Menu

Opačné úkoly

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod HrBeC » pon 07. črc 2014 21:56:45 » Opačné úkoly
Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Dám zde jeden příklad. Dá mi za úkol Phil v Cape Dun Osvobodit jej od skřetů. Když ho zabiju v rámci úkolu zbavit Cape Dun tajných maskovanách rebelů nebo jak to je, budu mít pak možnost ještě osvobodit Cape Dun s Wenzelem nebo sám? Když osvobodím město od skřetů, splním tak úkol od zadavatelů, kteří už to mají za sebou?

Děkuji
HrBeC
Uživatel

Příspěvekod Dolero » úte 08. črc 2014 5:43:52 » Re: Opačné úkoly
Tak pokud ti Phil zadal nějaký úkol a ty ho zabiješ, tak se všechny jeho zadané úkoly ruší.. A Cape Dun můžeš pořád osvobodit s Wenzelem, akorát ti nepomůžou otroci (a ti jsou stejně k ničemu). A úkol ti mohl zadat i Wenzel (ale v Gothicu 3 můžeš splnit úkoly i bez toho, že by ti je někdo zadal), takže až to město vymlátíš (ale dle toho, že si psal, žes zabil Phila by ses měl přidat ke skřetům :P ), tak si za ním můžeš skočit pro odměnu a on ti ještě zadá jeden úkol... Btw. pokud si ještě na začátku hry, tak to město neosvobozuj! Počkej si na konec hry, kdy už budeš mít většinu úkolu poplněných a dáš se na vyvražďování.
Já to udělal při posledním elegantně, hrál sem za rebely a přidal sem se ke Xardasovi, vymlátil sem poušť od Hashishinů, poté i Nomády (jelikož questy se nemusí aktivovat), potom Skřety v Nordmaru a hned poté i Klany lidí, na konec celou Myrthanu od skřetů a potom i nové rebely ve městech, v táborech a Vengard. Plus všechna vymlácená zvířata se rovnalo tomu, že sem měl dost vysoký level :)
Dolero
Templář

Příspěvekod Milhaus » stř 09. črc 2014 10:15:35 » Re: Opačné úkoly
Já když to teď nedávno hrál, tak jsem na začátku zabil Phila a plnil úkoly spíše pro skřety (ale co šlo i pro rebely), no a když jsem pak chtěl Cape dun osvobodit, tak to nešlo. Wnzel se ke mě nepřidal, skřeti na mě útočili a když jsem je všechny vymlátil a oni se dali na útěk, tak mi hra splnění úkolu o osovobození neoznámila a dál se chovala, jak kdyby mu vládli skřeti. Bez Cp to určitě šlo osvobodit, ale zde to asi nějak změnili, nebo jsem udělal někde chybu - něco nesplnil, co bylo potřebné, nebo tak něco. Každopádně Wenzel se se mnou ani nechtěl bavit, jak před osvobozováním, tak po útěku skřetů a dál ležel ve "vězení". Problém byl i v tom, že jsem to nemohl nijak napravit, jelikož jsem odehrál hodně hodin mezi zabitím Phila a osvobozováním města.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod HrBeC » stř 09. črc 2014 11:18:06 » Re: Opačné úkoly
No města neosvobuzuju, plnim co se dá. Budu osvobozovat až se rozhodnu k jakému bohu se nakloním. Vypadá to zatím pro Beliara. Ten ale pokud vím na konci zadá úkol "Zbavit se skřetích velitelů" nebo jak. Právě mi jde o to, jestli při plnění tohoto úkolu splním rovněž úkol například "Osvobodit Monteru od skřetů" přičemž jsou zadavatelé už mrtví.
HrBeC
Uživatel

Příspěvekod Dolero » stř 09. črc 2014 15:28:57 » Re: Opačné úkoly
No já nevím, já vždycky Cape Dun osvobodím.... Už si to nepamatuju. Od dob, kdy jsem začal hrát pořádně G1 a G2A není na 3ku vůbec pomyšlení :D
Jinak ono je to stejně jedno, v té hře nemá žádný bůh smysl až na ten konec s Xardasem (který je nejlogičtější vzhledem k počínání si v 1. a 2. dílu, jenž měly ten příběh předscriptovaný)
Dolero
Templář