Menu

700 skušeností za vstup do města a prsten od Xardase

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Nesmíš mluvit s nikým, dokud neprokecneš Larese, jinak bys nedostal těch 500exp bonus. Když projdeš blízko kolem Lothara, tak tě zastaví a osloví tě, hra to pak bere, že ses do města dostal, tím pádem nebude Lares překvapenej, kde ses tam vzal (za to je ten bonus). Takže vyhnout se Lotharovi, strážci Pablovi a ještě tomu u hospody, jak chce zaplatit za vstup.
Mimochodem, mi se v datadisku na tu zeď u brány nikdy nepovedlo vyskočit, ale přišel jsem na šikovnej trik, a to, že si u zdi ze svýho inventáře vyhodím otrokův chléb, vylezu jakoby na něj a pak už není problém na zeď vylézt.
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

navíc je potřeba vyhnout se Lotharovi i po cestě zpět. (taky nebrat zbroj) Vylézt z města, promluvit se strážnými o vstupu, říct jim o rostlinách a teprve pak "oficiálně" vstoupit do města a získat tak další exp navíc. Pokud by hráč promluvil s Laresem, pak s Lotharem, tak by již se strážnými o vstupu do města mluvit nešlo.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Zrovna hraju Heights of Power, tam je bonus jen za setkání se s Laresem 1000 expů ... tam se opravdu vyplatí dělat všechny úkoly ...
Emperor

Mě ten bonus 500xp dá Lares i když promluvím s Lotharem...
Gilandhel
Uživatel

ale už by si nedostal exp za vstup do města. Tedy po rozhovoru s Laresem a Lotharem by si nemohl vylízt ven z města, promluvit se strážným a říct mu například to, že chceš vejít do města a že máš rostliny (nebo oblečení farmářů). Za takový vstup taky dostaneš exp (tuším 200). Tedy pak máš za to 700exp.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Přesněji dostaneš 100 expů od strážného a 100 pak ještě od Lestera.
Emperor

Ale jo, dostanu. Vždycky promluvím s Lotharem, pak s Laresem, ten mi da 500xp a pak jdu a použiju trik s bylinkama a dostanu xp i za tohle. Možná v tom mám bug, ale já ty xp dostávám. xD
Gilandhel
Uživatel

tak to po tom nevím, já todle nikdy moc neřešil a nepovažoval to za důležité. Jen vím, že když jsem to tak párkrát udělal, že to pak už nešlo a stáže se chovali, že jsem ve městě již byl (už se mnou pak nemluvili). Ale možná to způsobilo i něco jiného, nějaká jiná věc, kterou jsem přitom udělal.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

stejně jako Gilandhelovi mi to takhle fungovalo, a je to i logické, že vás nechtějí pustit, protože o vás neví a vidí vás poprvé
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

řekne, že tě neviděl procházet bránou a bude si muset promluvit se strážnámi. A možná na na tebe zaútočí (nejsem si jistý)
Stone
Uživatel

to ti řekne Lothar po cestě zpátky od Larese ne ? ale pokud projdeš bránou než s nim poprvé promluvíš a on odejde do horní čtvrti tak ti to neřekne...
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Hraju g2A, k získání těch 100exp za příchod do města od stráží u jižní brany (poté co jste získali těch 500exp od Larese) není nutné se vyhýbat mluvení s NPC:stačí při návratu do města nemít na sobě žádný oděv, stráže Vás budou považovat za nuzáka bez peněz a Vy použijete záminku s bylinkami.
gornabar
Nováček

Jestli patříte k těm, co mají problém s přelezením oné zdi, tak doporočuju dropnout otrokův chléb na místo, od kterého skáčete. Otrokův chléb funguje jako "schůdeček" :))
zebzik
Nováček

Emperor píše:...
Mimochodem, mi se v datadisku na tu zeď u brány nikdy nepovedlo vyskočit, ale přišel jsem na šikovnej trik, a to, že si u zdi ze svýho inventáře vyhodím otrokův chléb, vylezu jakoby na něj a pak už není problém na zeď vylézt.

:wink:
Emperor

Předchozí