Menu

Lov Stínu

Diskuse a hodnocení komiksů.

Jak ohodnotíte komiks?

1
34
97%
2
1
3%
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 35

Příspěvekod Lordan » úte 25. čer 2013 18:59:15 » Re: Lov Stínu
Juj, děkuji za nové komentáře.
Co se týče o vzdálenosti kamery při screenech tak na tom už dělám, podívej se třeba na Martina, často už tam jsou postavy celkem detailně. Tady jsou ještě často daleko od kamery, což je fakt.
Co se týče šikování vojsk, tak jsem se s tím neskutečně babral. :D A je to asi hlavní důvod proč se bojím pouštět do dalších dílů, protože scénář je, jak děj v již oddělaných dílech naznačuje, dosti bitevní.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Lordan » stř 10. črc 2013 12:49:04 » Re: Lov Stínu
Přidávám bonus v podobě další Manachanovy kroniky. Velmi brzy se můžete těšit na poslední díl první série. Sice mi její vydání zabralo přes rok, ale přeci jen tu bude. Doufám že pak naleznu sílu pokračovat, protože ten příběh ještě zdaleka nekončí. :D Ve vydávání by mi určitě pomohlo víc komentů, tak tu také nějaký zanechejte.
Velká válka
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod dragonranger » stř 10. črc 2013 13:01:42 » Re: Lov Stínu
Hezký bonus je vidět že sis na příběhu dal hodně záležet :wink: . jedinné co bych vytknul bylo částé opakování slova rada,rady.
dragonranger
Uživatel

Příspěvekod Lordan » stř 10. črc 2013 14:23:02 » Re: Lov Stínu
Jo, to je možné, měl jsem to nějak nahrazovat. Ona tam byla často řeč o Radě mágů, ale nevymyslel jsem žádné alternativy pro to slovo. :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Lordan » pát 26. črc 2013 22:05:33 » Re: Lov Stínu
Možná už jste si někdo všimli, že jsem vydal desátý díl komiksu na webu, nese název Prokletí a ukončuje první sérii.
10. Prokletí

A k tomu jsem přichystal na konec série dva bonusy, tentokrát si myslím že oba skutečně stojí za shlédnutí, neb vám jistě pomohou lépe se orientovat v příběhu a i ve světě, do kterého jsem příběh zasadil.
První bonus je almanach postav, nabízí výčet všech důležitých postav, které se objevili v první sérii, včetně těch co nám první série vzala a k tomu je šest nových postav, které se objeví až v druhé sérii. O postavách se zde něco dovíte, ale nebojte se spoilerů, ty almanach neobsahuje.
Almanach postav

A jako druhý bonus jsem si připravil mapu království Hadarac. Není to zrovna mistrovství geografie, ale k lepší orientaci jistě poslouží.
Mapa království Hadarac
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Vojta1122 » sob 27. črc 2013 7:30:01 » Re: Lov Stínu
Inu, končí série komiksu, nicméně je naprosto evidentní, že příběh nekončí ani v nejmenším...
Co k tomu všemu dodat na závěr? Snad jen toliko, že jsem se dobře bavil u dobře promyšleného příběhu, s výbornou atmosférou, samostatně fungujícím světem a bůhvíčím ještě... Grafika dostačující, pravopis obstojný, dialogy pěkné a tak dále, a tak dále. Zkrátka velice dobře odvedená práce. Hodně se budu těšit na další sérii - oba bonusy mi u ní asi dost pomohou :)
Jen tak dále, pokračovat v dobré práci :)
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Pivl » sob 27. črc 2013 8:21:09 » Re: Lov Stínu
Tak můj názor znáš, komiks je po konci série sice tak nějak uzavřený, ale rozhodně ne dokončený. Těším se na další sérii a stejně jak psal vojta - Dobře odvedená práce. ;)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod dragonranger » sob 27. črc 2013 9:05:54 » Re: Lov Stínu
Všechno již řekl pivl a vojta. Těším se na další díly a držím ti palce. :wink: Jenom jak dlouho ti zabralo cheatování vojska a celková příprava scény?
dragonranger
Uživatel

Příspěvekod Lordan » ned 28. črc 2013 12:18:00 » Re: Lov Stínu
dragonranger píše: Jenom jak dlouho ti zabralo cheatování vojska a celková příprava scény?

Tak to už přesně nevím, ovšem už ne tak dlouho jako u vojsk v prvních dílech. Ono na šikovně udělaném screenu to vypadá na armádu třeba o dvě stě lidech a přitom tam postavíš jen čtvrtinu z toho množství. Ale třeba v druhém díle mi to trvalo snad nejdéle a tam jsem použil opravdu přes sto padesát rytířů. :D

Ondralukas: Přidal jsem možnost změny hlasu, tak to můžeš napravit. :D Ale zase na druhou stranu ta pětka se tam hezky vyjímá. :)

Jinak děkuji za všechny komentáře, vězte že na druhé sérii už se pracuje. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Lordan » pát 06. zář 2013 18:56:39 » Re: Lov Stínu
Možná už jste si všimli na webu, ale tak ještě tu. začíná druhá série.
1. Kronikář
Tak prosím o komenty, rád bych také slyšel nějaké reakce na grafiku, se kterou mám vždy problém, tak jestli vám takto alespoň jakžtakž vyhovuje.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Pivl » pát 06. zář 2013 19:29:09 » Re: Lov Stínu
Tak na rozjezd poměrně dobrý díl. Co se týče grafiky tak se mi zdá taková pro Lov Stínů úplně nehodící, vypadá spíš na komiks typu prokletí a tak ,ale to je spíše ze zvyku z prvního dílu... Určitě bych zvolil lepší místo pro screenování záhlaví než městskou střechu, popřípadě bych místo ní zkusil dát něco hezkého. (V poslední době mě vážně chytla záhlaví, která nejsou přímo z gothica. :) ) Takže záhlaví bych řekl, že je spíše krok dozadu.
Celkově se mi ale líbí ten styl - tmavé a fialové, protože si snad nepamatuji komiks, který by byl sladěný do fialové barvy. Každopádně i když je tento díl se světlostí mnohem lépe než díl poslední z předchozí série, zvolil bych spíše tmavší pozadí a výraznější rámečky, působí to pak dle mého více sladěně, méně rušivě a více vynikají screeny. Ale jelikož se mi více líbí temné grafiky a fialovou jsem si nikdy netroufl použít (ani při tvoření potencionálních šablon pro mé připravované komiksy) takže tady bych tě nechtěl nijak shazovat. :)

Takže graficky bych řekl, že je to asi spíše krůček vzad, ale předpokládám, že o to víc nám předvedeš v příběhu. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Vojta1122 » sob 07. zář 2013 9:14:06 » Re: Lov Stínu
Hurá, konečně je tu nový díl :)
Ke grafice ani příběhu se teď příliš vyjadřovat nebudu. Rád bych zde ale napsal pár slov o tom, čemu říkám silný charakter.
Nejedná se samozřejmě o nikoho jiného, než velmistra Altuse.
Tady na fóru jsme se už setkali s mnoha zajímavými postavami, málokterá se však svou zajímavostí může vyrovnat právě tomuto mágovi. Altus se totiž, řekl bych, vymyká úplně všem mágům - a což teprve jejich velmistrům - které bychom zde našli. Není tu totiž takový mág, který by z úst vypustil takovéto věty:
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
"Je to v píči, no..."
"Taky kurva umím počítat."
"Přece bys nechtěl vzít do ruky pojebanej meč a jebat s ním do pojebanejch stvoření..."
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Proto říkám Altusovi silný charakter, je to postava, která se ve svém chování neohlíží na své postavení, v kontrastu s ním jedná impulzivně a je neskutečně vulgární. Místo typických, emočně vyrovnaných velmistrů zde vidíme napruzeného, hrubě mluvícího a otráveného mága, který však patří mezi elitu svého druhu a ačkoliv by mohl ostatním postavám - zvláště obyčejným sedlákům - připadat až zlý, dělá vše, co je v jeho mezích, aby podpořil dobro. Jsem za něj rád.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Trelis324 » sob 07. zář 2013 10:14:32 » Re: Lov Stínu
Veľmi zaujímavý a premyslený diel. Komiks vyzerá úžastne, je to taký dobre premyslený seriál zo všetkým čo tam má byť. :D Dej je reálny, obzvlášť tá mluva toho mága, v kritickej situácií. :-D Je to skutočne veľmi premyslený počin. :D
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Lordan » ned 08. zář 2013 8:42:45 » Re: Lov Stínu
Tak komentářů jsem čekal asi trošku víc, což čekám vždycky, ale jsem rád alespoň za tyhle a to hrozně moc. :) Bez těch komentářů by žádný Lov nebyl.
Vojto, charakterový profil se snažím dát každé postavě, někomu výraznější, někomu nenápadnější. Altus ho má vskutku velmi výrazný a jsem rád, že sis ho oblíbil.
Pivle, té grafiky jsem se bál, když už jsem začal patlat tentokrát něco trochu sladěnějšího než je na mě obvyklé. Na záhlaví jsem byl vždycky jetel. Pozadí bude od třetího dílu trošku ztmavené, ale pochybuji, že si poradím s nějakým solidním záhlavím.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod dragonranger » ned 08. zář 2013 9:46:55 » Re: Lov Stínu
Tak taky přihodím nějaký krátký komentář.

Také si myslím že grafika je spíše horší než v minulých dílech (Ikdyž ne o moc).

Jsem velmi rád že chceš aby, každá postava měla svůj charakter. Příběh je tak o mnoho lepší. Jenom nemůžu si pomoct ale velmistr Altus (kterého mám stejně jako vojta hodně rád :wink: ) mi nějak moc připomíná Talara ze Zaklínače jedničky. :D
dragonranger
Uživatel

PředchozíDalší