Menu

Menu_Main...

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Juram » stř 08. kvě 2013 16:19:05 » Menu_Main...
Zdravčíko,
po dlouhé době jsem zase nainstalovat Arcanii. Vše se v pohodě nainstalovalo, hra se dokonce rozjela, ale v menu nastal problém. Místo "New game", "Load game" apod. mám Menu_Main_Newgame, Menu_Main_LoadGame_...
Dělá to všude v menu, a když nainstaluju hotfix, hra se nerozjede vůbec.

Edit: Zajímavé je, že dialogy jsou v pořádku a ne nějaké "Dialog_Orruk_1". :D Navíc nevidím ani staty u zbraní.
Naposledy upravil Juram dne stř 08. kvě 2013 17:42:52, celkově upraveno 1
„Charrové nikdy nepokleknou před nikým. Za hluku kovadlin a burácení děl vytrháváme každý den ze spárů života. Naše síla otřese základy světa.” Rytlock Brimstone, Tribune Krvavé legie
Obrázek

Hráč: "What? He's recruiting without asking us?"
Cerosi Breaksteel: "Yeah, because you're dead, remember?"
Juram
Uživatel

Příspěvekod Jémák » stř 08. kvě 2013 16:32:15 » Re: Menu_Main...
to tady snad ještě nebylo :D ale pravdou je, že to vypadá na něco chybějícího anebo špatně pracujícího - zkusil bych kompletní reinstal, vyčištění počítače a opětovnou instalaci - při ní mohla vzniknout nějaká chybička, díky které to vypadá takto..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Juram » stř 08. kvě 2013 20:18:28 » Re: Menu_Main...
Takže jsem exot ohledně bugů, už je to jasné. :D
No, přeinstalováno, raději jsem ani nepřidával hotfix a je to tu pořád, tak už nevím co s tím. Hold se s tím budu muset smířit. Znamená to že si budu muset zapamatovat co patří k jaké lajně ve stomu dovedností (pokud se tomu tak dá říkat) a zjistit další fígle jak tohoto exotického brouka obejít. :D

Stejně mi hlava nebere jak se to mohlo stát. :roll:
„Charrové nikdy nepokleknou před nikým. Za hluku kovadlin a burácení děl vytrháváme každý den ze spárů života. Naše síla otřese základy světa.” Rytlock Brimstone, Tribune Krvavé legie
Obrázek

Hráč: "What? He's recruiting without asking us?"
Cerosi Breaksteel: "Yeah, because you're dead, remember?"
Juram
Uživatel

Příspěvekod Jémák » čtv 09. kvě 2013 7:33:14 » Re: Menu_Main...
nevím no, nemáš nějakou šmouhu na DVDčku, popř zkusil jsi zaktualizovat tyto věci viewtopic.php?p=317478#p317478 ?
Jémák
Crysis fighter no. 1