Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #3

Moderátor: Moderátoři GOTHICZ.NET fóra

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Odpovědní moderátoři: Hellscream, Emperor
Příspěvekod macin33 » úte 02. led 2018 0:32:25 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Ahoj,
Muze tu někdo s jistotou rict do jakého bodu se daj hrat navraty 2 s aktuální cz? Jsem na začátku 4 kapitoly a zatim je vse ok.abych věděl kam az muzu zajit.diky!
macin33
Uživatel

Příspěvekod Keel » úte 02. led 2018 3:34:06 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
macin33 píše:Ahoj,
Muze tu někdo s jistotou rict do jakého bodu se daj hrat navraty 2 s aktuální cz? Jsem na začátku 4 kapitoly a zatim je vse ok.abych věděl kam az muzu zajit.diky!

mno z cestinou byl problem ze nesli zabijet strazci s tim adanovym kladivem. to bylo spraveno ,ale je to taky spatne tedka, protoze zase zabiji samotne kladivo aji ty strazce na ktere potrebujes tri veci - kladivo prsten a korunu ( ale to se doladi)
mno a minule byl nesmrtelnej korkalom a to je teda uz spraveno na soucasne ( tu co mas asi ty z 28.12.2017 tusim)

zitra tj utery ma vyjit dalsi verze cestiny kde bude par bugu spraveno

jenom si dej pozor s cestinou az budes v bratrstvu massiaf a povysijou te na stina, tak si prehod z cestiny na anglictinu aby ses mohl naucit regeneraci zivota a potom si hod zpatky cestinu. ja jsem kvuli tomu musel jeden celej den rollback,protoze regeneraci zivota te nenaucijou nikde jinde. ja se snazim tlacit na kaisera aby tohle opravil protoze tohle je kurevsky dulezita vec.

jinak skreti mesto bylo v pohode ale nemam jeste splnene vsechno s tema otrokama ve skretim dole tak nevim.skreti dul s demonem a to jak te pomahali ti elitni skreti valecnici bylo bomba , ne takovej garbage jako na anglictine kdy skreti skakali z plosiny a dole se rozplacli jak zaba ,a nebo je neslo prinutit aby sli s tebou.

strazce sem splnil dneska a taky bez problemu. dokonce hodnotim velice kladne ze sem napred kompletne vymlatil skreti hrbitov a jak me potom poslali pokecat s tim samanem na skretim hrbitve ,tak se tam naspovnoval az po tech jatkach.takze jsem ho nezabil a mohl jsem snim pokecat v ramci questu.

jinak je tam hodne bullshitu v alchimii a ve vareni jidla, to snad nekdo opravi ja jsem jim to tam rozepsal.

ja sem taky ve ctvrte kapitole na 62 lvl a zrovna plnim senika a beliaruv drap. potom me chybi osvobodit otroky ve skretim dole ,spacuv chram a udoli stinu. mno a az se budu trochu citit tak vyzkousim znovu ten Missing brother.vcera me tam sikanovli na tom ostrove dokud jsem si nenehral stary save na zakladni krajine

snad to pude, hlavne napis kdybys odhalil nejakej bug
Keel
Uživatel

Příspěvekod Keel » úte 02. led 2018 6:11:45 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Hellscream píše:
rado18 píše:Hellscreame prosim ked ti poslem screeny upol by si ich tam prosim lebo mne to furt daco vyhadzuje
tu ich najdes https://ulozto.sk/!HdWkUJonVsh7/screen-rar
diki mooooc :D

Máš to tam. Změnil jsem odesílatele příspěvku na tebe, tak si tam kdyžtak připiš nějaký text, pokud chceš. Kolik hodin čistého času ti trvalo dohrání?
Keel píše:nevi nekdo kde najdu bosse Izelga a Sagnac ? ja si je podle jmen nepamatuju a konkretne tihle dva maji dropovat lepsi luk

Ten první by mohl být Strážce smrti z Města mrtvých (nekropole). To druhé jméno mi nic neříká.

mno ten google translate to chujovo prelozil na tech ruskych strankach takze ten kosteny luk dropuje Senyk prave jsem ho zabil a je to lepsi luk nez ten co dropuje ten nemrtvy mag v te vezi v adanove planine coz je dobrej bullshit, protoze ten nemrtvy mag je asi dvakrat tak tessi nez Senyk

a predpokldam ze Izelga bude skomolenej Azgalor- tos me kdysi rikal ty ze dropuje itemy podle povolani hrdiny
Keel
Uživatel

Příspěvekod Carrion » pát 05. led 2018 19:54:12 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Zdravím, prosím vás, čo konkrétne robí skill so štítom? Všímam si že bojujem inak, ale znamenajú percenta pri ňom niečo? Určuje to nejaké dodatočné poškodenie alebo nejakú obranu?
+ nemáte niekto nejaký tip, kde zohnať dobrú jednoručnú zbraň a nejaký fajn štít? S tým čo mám si prídem príliš slabý, ork ma zabije na 2 rany a ja jeho na 6, takže zatiaľ je o viac o utekaní ako o bojovaní.
Carrion
Uživatel

Příspěvekod Keel » sob 06. led 2018 1:04:18 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Carrion píše:Zdravím, prosím vás, čo konkrétne robí skill so štítom? Všímam si že bojujem inak, ale znamenajú percenta pri ňom niečo? Určuje to nejaké dodatočné poškodenie alebo nejakú obranu?
+ nemáte niekto nejaký tip, kde zohnať dobrú jednoručnú zbraň a nejaký fajn štít? S tým čo mám si prídem príliš slabý, ork ma zabije na 2 rany a ja jeho na 6, takže zatiaľ je o viac o utekaní ako o bojovaní.

chces vedet kde jsou

-ucitele a do kolika skillu te ucijou ?
-jednotlive zbrane ve hre ?
-kvitka ?
-teleportacni tabulky ?
-zbroje ve hre ?
-craftovane zbroje a co nato portebujes ?
-bla bla bla bla

stahni si google chrome a ten ti automaticky prelozi ty vyklestene ruske kecy na anglictinu
http://rpgrussia.com/index.php?board=283.0

v prvni puly stranky jsou important topic - to si muzes docist co bude v 66.3 a ruzne veci
v druhe pulce stranek jsou normal topic a tam si najdes vecinu dulezitejch veci co se itemu skillu a kravin ve hre tyce
Keel
Uživatel

Příspěvekod Keel » sob 06. led 2018 4:37:40 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
HiHi789 píše:Já bych si nakopal za invastování bodů do luku. Měls jsem do prásknout do kuše a je.

to ti nepomuze to je uplne to same, ale musim zkonstatovat ze uz to de dobre aji za lucistnika. zaklad byl sehnat spravne luky

-prvni dobry luk dropne senyk

-na undeady je zaklad met luk z mesta mrtvych v udoli stinu - dava nemrtvym hodne velkej nasup. obcas davam 1000 cisteho

a kdyz mas luk z mesta mrtvych tak muzes bezet Missing brother s tim ze si musis bugnout nadvori s trema skeletonama a uplne posledniho bossa se musis bugnout do textur - nejde jinak zabit v te zavrene cele za lucistnika

-za missing brother pak dostanes luk krve kterym obcas strilim orky za 1500 cisteho pri 650 obratnosti

a ty sekyrky z lorda Cheldraka jsou moc prisne, jak vyzualne, tak po strance dorozumivaci se s monstrama
Keel
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » sob 06. led 2018 17:35:19 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Je možný, že čeština pořád způsobuje nesmrtelnost některejch monster? Narazil sem na Démonickýho kostlivýho lučištníka v tom dole jak je ten lektvar ohnivý odolnosti pro Zurise a nemůžu ho zranit.
Jo a ještě co je to ten temnej důlní červ? Koukal sem, že má jinej ten ukazatel života, tak partně je na něj potřeba nějáká speciální zbraň, nebo tak něco? Moje magie selhává..
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » sob 06. led 2018 17:50:02 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Je to mozne, bude to zkontrolovano. Chci jen poprosit, vzdy prosim piste presna jmena s diakritikou. Nejlepe kdyz uvedete treba i pocet HP. Kazda drobnost pomaha.
Jen s pomoci vsech lze vyladit cestinu k dokonalosti coz je cil.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Vila de Este » sob 06. led 2018 18:44:43 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Je to "Démonický kostlivý lučištník" se 4000 hp. Ale teď sem ho zkusil vzít ještě zbraní a to mu něco málo ubralo, nicméně porazit ho takhle neni reálný.
Vila de Este
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » sob 06. led 2018 18:49:25 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Vim jen ze hodne na ne platila tupe zbrane. Palcaty a palice.
Kazdopadne to bude provereno. :)
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Keel » sob 06. led 2018 22:14:18 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Vila de Este píše:Je možný, že čeština pořád způsobuje nesmrtelnost některejch monster? Narazil sem na Démonickýho kostlivýho lučištníka v tom dole jak je ten lektvar ohnivý odolnosti pro Zurise a nemůžu ho zranit.
Jo a ještě co je to ten temnej důlní červ? Koukal sem, že má jinej ten ukazatel života, tak partně je na něj potřeba nějáká speciální zbraň, nebo tak něco? Moje magie selhává..

mno ono hodne zalezi cim se je snazis rusit. ja mam pocit ze aji na anglictine jsem mu s fireballem za ohniveho maga neubiral zezacatku.tam stejne v druhem kruhu nemas co zabijet temneho dulniho cerva a dobyvat se k elementu.

potrebujes nafarmit inteligenci tim si zvednes damage u kouzel

na undeady hodne pusovi magie - magie vseobecne , takze od necromancera srandy
Keel
Uživatel

Příspěvekod Keel » sob 06. led 2018 22:19:39 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
nechcu machrovat ale musim - poresil jsem si dneska i7-8700k a hned ho lupl na 5Ghz a k tomu ddr4 3200mhz
konecne se to da hrat na konstantnich 70-90fps aji ve meste v pate kapitole kde je milion npc : /

jenom je bullshit ze witcher III na ultra jede lip jak gothic II na directx11
Keel
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 07. led 2018 19:58:44 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Keel
To takhle nemuzes brat, Gothic je zastarala hra. Witcher je tezka modernost.
Spise beru jako potesujici fakt ze s tezkym zelezem lze i Gothic Navraty tahat na slusnych hodnotach.

Ver ze ja s 2 jadry po 2,7 ghz , integrovanou graf. kartou a RAM 4 gb se musim sakra uskrovnit ale porad to funguje a v tom je kouzlo te hry. Snese vse.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Keel » ned 07. led 2018 22:29:25 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Beowulf píše:Keel
To takhle nemuzes brat, Gothic je zastarala hra. Witcher je tezka modernost.
Spise beru jako potesujici fakt ze s tezkym zelezem lze i Gothic Navraty tahat na slusnych hodnotach.

Ver ze ja s 2 jadry po 2,7 ghz , integrovanou graf. kartou a RAM 4 gb se musim sakra uskrovnit ale porad to funguje a v tom je kouzlo te hry. Snese vse.

no prave protoze gothic je stara hra tak bych cekal ze to kompletne rozrdtim a budu neustale capnutej na 144 fps aji ve meste a ne jenom v divocine kde nejsou npc. ja specielne si kvuli tomu koupim nejsilnejsi gaming procesor up to date a stejne sem si polepsil tak mozna o 25%
ja kdyz sleduju rivia tuner,tak ta hra s bidou vyuziva 30% kapacity procesoru a 40% grafiky.pak kdyz si nastavis trochu detaily a dohled tak to priserne kolisa . to kolisani mezi 50-90 fps je horsi nez hrat na 60 konstantne protoze vidis ty rozdily

dokonce ten witcher III jak ty rikas tezka modernost mi jede plynuleji nez gothic II
Keel
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pon 08. led 2018 0:06:00 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Prave proto, jak je ta hra stara , nedokaze dnes vytezit z hardweru maximum coz se bije s tim nestestim ze se Rusove snazili grafiku dnesku priblizit.
Mame tedy nyni hru ktera na jedne strane ma neuveritelne potreby ale zaroven si je moc dobre neumi vzit ikdyz jsou.

Kazdopadne je to skvela prace od rusu.
Beowulf
Uživatel

PředchozíDalší