzes napsat ktereou chces met na 100% - musis se v tom trochu postelovat nez nato prijdes

pak musis marvin vypnout aby si mohl hru ulozit , to udelas tak ze das znovu pause a potom napises "42" ale musis met v hernim menu nastavit ast " num lock - vypnout" jinak ti hra hodi error

jinak ti doporucim marvin nepouzivat protoze to je pro chuje. naco budes cheatovat v single player hre - to ojebavas jenom sebe. cheat ma smysl pouze a jenom v multiplayerovych hrach.......
Keel
Uživatel

PředchozíDalší