Menu

[NEDOKONČENÝ FILM] Útěk

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Vojta1122 » pát 03. lis 2017 11:18:11 » [NEDOKONČENÝ FILM] Útěk
Leckdo si asi ještě vzpomenete na moje finální "účtování", tj. zveřejňování nedokončených či neveřejných děl. Na chvíli jsem tento proces přerušil, ale pořád mám ještě pár drobností, které bych mohl poskytnout, aby byl zdejší korpus děl co nejširší.

Kolem října roku 2013, tj. ještě před svým prvním filmem (tj. neočekávejte žádnou kvalitu :D ), jsem se pustil do filmařského pokusu, nebyl jsem ale příliš spokojený s jeho scénářem, proto jsem s projektem celkem rychle skončil. Není divu, když se dneska na to, co zbylo, podívám, chce se mi i malinko stydět. Nicméně, těch necelých deset minut, co se mi dochovalo, by snad mohly někoho zajímat - navzdory otřesné kvalitě, v níž jsem je ve svém počítači našel, se kterou ani mé nejlepší dovednosti nedovedly udělat více, než vám tady a teď prezentuji.

Svět zažívá krátké mezidobí klidu a prosperity, nové hrozby se však již zrodily. Jim vstříc musí kráčet mladý Jan na své cestě životem.

Na skladě mám ještě pár věcí, které výhledově uveřejním. Například vím o některých texturách, které tu někde někdy byly, ale nějak zmizely.
Vojta1122
Kronikář