Menu

Nové rozšíření G1 českými hráči

Příspěvekod Dolero » ned 05. črc 2015 16:28:03 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Tento systém bude fungovat u všech NPC nebo jen předem určitých?
Dolero
Templář

Příspěvekod HOGOFOGO » ned 05. črc 2015 16:55:53 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Globálně to nastavit neumím, ovšem i způsobem předem nastavených, lze takto vylepšit všechny NPC.
Nové rutiny se vytvoří a pak už jen záleží komu se přidělí, to je rychlé a snadné. Ovšem, musím to tvořit s rozmyslem, aby například někdo nepotkal Gomeze jak doluje rudu :D
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod M4rt4Z » pon 06. črc 2015 19:10:42 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Ackoliv si nam toho zde moc neukazal tak me to velice zaujalo! Gothic 1 jsem dohral hodnekrat, bylo by super mit takove rozsireni jeste navic od ceskeho autora. Jinak, vazne neuvazujes o tom, ze by si zkusil zapojit komunitu do tvorby dabingu novych dialogu? Bylo by super kdyby neco takoveho cz/sk komunita zvladla.
M4rt4Z
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 06. črc 2015 19:32:14 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
M4rt4Z píše:Jinak, vazne neuvazujes o tom, ze by si zkusil zapojit komunitu do tvorby dabingu novych dialogu? Bylo by super kdyby neco takoveho cz/sk komunita zvladla.

fanouškovský dabing - uffff, to snad raději žádný, můj názor ... zní to hrozně, alespoň co jsem viděl některé amatérské pokusy na YT ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 06. črc 2015 20:02:05 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Snazim se o co nejlepsi vylepseni hry - to je posun skvele hry k dokonalosti.
.
Mim cilem je aby hrace bavilo treba v treti kapitole zastavit postup dejem a hrat treba cely (realny) den jako strazce OC, to je resit nahodne eventy , atd.
Zkratka prodlouzit hratelnost, svym zpusobem tam trochu promitnout sandbox , placam :D

Ale jak pise vyse, zatim jsem moc neukazal, prvne chci neco stvorit, stavim od zakladu , snad stavba nepadne :)

Dabing, no jak pisu, pozdeji pokud uspeji, jiste budou fanousci a bude se moci pracovat skupinove. Dabing osobne moc nehrotim ale fajn bybyl.
Emperor muze byt v klidu, v gothicu lze dabing snadno odstranit ci obnovit - muze si zedy vybrat chce li ho nebo ne. Ovsem to je hudba budoucna tedy patrne zimi :D

Diky vsem za alespon nejakou duveru :)
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod M4rt4Z » pon 06. črc 2015 22:30:17 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Napadla mě docela zajímavá myšlenka. Co kdyby hrdina způsobil zatopení starého dolu? Hrdina by něco hluboko v dole odpálil a musel by sám před vodou útect, musel by třeba vypít nějaký super silný lektvar hbitosti aby to stihl? Mělo by to překazit nějaký velmi špatný Gomezův plán.

Nový tábor by mohl stavět obří katapult co byl v TT v táboře u starého dolu. Byl by někde na vyvýšeném místě, někde kde je těžké ho najít aby o něm starý tábor nevěděl. Hrdina by ho samozřejmě měl za úkol zapálit, ale nějak "tajně". Prostě by ho přitom nikdo nesměl vidět, proplížit se mezi hlídkami, jinak by úkol nesplnil.

Tábory by mohli mezi sebou trochu bojovat no :)
M4rt4Z
Uživatel

Příspěvekod M4rt4Z » pon 06. črc 2015 22:43:10 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Jinak to co napsal řezivo ten konvoj s trávou, to by bylo hodně dobrý, kdyby za jednu stranu jste ho měli eskortovat a za druhou ho získat. Líbí se mi myšlenka se zapřaženými mrchožrouty :D. Ten konvoj by doprovázelo dejme tomu 6 lidí (nepředpokládám že by se vezli, normálně by šli vedle něho), jel by normálně krokem. Ale jakmile by jste zaútočili, tak konvoj zrychlí a pokud okamžitě nezabijete mrchožrouty co to táhnou tak vám ujede, do toho po vás a vašich spojenců půjdou stráže.
M4rt4Z
Uživatel

Příspěvekod M4rt4Z » sob 02. led 2016 19:56:57 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Tak jak daleko si se dostal ?
M4rt4Z
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » čtv 19. říj 2017 1:58:37 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Vykaslal jsem se na to. K cemu delat mod co stejne nikdo nebude hrat? Gothic je dneska uz ztrata casu modovat.
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Thalion » pát 20. říj 2017 22:44:34 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
To je velká škoda. Co jsem tak pročítal tohle téma, tak to vypadalo hodně zajímavě. Do světa módů jsem se dostal teprve nedávno, takže až teď zjišťuji, o co všechno jsem přicházel. Navíc jsem se teď po dlouhé době vrátil ke své oblíbené hře a chci ji vyzkoušet i s různými módy (Teď zrovna dohrávám Temná tajemství.). Takže já bych si tvůj mód určitě rád zahrál. Navíc si myslím, že Gothic je jedna z těch her, které stárnou jen velmi pomalu.
Thalion
Nováček

Příspěvekod Dolero » sob 21. říj 2017 10:24:54 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Tak to by tě mohlo zajímat tohle Thalione :)
viewtopic.php?f=40&t=19327#p576844
Dolero
Templář

Příspěvekod MegaVydra » pon 23. zář 2019 7:25:08 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
HOGOFOGO Nevím proč by to měla být ztráta času G1 se pořád hraje a dobrá modifikace se stane legendou.
Já bych ti navrhl spojit své síly s Fawkesem kterej to už má solidně rozjetý a v podstatě vám jde asi o to samé.
Tím by se vývoj značně urychlil :)
MegaVydra
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » stř 09. říj 2019 13:42:50 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
MegaVydra píše:Já bych ti navrhl spojit své síly s Fawkesem kterej to už má solidně rozjetý a v podstatě vám jde asi o to samé. Tím by se vývoj značně urychlil :)

Musim sa priznat, ze by som asi do spoluprace na tomto mojom mini-projekte nesiel :) A to hlavne z toho dovodu, ze moj projekt nema ziadny *projekt management* - nemam ziadny plan, ziadnu osnovu toho co tam pridat, ziadny tracking toho, co je potreba dokoncit, ake su bugy, vacsinou vsetko robim za pochodu. Ked ma nieco napadne pridam, ked testujem a nieco sa mi nepaci, zmenim. Je to take moje hobby vo volnom case.

Spolupraca so mnou by v pripade tohoto modu bola teda horor :D Mozno ak by slo o iny mod, nieco nove, nieco co by viedol niekto, kto ma plan a vsetky veci okolo pod kontrolou, tak by som v buducnosti mohol byt spolupracovnik ja :)
Knowledge is power. Imagination is more important than knowledge.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » stř 09. říj 2019 14:24:00 » Re: Nové rozšíření G1 českými hráči
Hogo uz stejne nechodi.
Nadruhou stranu napad nebyl spatny. Uvidime co prinese budoucnost.
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Předchozí