Menu

Zřícený most na Caladornu

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Příspěvekod ShaQ » pát 22. srp 2014 18:19:05 » Re: Zřícený most na Caladornu
Nepřidal pokud vím. Nikde mě to nikdo nenabízel. Dole pod "avatarem" v Character mám Neutral. Radši bych zloděje, piráty, ale beru i Lovce démonů ... 8-)

p.s.
Hraju to na Xboxu tak budu mít jiné "menu" asi.
ShaQ
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 22. srp 2014 18:45:01 » Re: Zřícený most na Caladornu
Neutral je duše, tedy jestli jsi dobrý či špatný - jestli jsi se nikam nepřidal, měl by jsi tam někde vedle mít Lost soul bo tak něco - pokud by jsi se přidal, bylo by tam něco jiného.. Já hrál za huntery a tam bylo k přijímání potřeba vykonat rituál, takže toho by jsi si určitě všiml - zkus se přidat třeba právě k těm hunterům a pak ti to eldric sám nabídne (nevím jak to je u ostatních, ale předpokládám, že až se tam vrátíš jako člen nějaké gildy, nabídne ti to stejně) :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod ShaQ » sob 23. srp 2014 0:09:58 » Re: Zřícený most na Caladornu
Lost něco tam mám co si pamatuju. Tak snad mě někde naberou. Díky 8-)

p.s.
Proběhnul jsem to celé znova, vyhrál páku, dodělal Burka a jediný úkol co na ostrově mám je ten "Green flames" co půjde splnit až za mostem. Takže je chyba asi jinde. Zřejmě mám někde poplnit q aby mě hra pustila dál nic jiného mě nenapadá. Ještě jich mám na jiných ostrovech docela dost (já se doteď věnoval spíš průzkumu a vyvražďování v terénu) včetně q těch dalších opruzáků co se ke mě už přidali a mě nebaví je sebou tahat...

Aspoň přibudou expy/body a vylepším si zlodějinu na max. :twisted:
ShaQ
Nováček

Příspěvekod Jémák » sob 23. srp 2014 4:52:59 » Re: Zřícený most na Caladornu
co si pamatuju, tak tam bylo potřeba splnit úkol, který nebyl pod tímto ostrovem, tedy ležel samostatně jako jeden z hlavnějších :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod ShaQ » sob 23. srp 2014 5:10:26 » Re: Zřícený most na Caladornu
Tak jsem ještě pro jistotu dal jedno "kolečko" na rozloučenou a našel v té shadow zóně Lovce kterému jsem něco odevzdal ... až teď mě konečně nabrali. A hned přidal šéfík 2q a vyrazili jsme do akce. 8-)

//Edit

Tak jsem to tam vymlátil, ale nemám se jak dostat zpět. Naštěstí je možnost u Xboxu kliknout na mapu a vrátit se na svojí loď jen doufám, že jsem tím nic nepodělal. Udělal jsem q na farmě, rozsvítil maják, ale teleport nejde, papoušek atp taky ne ...
ShaQ
Nováček

Příspěvekod Lario » sob 23. srp 2014 19:38:07 » Re: Zřícený most na Caladornu
Teleport aktivuje Eldric hned po tom, co se k němu v cut scéně teleportujete. V té oblasti je nutné prokecnout Eldrica a společně se skupinou demon hunterů zabít Shadowlorda :)
Lario
Uživatel

Příspěvekod ShaQ » ned 24. srp 2014 2:12:50 » Re: Zřícený most na Caladornu
Jenže to jsem už udělal ... jak je psáno pod //Edit ... mě zajímalo jak se mám pak dostat odtamtud. Což jsem vyřešil skokem na loď přes mapu a doufám, že jsem tím něco nepodělal, ale jiný způsob nefungoval. Pro jistotu mám save před skokem ... :P
ShaQ
Nováček

Příspěvekod rasken » čtv 09. dub 2015 6:33:03 » Re: Zřícený most na Caladornu
Ak sa chces dostat cez lavu musis byt clenom nejakej gildy.
rasken
Nováček

Příspěvekod kloudici » čtv 09. dub 2015 8:47:51 » Re: Zřícený most na Caladornu
No - vzhledem k tomu, že se to řešilo před 3/4 rokem, předpokládám, že uživatel to už vyřešil :-)
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Předchozí