Menu

doplnění iformací na Risen3 sekci webu

Obecný pokec o Risen 3: Titan Lords.
Příspěvekod Merlin1986 » sob 17. zář 2016 13:47:11 » doplnění iformací na Risen3 sekci webu
Zdravím. Všechny sekce tohoto webu ať gothic 1 - 3 + arcania a stejně tak Risen 1 a Risen 2 jsou vypsané včetně itemů, questů, NPC ... U Risen 3 je ale jen základní info a celá sekce je jakoby zamrznutá v začátku. Klidně bych jí byl i ochotný doplnit aby byla alespoň v podobném rozsahu, ale samozřejmě nemam práva tam cokoli měnit stejně jako nevím, komu případně posílat podklady...
Merlin1986
Nováček

Příspěvekod Emperor » sob 17. zář 2016 16:33:24 » Re: doplnění iformací na Risen3 sekci webu
Každá taková nabídka pomoci a práce pro fórum se cení, nejlepší by asi bylo domluvit se přímo s adminy Kamilem a Jémákem, jak by se to dalo realizovat ... jen nevím, kolik mají kluci času, takže zatím asi sepsat nějaké souhrnné info, které by se pak dalo poslat k dalším úpravám ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Jémák » sob 17. zář 2016 18:14:44 » Re: doplnění iformací na Risen3 sekci webu
Hru jsem nedávno zhruba pětkrát dohrát, vše nascreenoval a začal se soupisem. Bohužel to však dopadlo tak, jak to je nyní - o hru samotnou nebyl vůbec zájem, řešily se jen některé zákysy a technické problémy. Takže jsem od toho ustoupil, všechny nové topicy ohledně R3 vždy pročítám, nikdy se však nikdo na doplnění textů na web neptal, nikdo se o hru už snad ani nezajímal.. Samotná hra obsahuje "všemocný" Quests book", s minimapou a polohou snad všech věcí nutných ke splnění úloh, proto jsem sám osobně musel přiznat, že by to byla nejspíše ztráta času..

Co se týče tvé nabídky, tak bychom se mohli na něčem určitě domluvit, tedy ve chvilkách volna. Jestli chceš, pošli mi nějaký text, který by měl jít na web, dle tvého, já se na něj mrknu a napíšu co a jak.. Tedy vlož ho třeba sem, ty ještě SZ nemůžeš posílat.. :wink: :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Merlin1986 » sob 17. zář 2016 20:32:17 » Re: doplnění iformací na Risen3 sekci webu
ok .. začnu to dávat dohromady :)
Merlin1986
Nováček

Příspěvekod Merlin1986 » ned 18. zář 2016 9:24:01 » Re: doplnění iformací na Risen3 sekci webu
Jak jsem slíbil, tak činim ... Je to zatim jen začátek... abych sem vypsal např typy brnění atp.. tak na to je třeba víc času abych nashromáždil dost údajů .. stejně jako např na doplnění bestiáře. takže zatim jen začátek návodu :)

ÚVOD

Po animaci a výcvikové bitvě na lodi se probudíte na lodi v kajutě. Ze stolu vezměte klíč a otevřete truhlu, oblečte se a vyjděte z kajuty. Po animaci jste již s vaší sestrou Patty na Krabím pobřeží. Jděte až na jich při pobřeží a za kamenem najdete kostlivce. U něj je pár zlaťáků a měšec. Na plážích se válí spousta mušlí – ty mohou obsahovat perly, takže určitě sbírat. Po prozkoumání pláže se vydejte pod přírodní klenbou dále do vnitrozemí..

1.Kapitola – Starobylý chrám

Patty vás upozorní na tělo piráta na druhé straně řeky. Prozkoumejte ho. Najdete mapu k pokladu. Hra vás pomocí tohoto questu naučí jak sledovat úkoly na mapě. Cestou k zakopanému pokladu minete ruiny, ty pak prozkoumejte. Uvnitř je truhla a kniha (všechny knihy, co jdou čtěte – mohou vás upozornit na polohu artefaktů). Když se zdá, že jste ve slepé uličce, Patty zaujme napůl shnilý strom, ten můžete vyvrátit a použít jej jako most přes řeku. Prozkoumejte ruiny, kde budete mít poprvé možnost vyzkoušet kouzlo Papouščí let. Pokud jste ruiny prohledali dostatečně důkladně, máte svitek s Ohnivým deštěm. Ten se bude hodit, protože před vchodem do chrámu jsou 3 piráti. Vyřiďte je. Most vedoucí do chrámu je zatažený, proto se musíte vydat „bočním“ vchodem – je na dohled a dá se k němu dostat z řeky. (při prozkoumávání řeky pozor – kousek před severními vodopády je aligátor, který je špatně vidět a je poměrně silný). Jakmile vejdete do chrámu, pak už není kam zabloudit. Zabijte pár krys a sbírejte vše, co jde. Když se dostanete na konec, vložte masku do mechanismu a tím se otevřou dveře a vysune most. Patty se k vám znovu přidá a můžete postupovat hlouběji. V hlavní místnosti zabijte 2 Chrámové stráže a najdete další mrtvolu piráta, do strany vede jedna cesta, tam se setkáte s první pastí (nestabilní podlahou) – tu jde buď přeskočit, nebo jakmile na ní stoupnete, budete vyzváni aby jste stiskli mezerník, pokud budete dost rychlí, z pasti uniknete, pokud ne, pak se v tomto případě propadnete o poschodí níže, na boku je páka, takže se z této pasti dá dostat. V místnosti za chodbou s nestabilní podlahou je Chrámová stráž, kokon s pavoukem, sarkofág a pár cenností. Po návratu do hlavní místnosti pokračujte dál. Najednou se před vámi objeví podivná jeskyně. Zabijte psy, kteří se objeví a jděte jí prozkoumat. Nic tam není, jen na konci je jakýsi portál. Po animaci jste již už jen s vaším prvním členem posádky „woodoo doktorem“ Bonesem, ten vám vysvětlí jak na tom vlastně jste a co je třeba udělat. Takže můžete prozkoumat novou část Krabího pobřeží a trochu si tím i zvýšit dovednosti. Za zmínku stojí ostrov na jehož vrchu je teleportační kámen a první artefakt – Tvrzený krabí krunýř. Až budete chtít odejít, promluvte s Bonesem, který vás odvede na svoji (teď už vaši) loď. Jakmile se ujmete kormidla, můžete se vydat kam jen chcete.

2.Kapitola – Noví spojenci

….
Merlin1986
Nováček

Příspěvekod Merlin1986 » úte 20. zář 2016 20:02:20 » Re: doplnění iformací na Risen3 sekci webu
Tak sem pro představu ještě hodin pracovní neúplnou verzi bestiáře :)
Edit: na forku se to zobrazuje bez úravy...

Ukázka bestiáře (zatím neúplný)
Zvířata:
Jméno - Bodů slávy
Mrchožrout 50
Termití dělník 50
Skalní pavouk 50
Lesní pavouk 50
Pralesní pavouk 50
Obří krysa 50
Písečný ďábel 50
Drápatá opice 50
Divočák 50
Termití válečník 100
Rys 100
Obří krab 100
Kosman modrý 100
Ohnivák 100
Jaguár 100
Vodní ještěr 100
Jeskynní netopýr 100
Nosoroh 200
Dračí chňapavec 200
Varan 200
Hrabojed 200
Obří pralesní pavouk 200
Prastarý pralesní pavouk 200
Gorila 200
Nebezpečný aligátor 200
Silný panter 200
Aligátor 200
Gorokomba 400

Stíny a démoni:
Jméno Bodů slávy
Pekelný pes 50
Služebník stínů 100
Ghúl 100
Černý ghúl 100
Silný ghúl 100
Kostlivec 100
Stínokat 200
Požírač duší 200
Pekelný běs 400

Ostatní:
Jméno Bodů slávy
Goblin 50
Gobliní zloděj 50
Gobliní horník 50
Nefritový golem 400
Lávový golem 400
Železný golem 400
Močálový golem 400
Merlin1986
Nováček

Příspěvekod Gilandhel » pát 25. lis 2016 11:18:37 » Re: doplnění iformací na Risen3 sekci webu
Já bych o ty informace stála. Ono se totiž vždycky může stát, že na nějaký úkol zapomenete.
Gilandhel
Uživatel

Příspěvekod Karel » sob 11. úno 2017 22:30:00 » Re: doplnění iformací na Risen3 sekci webu
Já se připojuji. Bylo by to moc fajn mít na těchto stránkách info o Risenu 3, podobně zpracované jako předchozí dva díly. Ta hra si to zaslouží. Jestli máš Merline do toho chuť tak ti držíme palce. Vycházím z toho že máš dosti informací již zpracovaných. Takže by bylo alespoň něco. Co bych dal za Risen 4 i s těmi piráty. :D
Karel
Uživatel

Příspěvekod Adam.3210 » stř 04. črc 2018 8:23:01 » Re: doplnění iformací na Risen3 sekci webu
Taky bych byl rád, pokud by se stránka rozšířila o objem a druh informací, odpovídající třeba předchozím dílům.
Občas jsem pokukoval zda se něco změnilo, a teď když už mám konečně "železo" co zvládne tuto hru, tak jsem trochu sklamán, že je stránka stále ve stejném stavu.
Docela mi chybí mít možnost mrknout na nějaké info bokem. A prolétat zdejší fórum se mi zdá jaksi hodně pracné a neefektivní.
Obrázek
Adam.3210
Nováček