Menu

Záhady a tajemná místa [Under construction]

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod N0n3 » úte 20. srp 2013 14:47:28 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
jen pro oživení, Magický sloup energie: Greg sice podal docela dobré vysvětlení (paladinové budou meč hlídat i po smrti) ovšem Paladinové = Innos a mrtvý paladinové, neboli nemrtví = Beliar... podle Grega Innos chtěl chránit Drakobij (což vlastně nedává smysl proč by chtěl chránit zbraň která víceméně znamená antidrak, ovšem Innos =\= drak, přece drak = Beliar ! takže, moje vysvětlení je,dřív to byli normální paladinové Innose kteří neměli s tou jeskyní nic spoleečného, ovšem po smrti musí poslouchat Beliara a ne Innose, takže je až tehdy Beliar poslal do tý jeskyně...
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod marco5445 » sob 21. zář 2013 11:01:51 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Už jsem to jednou psal na vašem facebooku, ale napíšu to i sem. Nezdá se vám trocu divný, že na začátku hry Xardas a Lester říkají, že věž byla postavena za jednu noc- Xardas je pryč z kolonie 3 týdny! Věž musí být teda stará nejvíc 3 týdny, ale jakto, že je teda na mapě, která je určitě starší??? A i kdyby to někdo stihl překreslit, tak by se o věži museli dozvědět Mágové ohně a jít to tam proskoumat, ale ti si myslí, že je xardas mrtvý!!!
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod N0n3 » sob 21. zář 2013 11:20:27 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
marco5445 píše:je teda na mapě, která je určitě starší???

to nemůžeš vědět :wink: Braham navíc po každym rozhovoru řekne ať se přijdeš někdy ještě podívat, že bude pro tebe bude mít něco novýho, což znamená že ty mapy kreslí furt a tedy si i všiml té věže... pokud jde o mágy ohně, tak ty sice ve městě jednoho maj, ale pochybuju že by se staral o nějakýho chuďase v přístavní čtvrti co se živí kreslením map :)
a navíc, když mají za to, že je Xardas mrtvý, tak proč by si mysleli že je v té věži ?
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod marco5445 » sob 21. zář 2013 11:27:11 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Asi máš pravdu, kdyby mágové o existenci věžě věděli, rozkradli by xardasovi poznatky pro svoji knihovnu, a k tomu by ji určitě hlídali (nově postavená nekromantská věž, ale žádný nekromant).
Ne, mágové o věži určitě neví, ale že by se k nim ještě nedostala tahle mapa, kde by se o ní dozvěděli?
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » sob 21. zář 2013 11:48:09 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Mágové o věži vědet musí, protože Gorax prodává mapy, na kterých ta věž taky je.
Gorax
1. und 2. Kapitel nur Novize/ Magier; wenn man einen Magiekreis bzw. einen Zauber gelernt hat, hat er die jeweilige Spruchrolle in seinem Inventar. Die Karte der heiligen Schreine im 3. Kapitel gibt es nur für Paladine. Den Wein im 3. Kapitel gibt es nur für Paladine und Drachenjäger.
ab 1: 3x Essenz der Heilung (25 GS), 2x Mana Essenz (25 GS), 3x Wein (20 GS), 5x Spruchrolle "Feuerpfeil" (15 GS), 5x Spruchrolle "Licht" (5 GS), 5x Spruchrolle "Leichte Wunden heilen" (50 GS), 1x Spruchrolle "Schlaf" (15 GS), 5x Spruchrolle "Goblin Skelett erschaffen" (50 GS), 1x Spruchrolle "Windfaust" (125 GS), 5x Spruchrolle "Blitz" (50 GS), 1x Landkarte Khorinis (250 GS), 2x Schwefel (20 GS)
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 01. říj 2013 23:31:00 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Hlavně Pyrokar pošle hrdinu, aby tu věž vyčistil. Tedy o ní ví a to navíc velice dobře. Podle mě si mágové ohně nemyslí, že je Xardas mrtvý. To jen Xardas nechce, aby se o něm prostě mluvilo. Ovšem hrdina ho tak či tak práskne. Problém je v tom, že Pyrokar se Xardase bojí a to doslova panicky - tedy má z něj panickou hrůzu a nechce s ním mít nic společného. On si prostě pohodlně sedí v klášteře a nic v okolí a světe ho jednoduše nezajímá, jelikož tam je to moc nebezpečné. Proto se nezajímá o ztracené lidi, draci za humny jsou mu šumák, problémy s bandity a vyvrhley s Hornického údolí jsou mu usuknice a Xardas, bývalý představený kláštera Ohně a nejvýše postavený mág ohně mu nahání hrůzu hned z několika důvodů. Jednak je mocnější a Pyrokar nikdy neví, co na něj Xardas vybalí. Ale hlavně, Xardas opustil tu pohodlnou cestu Mága Ohně a začal dělat něco jiného. Přestal vše neznámé ničit ve jménu Innose a začal to studovat, copž je věc, která je prostě neodpustitelná. Vrhá to důvod přemýšlet, jestli to, co například Pyrokar dělá jakožto představený kláštera je správné a prostě přemýšlet sám nad sebou, což pochopitelně Pyrokarovy těžce nevyhovuje, protože on si vše odůvodní tím, že Innos, ale todle si takto odůvodnit nejde. Prostě mu Xardas připomíná nepříjemné věci - nepříjemnou pravdu (a tak si nemůže Pyrokar lhát do kapsy) a tak Pyrokar o něm ani vědět nechce.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod selgy » stř 25. pro 2013 20:09:39 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Napadla mě jedna záhada. Nebo spíš zajímavost. Proč má Bengar ve svým statku jako jediný ve hře manželskou dvoupostel, když na jeho farmě není žádná žena? :D
selgy
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 25. pro 2013 20:16:05 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
má řešení jsou následující:

1) Bengar ženu měl, ale buď umřela nebo od něj utekla
2) Bengar se rád rozvaluje, tak si dopřál luxus druhé postele
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Kofi » stř 25. pro 2013 22:34:33 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Pro každého svobodného muže je dvoupostel naprostá nutnost. Něco jako zákon. :-P
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Kristi » čtv 26. pro 2013 23:04:40 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
3) Bengar je vo viac než priateľskom vzťahu s tým pastierom, Malakom alebo tak.
Napíšem na to fanfiction. Teda fanartovú poviedku, tu sa tomu nadáva tak. :P
if i hadn't buried my feelings so deep that they only come up when i watch stepmom, i would totally be tearing up right now
Kristi
Uživatel

Ahoj,
mám takovou malou záhadu: když se stoupá po úzké pěšince k Dexterovu táboru, tak v jednom místě se ozývá takový zvuk, něco jako kručení v břiše stínové šelmy. Nevíte, od čeho to je? To místo jsem procházel, ale nic podezřelého jsem neobjevil.
Dzanek
Uživatel

Myslíš takové to chroptění ze záhrobí - tak tomu říkám já ... Já myslím, že to je prostě jen zvuk, jakých je ve hře více. Má za účel dodat hře na atmosféře ...
Emperor

Mně to vždy připomínalo spíš havrany ... pokud si dobře pamatuju :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

No něco jako havraní krákání se tam ozývá též, ale Dzanek zřejmě myslel takový ten zvuk, co se ozve např. i v Inubisově hrobce po zabití stážce, těsně předtím, než se zjeví kostlivý mág s tou svou bandou kostlivců ...
Emperor

Mě spíš zajímá, co znamená ten zvuk v jeskynni dole v údolí pod Xardasovou věží. Jakoby se tam posunoval nějaký kámen po zemi.
ClaritySence
Uživatel

PředchozíDalší