Menu

Obouruční zbraně

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod JAY-T » úte 24. čer 2008 16:55:35 » Obouruční zbraně
Hram teraz taku hru ze odzaciatku vrazam vsetko do obojrucakov. Ake obojrucaky ste pouzivali na zacatku hry? U mna to bola soudcova hul a palice kruhu vody.
JAY-T
Uživatel

Příspěvekod Greg » úte 24. čer 2008 17:57:33 » Re: Obourucaky
Tak mě nikdy nenapadlo hrát s obouručákem. Ale když jsem hrál za mága, používal jsem ze začátku tu novicovskou hůlku.
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Václav » úte 24. čer 2008 21:13:13 » Re: Obourucaky
...já jsem používal tu hůl (teď si nemůžu vzpomenout, tušim, že se jmenovala magická nebo tak....) jak hodně zvyšovala manu....jinak jsem snad ani obouručáky nepoužíval...
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod host-pak » stř 25. čer 2008 5:49:42 » Re: Obourucaky
mně na nich štve že jsou docela pomalé :???:
Tesla-Tech ... naše vnímání světa je směs objektivismu od Ayn Randové zpestřeno trochou životní filozofie kterou zastával Nikola Tesla...v zásadě jde jen o to aby lidé neházeli důvody své neschopnosti zlepšit něčím svět na"mužíčka na nebi" známého jako Bůh
host-pak
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » stř 25. čer 2008 7:39:54 » Re: Obourucaky
Ze začátku s obouručkou? Ani nápad. Nejdřív si udělám bojovníka s jednoročkou a stim nějakou chvíli vydržim, než to dotáhnu na mistra s obouručkama, ale hrát s ní od začátku je o zabití. Jsou hrozně pomalý.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod pecha nuda » čtv 26. čer 2008 7:30:45 » Re: Obourucaky
me se vzdy osvedcila smrst
pecha nuda
Uživatel

Příspěvekod Nithus » čtv 26. čer 2008 17:53:19 » Re: Obourucaky
no, ono to s obojručákmi na začiatku je skôr o vlastnej šikovnosti a predvídavosti. Keď ste v tomto dobrí, tak máte väčšiu moc ako vymakaní típci s jednoručákmi. V G1 a 2 ( + Addon ) je obojručák furt silnejší než jednoručka, ale to vieme všetci ^^
narzul píše:to kapsářství se my líbí
Nithus
Uživatel

Příspěvekod Václav » čtv 26. čer 2008 19:14:59 » Re: Obourucaky
....jo, ale jednoručák je mnohem rychlejší....já tedy preferuji jednoručáky a myslim, že nejsem sám....já se s obouručákama nikdy neučil zacházet....
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Nithus » čtv 26. čer 2008 21:23:40 » Re: Obourucaky
Václav píše:....jo, ale jednoručák je mnohem rychlejší....já tedy preferuji jednoručáky a myslim, že nejsem sám....já se s obouručákama nikdy neučil zacházet....

Ale musel si! Však URITZIEL je obojručák :D

Inak ja som tiež dlhú chvíľu preferoval 1-handed zbrane. Ale potom som nasilu (a z nudy) skúšal celoherný maratón len s obojručákom a hľa ho - killoval som nepriateľov čo boli oveľa silnejší (s jednoručákom nebola šanca) a dokonca rýchlejšie. Nezdajú sa mrchy jedne, ale sú fakt mocnejšie. Môžem to otvorene s čistým svedomím potvrdiť :twisted:
Nithus
Uživatel

Příspěvekod Dritt » sob 28. čer 2008 8:50:54 » Re: Obourucaky
Souhlasím, že jsou silnější, ale taky podotýkám, že hra s nimi je asi opravdu těžší. Jenže hraju na krásu a prostě mám radši obouruční zbraně, takže jsou pro mě hlavní volba. Dá se s nimi hrát hned od začátku, soudcovská hůl je jasná volba, hůl kruhu vody, možná Smršť nebo jak se to jmenuje, no a pak už obouruční meče. Pokud umíte obouručák ovládat, jeden protivník není problém (což samozřejmě platí i pro jednoručky). Proti víc protivníkům začíná peklo, protože systém seknutí+ústup bývá s obouruční zbraní pomalejší, jestli se nepletu...
The value of a college education is not the learning of many facts but the training of the mind to think.
Dritt
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » stř 02. črc 2008 15:46:56 » Re: Obourucaky
Václav píše:....jo, ale jednoručák je mnohem rychlejší....já tedy preferuji jednoručáky a myslim, že nejsem sám....já se s obouručákama nikdy neučil zacházet....

Tak s tímhle souhlasím. Ono se s nimi jde naučit zacházet, ale docela to trvá. Já s nima chvíli taky hrál, ale pak jsem to nějak přestal pařit a vyšel jsem ze cviku a už jsem línej se znova učit to s nima hrát.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Nithus » sob 05. črc 2008 19:48:25 » Re: Obourucaky
Dritt píše:Souhlasím, že jsou silnější, ale taky podotýkám, že hra s nimi je asi opravdu těžší. Jenže hraju na krásu a prostě mám radši obouruční zbraně, takže jsou pro mě hlavní volba. Dá se s nimi hrát hned od začátku, soudcovská hůl je jasná volba, hůl kruhu vody, možná Smršť nebo jak se to jmenuje, no a pak už obouruční meče. Pokud umíte obouručák ovládat, jeden protivník není problém (což samozřejmě platí i pro jednoručky). Proti víc protivníkům začíná peklo, protože systém seknutí+ústup bývá s obouruční zbraní pomalejší, jestli se nepletu...

to si musíš vedieť len nasmerovať nepriateľov do 1 prúdu a štýl boja potom vyzerá asi takto:
Držanie CTRL +
->
<-
->
<-
->
<-
->
<-
->
:D :D :D
Nithus
Uživatel

Příspěvekod JAY-T » pon 07. črc 2008 10:37:10 » Re: Obourucaky
tak ja hram teda cisto obourucak a moj brat hra zas jednorucak - ma to lahsie ( zatial ) ale ja aspon setrim par expov. Uz sa nebudem musiet preorientovavat
JAY-T
Uživatel

Příspěvekod Jezedák » ned 31. srp 2008 13:53:48 » Re: Obourucaky
Taky jsem hrál několikrát 1h zbraněmi, ale teď už jen 2h. Ze začátku si zajdu do kláštera pro Posvátný kladivo, opravdu dobrý.
Právě čtete tenhle text, ale je to zbytečné protože se nic zajímavého nedočtete a ztrácíte tím čas. Stále to čtete? No asi jo.Takže pokud vás stále baví strácet čas tak tohle čtěte dál ale jak se zdá tak to pořád čtete. Radši běžte ven.
Jezedák
Uživatel

Příspěvekod ObiSkyWalker » pon 01. zář 2008 9:50:24 » Re: Obourucaky
Obouručáky jsou fajn hlavně proto, že mají velký dosah, velké zranění a dobře vypadají :-D Při boji s jedním nepřítelem jsou opravdu super, ale jak jich je více, tak už to není taková sranda. S obouruční zbraní se hrozně blbě při boji pohybuje, což mi dost vadí.
Občas jsem ze začátku hry také používal obouruční zbraně, ale teď už spíše jen ty jednoruční :-D
Obrázek
ObiSkyWalker
Uživatel

Další