Menu

Nejneoblíbenější zvířecí protivník

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod zelinho » čtv 26. pro 2013 16:11:33 » Nejneoblíbenější zvířecí protivník
Povězte, který zvíře vás dokázalo vytočit, špatně se proti němu bojovalo, nebo vás na něm cokoliv štvalo...

já osobně nesnášim chňapavce... hraju za huntera, takže boj proti nim je peklo... jsou malí, uzcí, blbě se trefujou, běhaj rychle... pro huntera jsou chňapavci vždycky za trest... máte na ně nějakej trik?
zelinho
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 26. pro 2013 18:16:38 » Re: Nejneoblíbenější zvířecí protivník
Já nesnášel a nejvíc jsem nadával na jeleny, ty potvory jsou plaché a špatně se střílej lukem ... naštěstí maj ohnivé koule samonaváděcí schopnost ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Jednoznačně divočáci, na začátku hry to byl nepředstavitelnej mordor :D
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod zelinho » čtv 26. pro 2013 20:44:24 » Re: Nejneoblíbenější zvířecí protivník
tak u divočáků jsem měl problém snad jen u těch prvních u reddocku... jinak ty ostatní jsem už lukem vcelku v pohodě dával...

jinak pak samozřejmě děsný jsou vlci... když je jeden, tak v cajku, ale jakmile se na tebe obvykle vrhne banda 4 vlků, tak mám v gatích :D
zelinho
Uživatel

No vidíš, na ty jsem úplně zapomněl. Hlavně na začátku.... :twisted:
TmavyCyklista
Uživatel

Já nesnášim polární vlky...Když do nich sekám,. tak couvaj a pak mě rafnou i několikrát za sebou :evil:
Adanos, Innos, Beliár... je to na tobě
Emily Monastic
Uživatel

Příspěvekod Brouzi » úte 14. led 2014 17:11:16 » Re: Nejneoblíbenější zvířecí protivník
Ja tiež vlky a diviaky. Neznášal som ich. :evil:
Brouzi
Uživatel

Příspěvekod Dolero » úte 14. led 2014 17:12:24 » Re: Nejneoblíbenější zvířecí protivník
Všechny... V G3 mají hrozný desing ...
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod HrBeC » čtv 03. črc 2014 20:22:50 » Re: Nejneoblíbenější zvířecí protivník
Za mě chrámová stráž, strašný svině to jsou :D Naštěstí jich je moc pár.
HrBeC
Uživatel

Příspěvekod Tresorr » ned 03. srp 2014 13:03:21 » Re: Nejneoblíbenější zvířecí protivník
Nejhorší bestie je rozhodně Drak s jeho ohnivými koulemi jsem se často k němu ani nedostal. Opravdu nepředstavitelný problém pro mě byl drak nad Geldernem u rozpadlé pevnosti s pokladem nebo v jeskyni pod Cape Dun, ale jen do té doby než jsem zjistil, že je mohu v pohodě ustřílet lukem z dálky. Obr sice není zvíře (no.. možná je) ale za to je to hodně tuhej bastard, hlavně tedy v začátcích nebo ještě někdy v Nordmaru. Poté co jsem se naučil pořádně zacházet s obouručními zbraněmi jsem si boj s obry začal užívat, hlavně tedy ve Varantu, kde jsem měl to štěstí a našel jsem jich tam fakt hodně, někdy skupinku až po 7 členech :D Určitě se vyplatí investovat do lovu i do loveckých perků, né jen kvůli obrům a drakům ale třeba i taková šesti členná smečka Polárních vlků mi dokázala někdy pořádně zatopit.
When there's no more room in HELL the dead will walk the EARTH
...
Home sweet home
:twisted:
Tresorr
Uživatel

Nenàvidim vlky
vytočily mě tím že když mě začli zabíjet tak mě nenechali ani jednou seknou. Spíš jen když jich bylo moc. Co je horší je zlobr kterej mě pustil k sobě jen když jsem byl na zemi
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel