Menu

Vybití celé mapy v 1. kapitole

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Fireous » čtv 31. črc 2008 11:58:46 » Vybití celé mapy v 1. kapitole
Ahoj,tak uz od viacerych ludim som pocul ze v 1. kapitole vyzabijali vsetko,co sa daloado 2. uz sli ako 19,20 .. lvl,tak by som sa chcel spytat ako ste na to sli,lebo podla mna je nemozne skolit orca,alebo ich psov na takom lvl,iba ak by som pouzil magiu,alebo premenu v dracieho chnapavca,ale nechcem pozit tento figl.Hram sa paladina a idem len 2h.
Fireous
Uživatel

Příspěvekod Argilos » čtv 31. črc 2008 12:32:23 » Re: Vyzabijanie celej mapy v 1. kapitole - ako na to?
Fireous píše:Ahoj,tak uz od viacerych ludim som pocul ze v 1. kapitole vyzabijali vsetko,co sa daloado 2. uz sli ako 19,20 .. lvl,tak by som sa chcel spytat ako ste na to sli,lebo podla mna je nemozne skolit orca,alebo ich psov na takom lvl,iba ak by som pouzil magiu,alebo premenu v dracieho chnapavca,ale nechcem pozit tento figl.Hram sa paladina a idem len 2h.

V životě by mě nenapadlo jít vyzabíjet celou mapu v 1. kapitole.
Obrázek
Argilos
Uživatel

Příspěvekod Fireous » čtv 31. črc 2008 12:55:29 » Re: Vyzabijanie celej mapy v 1. kapitole - ako na to?
Argilos píše:
Fireous píše:Ahoj,tak uz od viacerych ludim som pocul ze v 1. kapitole vyzabijali vsetko,co sa daloado 2. uz sli ako 19,20 .. lvl,tak by som sa chcel spytat ako ste na to sli,lebo podla mna je nemozne skolit orca,alebo ich psov na takom lvl,iba ak by som pouzil magiu,alebo premenu v dracieho chnapavca,ale nechcem pozit tento figl.Hram sa paladina a idem len 2h.

V životě by mě nenapadlo jít vyzabíjet celou mapu v 1. kapitole.

nie uplne vsetko,ale tak ze po skonceni si medzi 15-20 lvl
Fireous
Uživatel

Já vždy jdu od těch nejměnších stvůr abych získal skušenosti a více životů a pak postupvat 8-)
Tesla-Tech ... naše vnímání světa je směs objektivismu od Ayn Randové zpestřeno trochou životní filozofie kterou zastával Nikola Tesla...v zásadě jde jen o to aby lidé neházeli důvody své neschopnosti zlepšit něčím svět na"mužíčka na nebi" známého jako Bůh
host-pak
Uživatel

Příspěvekod Fireous » čtv 31. črc 2008 13:13:57 » Re: Vyzabijanie celej mapy v 1. kapitole - ako na to?
host-pak píše:Já vždy jdu od těch nejměnších stvůr abych získal skušenosti a více životů a pak postupvat 8-)

a nakoniec vyzabijas setko?aj skretich psov?lebo myslim ze s timi budu najvecsie problemy..
Fireous
Uživatel

Fireous píše:
host-pak píše:Já vždy jdu od těch nejměnších stvůr abych získal skušenosti a více životů a pak postupvat 8-)

a nakoniec vyzabijas setko?aj skretich psov?lebo myslim ze s timi budu najvecsie problemy..

Oni furt drží pohromadě ale když si dáš ohnivý šíp a jdeš co nejdál od nich ale furt aby jsi je měl na zaměřovači a když vystřelíř tak k tobě jde jenom jeden a pak už jenom stačí vždy uskočit a dát ránu 8-)
Tesla-Tech ... naše vnímání světa je směs objektivismu od Ayn Randové zpestřeno trochou životní filozofie kterou zastával Nikola Tesla...v zásadě jde jen o to aby lidé neházeli důvody své neschopnosti zlepšit něčím svět na"mužíčka na nebi" známého jako Bůh
host-pak
Uživatel

Příspěvekod Fireous » čtv 31. črc 2008 13:46:43 » Re: Vyzabijanie celej mapy v 1. kapitole - ako na to?
host-pak píše:
Fireous píše:

Oni furt drží pohromadě ale když si dáš ohnivý šíp a jdeš co nejdál od nich ale furt aby jsi je měl na zaměřovači a když vystřelíř tak k tobě jde jenom jeden a pak už jenom stačí vždy uskočit a dát ránu 8-)

oukej,skusim dakujem za radu :)
Fireous
Uživatel

Příspěvekod Robik » úte 05. srp 2008 11:12:41 » Re: Vyzabijanie celej mapy v 1. kapitole - ako na to?
ja sem vyděl video ,kde zabil na prvnim levelu TROLA
Robik
Uživatel

de to :D
ať žije NORDMAR!!!
žoldák
Uživatel

Příspěvekod Jespi » úte 05. srp 2008 12:29:41 » Re: Vyzabijanie celej mapy v 1. kapitole - ako na to?
me nenapadlo vyzabijet celou mapu ani v posledni kapitole natož tak v první :lol:
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Jespi píše:me nenapadlo vyzabijet celou mapu ani v posledni kapitole natož tak v první :lol:

Když nejsi zběratel expů tak proč taky :?: :!:
host-pak
Uživatel

Příspěvekod Jespi » úte 05. srp 2008 19:23:24 » Re: Vyzabijanie celej mapy v 1. kapitole - ako na to?
ale ja jsem zbreatel expu,jenomže já prostě nemůžu si říct například,tak kašlu teď na ukol donest tomu a tomu 10 bylyn a radši si pujdu nazbirat expy tim ze prolezu každou jeskni a vyzabijim kazdou potvoru co najdu,prostě mě to sededí,to si radši řeknu kašlu na tu smečku vlků u jeskyně radši splnim ukol s vyzabijenim banditu u farmy :D
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Trola sa da zabit v pohode,ved odkedy som videl to video(myslim ze to bol cierny trol) tak tak zabijam trolov,lebo v rovnom suboji na nich nedam a v 1. kapitole zabit cirneho trola uz nieco je :)

Ja som ju chcel vyabijat koli tomu,ze som musel zacat hrat od zaciatku,pretoze v strej hre som si myslel ze mam malo sily,koli malemu lvl,ale bolo to koli tomu ze som zle porozdeloval body :)

a k teme....tych skretich psov som aj tak nezabil,su proste silny a bez berialovho drapu na nich aj tak nemam :)P
Fireous
Uživatel

Jespi píše:ale ja jsem zbreatel expu,jenomže já prostě nemůžu si říct například,tak kašlu teď na ukol donest tomu a tomu 10 bylyn a radši si pujdu nazbirat expy tim ze prolezu každou jeskni a vyzabijim kazdou potvoru co najdu,prostě mě to sededí,to si radši řeknu kašlu na tu smečku vlků u jeskyně radši splnim ukol s vyzabijenim banditu u farmy :D

Já jsem na tom podobně.Já přímo nesnáším chodit do lesa kvůli bodům už kvůli tomu strachu z tý tmy co je v lese a z toho že každou chvílí na mně udělá něco "vrrrr" nebo "kucky kuck(zombií :lol: )" nebo "U Inose proč na mně koukáte člověče když jsem za keřem a s*ru" :lol: :lol: to si radši udělám pár guestů ve městečku jako třeba Pokus,Okradený kupec,Atd :) :wink:
host-pak
Uživatel

Tak na první kapitole bych to asi nedal. Já si většinou pamatuju co kde je, ale jak je tam něco silnějšího než asi 4 mrchožrouti, tak už se tomu vyhnu. Jinak v 5. kapitole už zabíjim, co najdu.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Další