Menu

Přesunutí save

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Breeze » čtv 26. črc 2012 15:47:44 » Přesunutí save
Přesunul jsem uložené pozice z jednoho počítače do druhého, ale když je chci načíst tak je v menu napsáno že je soubor poškozen. Nevíte co s tím?
Breeze
Nováček

Příspěvekod Jémák » čtv 26. črc 2012 18:31:13 » Re: Přesunutí save
teď momentálně arcanii nainstalovanou nemám, ale nejsou ve složce se savy i nějaké soubory s nastavením? tedy jestli není potřeba přesunout i je..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Breeze » pát 27. črc 2012 14:52:41 » Re: Přesunutí save
To jsem zkoušel , ale při zapnutí hry mi jde pouze zvuk a nee obraz. :sad:
Breeze
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 27. črc 2012 15:11:22 » Re: Přesunutí save
a co se týče savů - ty kopíruješ tedy všechny anebo čistě jen vybrané?
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Breeze » pát 27. črc 2012 18:34:41 » Re: Přesunutí save
zkoušel jsem posledni abych mohl pokracovat ve hře. Ale take i starsi a žádnej nešel.
Breeze
Nováček

Příspěvekod Jémák » pát 27. črc 2012 18:38:35 » Re: Přesunutí save
tak to mě opravdu nic nenapadá - pokud tedy nefunguje to, že když přesuneš komplet celou složku - tedy jak ony soubory, tak i všechny savy, tak to asi nepůjde - nebo nevím.. Mě se třeba teď u Risen 2 stalo, že jsem nemohl zkopírovat jen jeden save, protože měl označení v číslici, a tak jsem musel všechny - pak to šlo..
Jémák
Crysis fighter no. 1