Menu

Najlepšia kapitola G1

Volný pokec o Gothicu 1.

Ktorá je podľa vás najlepšia kapitola G1?

Kapitola 1. - Vítejte v Kolonii
70
63%
Kapitola 2. - Hnízdo důlních červů
5
4%
Kapitola 3. - Artefakty pradávných sil
28
25%
Kapitola 4. - Xardas
8
7%
Kapitola 5. - Strážci portálu
1
1%
Kapitola 6. - Spáčovo hnízdo
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 112

Příspěvekod Dolero » pát 27. pro 2013 18:56:29 » Re: Najlepšia kapitola G1
1. -> moje nejoblíbenější.... Člověk musí ze začátku taktizovat aby hned nedostal nakládačku (a když hraje poprvé tak je tato hra hardcore), vybírání tábora, poznávání Kolonie.... Prostě super
2. -> tato kapitola je taková...Místy nudná. Člověk je v ní buď už opravdu dost nabouchaný (pokud to hraje třeba po 10.) a nebo slabý (pokud hraje poprvé).
3. -> skvělá kapitola, hlavně díky tomu, že už se můžete přidat do vyšší sféry frakčního bytí v Kolonii, člověk si na tom narve levely a dostane se na místa, kam předtím nevstoupil (ono ale není problém doslova vymlátit Kolonii už v 1. kapitole, viz Emperor) a samozřejmě spolupracuje s naší známou čtveřicí :)
4. -> tady se už člověk začíná skvěle orientovat v příběhu, je tu pár skvělých zvratů (na "Eh... Ta rudná halda vyrostla teda pěkně vysoko" se nedá zapomenout :D ) a Bitva o "Nepříliš Svobodný důl" je skvělá...
5. -> v této kapitole se mi osobně líbí jenom začátek (dostane od Wolfího zbroj a můžete/nemusíte vymlátit Skřetí město) a potom pro mě hra ztrácí pomalu dech... Spáčův chrám je sice skvělé dílko, ale prostě to už není po × moc zábavné (ale poprvé když to člověk tak je přmo "unešen" - můj případ), ale zase Xardasova stará věž a vymlácení Starého tábora.... taky úžasné :)
6. -> tady je už konec hry, a ten mě samozřejmě již nebaví, jelikož už sem ho viděl 15×, ale poprvé sem se ze vzhledu Spáče skoro posral (a taky ještě z toho jak když zabijete Kaloma tak na vás vyjede celá parta těch Paniců ehm Noviců...)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Templář

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » sob 02. srp 2014 9:26:03 » Re: Najlepšia kapitola G1
3. Kapitola
má u mě navrch, protože mě prostě bavilo sbírat ohňiska a taky leveli :)
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod Howky » pon 04. srp 2014 13:03:27 » Re: Najlepšia kapitola G1
Mě nejvíc baví 1. kapitola kvůli tomu vybírání tábora a tak
Emaři sux
Howky
Uživatel

Předchozí