Menu

Jak vám jede G3? [anketa]

Volný pokec o Gothicu 3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..

Jak dobře vám šlape G3 na vašem počítači?

Naprosto plynule na nejvyšší detaily!!!
49
19%
Někdy se to trošku škubne, ale mám to na nejvyšší.
76
30%
Celkem v pohodě, trochu jsem si musel ubrat detaily.
26
10%
Mám to asi na střední a občas se to sekne.
37
15%
Mám to na nízký a jede to docela v pohodě.
25
10%
Docela dost se mě to seká a přitom to mám ne nejnižší detaily.
27
11%
Hrůza!!! Nedá se to ani hrát.
6
2%
Gothic 3 mě bohužel nejde ani spustit.
9
4%

Celkem hlasů : 255

Příspěvekod kosic2222 » pon 14. lis 2011 22:54:07 » Re: Jak vám jede G3? [anketa]
No umím uznat že jsem překvapen ,žeto jede na mém kompu se docela shit procesorem,ale zas to dohání ramka a grafka.No bez patche jsem to měl na střední a tak někdy se to trochu škubalo(v městech,porty různé bitky o více NPC atd.)A navíc jsem měl na obrazovce takové projíždějící tenké černé čáry.Naštěstí CP 1.74 mi to dosti optimilizoval,seká se mi to trošku méně,ale hlavně nemám žádně grafické kiksy.Takže super.Můj závěr:jedu na středních detailech a občas se to škubne
kosic2222
Uživatel

Příspěvekod Meril* » ned 17. úno 2013 14:28:25 » Re: Jak vám jede G3? [anketa]
Vím že je to trošku starej topic ale co mám novej PC (čtyřjádro procesor, karta gtx680 apod.) mi jede g3 naprosto plynule i při teleportech a kouzlech jako rain of fire uprostřed montery na max požadavky :D (no musel jsem se pochlubit když předtím jsem měl takovej šrot že na střední požadavky se mi to sekalo muhehe :D )
Láska je jako válka.. lehké je začít ale těžké skončit.
Meril*
Uživatel

Příspěvekod Genessis » stř 20. úno 2013 12:44:22 » Re: Jak vám jede G3? [anketa]
Nemám zrovna nejsilnější notebook, ale stačí to aby to rozjelo a aby to nebyla zas tak hnusná grafika :-D jen musím dát na nejmenší, když osvobozuji města to se pak strašně seká
Genessis
Uživatel

Příspěvekod comp-maniak » ned 08. pro 2013 19:04:40 » Re: Jak vám jede G3? [anketa]
Na novom kompe- úplne v pohode, ani raz neseklo! :)
comp-maniak
Uživatel

Příspěvekod Natalia13 » pon 09. pro 2013 19:45:18 » Re: Jak vám jede G3? [anketa]
Mě gothic šlape jako hodinky a je vlastně udivující že jsem ho rozběhla na mém NAPROSTO zaneřáděným PC kterej už je 6let starej a mám tám tak milion fotek (jsem holka takže tam mám fakt dost fotek ) a plno složek ve kterých nic není :D prostě hrůza nemám v tom žádnej pořádek a celou plochu mám zapráskanou ikonkama ...jsem ráda že ten gothic vůbec najdu.Ale i na mém " NADUPANÉM "Windows XP šlape dobře ... ale musím uznat že to portování se mi taky vždy kousne .. hlavně když se portuju třeba s pouště do Normaru.Ale myslím že je to normálni .. :)
Natalia13
Nováček

Příspěvekod Lester100 » čtv 16. led 2014 21:23:43 » Re: Jak vám jede G3? [anketa]
Dal jsem střední protože mám docela slušně řečeno blbej počítač :D a to se mi to ještě exptremně seká ti co to mám nejlepší a neseká se jim to tak je musím chválit :)
Lester100
Trvalý ban

Příspěvekod Dolero » pát 17. led 2014 13:31:59 » Re: Jak vám jede G3? [anketa]
Lester100 píše:Dal jsem střední protože mám docela slušně řečeno blbej počítač :D a to se mi to ještě exptremně seká ti co to mám nejlepší a neseká se jim to tak je musím chválit :)

Díkes za pochvalu... Od člověka jako ty je to velice pěkné :wink: Jinak teda mě to jede na FULL (+ ještě nějaké úpravy v INI) na cca 100 FPS (někdy klesně třeba ve městě na 70....)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Templář

Předchozí