Menu

Hra na maximální počet zkušeností

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Greg » pon 19. led 2015 13:24:59 » Re: Hra na maximální počet zkušeností
Jo, to bylo snad první co mě napadlo, když jsem si tuhle misi vymyslel. Vatras bude rád no :???: .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Raynor » úte 20. led 2015 13:38:55 » Re: Hra na maximální počet zkušeností
Nezapomeň posbírat všechnu možnou trávu z bažin a dát ji Fortunovi, dá se najít i v HÚ, u bažinného draka nebo dokonce u jezírka u staré Xardasovy věže :)
Raynor
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » ned 01. úno 2015 14:25:43 » Re: Hra na maximální počet zkušeností
Milhaus píše:Důležitý prvek může být i zabít všechny bandity u Dextra

Zrovna včera jsem tohle dělal. Stačilo zakouzlit svitek ohnivého deště zhruba na tomto místě. Umřeli všichni banditi včetně Dextera. Jediní přeživší byli v té druhé věži, které jsem doděl ručně.

Greg (pirát) o tom, zdá se, vůbec netušil :) ...

https://www.facebook.com/Gothicz.net/ph ... =1&theater
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Emperor » ned 01. úno 2015 14:58:11 » Re: Hra na maximální počet zkušeností
Akorát je lepší před zakouzlením vyhodit zlatý na zem, občas totiž Gregovi hrábne a jde po tobě (ten déšť bere jako útok na sebe) - je nesmrtelnej, takže se nechat sejmout, ale nemá tě o co obrat. Navíc ti to dá nějaký zkušenosti - výše se odvíjí myslím podle tvý úrovně.

Jen bych řekl, že toho svitku je škoda využít zrovna na bandity, ale v případě, že bys to hrál na jeden život (což asi Greg nebude), je jistější ho použít ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Milhaus » ned 01. úno 2015 15:39:54 » Re: Hra na maximální počet zkušeností
Myslím, že je lepší použít tu bouři a svitek deště si schovat na skžřety kolem hradu :)
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » ned 01. úno 2015 16:12:54 » Re: Hra na maximální počet zkušeností
nejsem si akorát jistý, jestli poškození svitkem bouře zabije všechny bandity (třeba stráž u mostu nebo Dextera), nicméně ti se dají v pohodě dobít mečem. Horší je udělat to tak, aby se nesplašili banditi u druhé věže, mají pak tendenci padat dolů, čímž bys přišel o expy (jsou tam tři nebo čtyři normální banditi za 100exp + stráž za 400), lepší to je zakouzlit přímo u Dexterovy věže ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Milhaus » ned 01. úno 2015 22:50:09 » Re: Hra na maximální počet zkušeností
ten, co se ptá na jméno, je za 200exp a bouře ho nezabije (ale chybí mu jen trošička života). Dexter je ve věži a tohoto vůbec nezasáhne. U těch u věže spíše záleží, jak s nimi hráč bojuje po té, oni v tuto dobu panikařit nezačnou (dle mých zkušeností), ale začnou útočit, když uvidí hrdinu a vzhledem k tomu, kde u té věže stojí, občas nenajdou cestu a skočí dolů. Ten za 400 zůstává neutrální a boje se neúčastní, dokud hráč před ním nezabije někoho dalšího. Viz to video, co jsem sem dával. Takto to probíhá víceméně vždy. Při zakouzlení u věže na 100% dostane zásah i Greg, následně se vrhne na hrdinu a sejme ho a protože to zasáhne i Dextra, který ale nezdechne, se do boje zapojí i on a Greg ho sejme dřív, než se hrdina zvedne. Tedy dle mě je to nejvýhodnější na té střeše toho domu, pak než Greg doběhne od věže, sejmout toho strážce, co vede s hrdinou dialog, pak se Gregovi a rozhovoru s ním vyhnout a sejmout Dextra.

Tedy dle toho, co jsem tam zkoušel všechny možné varianty, mi to přišlo takto nejvýhodnější.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Předchozí