Menu

Optimální bod pro všechny tři konce?

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod BlueSoul » úte 22. črc 2014 13:02:41 » Optimální bod pro všechny tři konce?
Snažil jsem se tady hledat podobné téma, ale nenašel jsem a místo abych se snažil to najít jinde, tak se zkusím zeptat. Vy co jste hru dohráli, ideálně na všechny tři způsoby, mohli byste mi poradit, jak daleko jsem od konce? Právě jsem dostal od Xardase úkol Zničit 5 artefaktů Adanose. Možná trochu nešťastně jsem už požehnal Ohnivé kalichy a rozdal je, nicméně město jsem osvobodil jen jedno (Cape Dun, Ardeu nepočítám) takže si myslím, že bych mohl získat i 75 reputace u Orků, tak u Hašašínů a za Inose asi nic takového nepotřebuju...

Tak si uvědomuju, že ve skutečnosti znám optimální místo pro všechny tři konce, je to právě to, kde jsem (pro jistotu prosím potvrďte), nicméně by mě zajímalo, kolik toho je ještě přede mnou. Kdyžtak dík za rady a diskuse na otázku z předmětu určitě nebude na škodu :-)
May Innos be with you
BlueSoul
Uživatel

Příspěvekod sleeper » úte 22. črc 2014 14:43:40 » Re: Optimální bod pro všechny tři konce?
Už je to niaky ten piatok, čo som hral Gothic 3, tak neviem :) Skús sa pozrieť do návodu. :wink:
sleeper
Uživatel

Příspěvekod TmavyCyklista » úte 22. črc 2014 15:13:05 » Re: Optimální bod pro všechny tři konce?
Sice jsem to ještě nedohrál, ale pokud vím, tak k dohrání ti po zničení artefaktů stačí už jen jít za Rhobarem, z něj vymámit Žezlo Varantu a ze Zubena v Ishtaru Hůl věčného poutníka. Pokud ty artefakty ještě máš, budeš pro ně muset zjistit, co Xardas plánuje, poté ti je dají. Nedají ti je (logicky), pokud artefakty zničíš kvůli Xardasovi, potom je musíš zabít, pak už jenom následovat Xardase k portálu a hotovo :) Osvobozovat města nemusíš, na dohrání hry to vliv nemá.

Pokud jsem řekl něco blbě nebo něco nechápeš, klidně se zeptej :D
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod BlueSoul » úte 22. črc 2014 18:18:43 » Re: Optimální bod pro všechny tři konce?
Jasně, takže po zbavení se Adanosových artefaktů stačí už jen pozabíjet pár mamlasů a pak už konec. Chápu to správně?
May Innos be with you
BlueSoul
Uživatel

Příspěvekod TmavyCyklista » úte 22. črc 2014 18:49:57 » Re: Optimální bod pro všechny tři konce?
Prostě musíš mít ty dvě hole, které potřebuješ k aktivování portálu :) Jestli ti je dají nebo je budeš muset zabít, záleží na tom, jestli ty artefakty ještě máš, nebo ne :)
Naposledy upravil TmavyCyklista dne úte 22. črc 2014 18:55:31, celkově upraveno 2
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod BlueSoul » úte 22. črc 2014 18:52:34 » Re: Optimální bod pro všechny tři konce?
Artefakty mám a mám Žezlo Varantu (vydáno dobrovolně) do Ishtaru mě nechcou pustit...
May Innos be with you
BlueSoul
Uživatel

Příspěvekod TmavyCyklista » úte 22. črc 2014 18:56:24 » Re: Optimální bod pro všechny tři konce?
Protože nemáš reputaci u hašišinů na 75, buď si budeš muset vypomoct cheatem, nebo město vymlátit, když zabiješ Zubena, nebude to vadit, Beliar by to stejně chtěl :D
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod Huro » pát 25. črc 2014 9:15:58 » Re: Optimální bod pro všechny tři konce?
Je jedono ako ziskaš Hul věčnehp poutnika pretože Zuben neprežije ani za 1 boha.
Huro
Uživatel