Menu

Podrobný popis toho kdo byste chtěli být v Kolonii

Volný pokec o Gothicu 1.
Rudobaron. :P Kopáči by na mě dřeli jak koně a já bych si moh dělat co chci. :D
Hunter
Uživatel

foster píše:Já bych tam chtel bít hozen za zradu a útok na Rhobarta :D Tam by som išiel do väzenia v starom tábore za mlátenie kopáčov:D, utiekol by som išiel do Nového tábora,tam by po mne išlo aspoň 15 žoldákov za vyvraždenie všetkých rudarov a roľníkov a u Sektárov by som bol mal byť popravení za nevernost Spáčovi ale utiekol by som a skončil ako tulák.:D
Výstroj:nejaké hadry a vraždiaci nôž.
Dovednosti:Vraždení 200 z 10 :D
Páčení zámu 150 z 10 :D
Úteky : 999999999999 z 2 :D

Možná to mají Slováci jinak ale nemělo to náhodou být Rhobara?Místo Rhobarta?Jo a ,,chtěl bít hozen,, nemělo by to být ,,chtěl být,, :?: Jinak dobře si to rozepsal :wink:
I am back!
Garvell
Uživatel

Zřejmě jsem asi ještě neodpovídal, jelikož jsem se nenašel.
Jestli-že ano, změnil jsem názor.
Takže :

Mě by stačila nějaká menší chatrč v přírodě (Nikoliv za hranicemi na skřetím území)
Luk či kuš, meč a dýku. Kožené lovecké brnění a nějací dobří přátelé, toť vše.
Živil bych se lovem zvěře, prodejem kůže, drápu, zubů a dalších kořistí.
Občas bych navštívil Silase a "zkontroloval" bych mu palírnu.
Pokecal bych s Diegem, zašel bych za Homerem, pár slov bych prohodil s sektáři.
Žil bych si tak neutrálně.
Poté by přišel bezejmenný hrdina, zničil barieru a já začal utíkat.
Někdo by neunesl že jsem před ním, a zavraždil by mě.
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Byl bych mladý hrdina z gothicu1 né násilím ale omylem vhozen do bariéry a vyplaven na pláž.Šel bych do starého tábora a tam bych se vypracoval až na rudobarona.Udělal bych spouru na Goméze z Ravenen Scarem a z Artem,potom bych byj já vůdce starého tábora.Měl bych:Gomezovu zbroj,meč Innosův hněv,Válečnou kuši a 25000 nugetů jen pro sebe.V opačném případě bych spadl do bariéry a byl bych vyplaven na pláž a postavil si chatrč postel nějaký nábytek a byl bych lovec který si žije poklydný život lovem.Měl bych:Myslivecký a Smrtící luk,Artuv meč,bojový meč a Široký meč,a lehkou zbroj Banditi. :wink: :) :D
nunacek2001
Uživatel

Ja by som sa jednoducho odšil do Bratrstva a tam húlil až do hhúlenia :D
Gothic12
Trvalý ban

Mě by tam nehodili, já bych tam hodil je :DDD
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Ufon píše:Všichni jste moc.. chtiví.. mě by stačila chajda někde uprostřed lesa.. s nějakým lukem/kuší.. a lehkou zbrojí..každý den bych si něco ulovil.. uvařil..vyrobil něco ze dřeva.. sbíral rostlinky..a občas bych si došel do Starého Tábora se pořádně ožrat..:))

do starýho???? tam nemaj ani hospodu novej je lepší
Greg5
Uživatel

Greg5 píše:
Ufon píše:Všichni jste moc.. chtiví.. mě by stačila chajda někde uprostřed lesa.. s nějakým lukem/kuší.. a lehkou zbrojí..každý den bych si něco ulovil.. uvařil..vyrobil něco ze dřeva.. sbíral rostlinky..a občas bych si došel do Starého Tábora se pořádně ožrat..:))

do starýho???? tam nemaj ani hospodu novej je lepší

No neco by se tam asi dalo sehnat :D ale je pravda ze v Novym je pekne zarizena hospudka, az na to ze jen pro rudare a bandity. :P
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Po vhození do bariéry bych se snažil co nejrychleji najít Bezejmeného a držet se ho jako klíště (jako mud) až do jejího zničení :DD
lukino555
Uživatel

Tak mna by tam hodili za lahkovaznost ... Pridal by som sa k banditom nasledne ku zoldnierom a bol by som zoldnier akeho kolonia este nevydela. Nasledne by som sa stal Leeovou pravou rukou cize by som nahradil Orika.
Mal by som tazku zbroj zoldniera , utocny luk a valecnu sekeru...
Sila tak 75
Obratnost asi 50
Bol by som majster v strelbe z luku , majster v boji s jednorucnou a obojrucnou zbranou...
Jedneho dna by mi dal Lee neskutocne dolezitu ulohu ktoru by som po***al a Lee by zistil aky som nezodpovedny.
Dal by mi sancu napravit to ja by som ju vyuzil no Lee uz by mi nadalej nemohol na 100% doverovat a tak by ma zas vystriedal Orik ... Lee by si stale cenil mojej odvahy a schopnosti uspesne zvladnut kazdy subouj. Takze ak by potreboval pozabijat cervy v dole alebo by potreboval nieco co by veril ze kvoli mojej lahkovaznosti nepokazim bol by som vzdy na prvom mieste.
Rich
Uživatel

Mě by tam hodili za drzost a neuznávání autority krále a jeho vojevůdců. Vzhledem k tomu, že bych byla jedna z mála žen v Kolonii, asi je jasný, jak bych dopadla :D ale když už si můžu diktovat - vykašlu se na všechny tábory; pořídim si dubový luk a nějaký jednoručák (třeba bojový meč) a s nima budu běhat po lesích a lovit zvěř a nepřátelské bandity; sbírat bylinky a ochraňovat zbloudilé hrdiny. Budu mít chatrč někde uprostřed lesů a budu pro vás všechny stejná záhada jako třeba tábor banditů u Trolího kaňonu. Vidět se nechám jen, když se mi bude chtít. Budu taková amazonka - krásná, nebezpečná a nevypočitatelná ;) Všichni mě budou chtít najít, ale zároveň budou mít strach, jaké to setkání bude. A jednoho dne se zjevím Gornovi - on neodolá a budeme spolu žít, ale ještě musim domyslet kde, protože když se po tom všem nastěhuju do Novýho tábora, tak si děsně zkazim image :D
Maggie
Nováček

Já bych se jmenoval Rinceoir. Zkráceně Rinc. Byl bych kovářem v Khorinisu, ale zároveň i výrobcem oblečení. Jednoho dne bych udeřil do tváře bohatého kupce za to, že mi nadává do žebráka. Po té bych byl uvězněn a zítřejší den převeden před útes do Hornického údolí. Tam by čekal strážce s novým Mečem smrti (s vychytávkou a to s jiným materiálem, magickou rudou). Ten bych mu okamžitě vytrhl z ruky a hodil do jezera (mám své důvody), dostal bych několik úderů do tváře a následně bych byl nakopnut do zad. Po té by soudce vynesl rozsudek a strážce by měl silným kopem do hýždí skopl do jezera. Po boji ve vodě bych se konečně vynořil na břehu jezera, kde by čekal Bullit a brutálně mě zmlátil. Po té by odešel.

Po dni v bezvědomí bych se pohmožděný probudil a rychle si doplaval na dno jezera pro svůj meč. Po té bych chvíli počkal skryt za jednou bednou na to, až dorazí dodávka. Dodávka dorazí, ale nikde nikdo. Proto ji prohledám a vezmu si nějaké trofeje ze stínové šelmy a krásnou střední zbroj strážců + modré barvivo na látku. Víc bych nestihl, neboť by přišla hlídka a vzala věci. Ihned po té bych si obarvil svou zbroj strážců na modro, vytvořil bych tak jiné barevné brnění.

Po té bych vyrazil do Starého tábora, kde bych prodal věci na tržišti a vyrazil si najít vlastní chatu. Svým brněním bych byl chráněn před strážci, neboť by nevěděli kdo jsem, ale zároveň bych byl nezávislý. Hned ráno bych zašel na tržiště, kde bych si od Dextera koupil ta vydělané peníze kartáč, břitvu a jiné věci. Po té bych si také pořídil chlast a krabičku Mladých noviců. Po týdnu bych nákup opakoval (jídlo, Mladý novic, chlast).

Živil bych se drobnými úkoly pro Starý tábor. Stopoval bych zrádce, vyráběl speciální zbraně, či jen upravoval obleky. Začal bych si tedy říkat Žoldnéř (ne Žoldák z Nového tábora). Udělal bych si dobrou reputaci, ale zároveň respekt. Také bych začal vybírat peníze za ochranu (ale ochranu a ne prachy před terorem ode mě, prostě obyčejná ochrana). Také bych bojoval v aréně. K večeru bych chodil do krčmy ve Novém táboře, kde bych si dal rýžovou pálenku a seděl vždy u pultu, kde bych kecal s Žoldáky.

O víkendech bych vždy udělal velkou čistku domu a ozdobil si ho trochu. Koupil nový zápisník s inkoustem (umím číst i psát), různé knihy, či lovecké trofeje na ozdobení. Také bych se chodil bavit na tržiště, či bych navštívil Strážce a pokecal s nimi o ženských, alkoholu, dění v Kolonii, Sektářském táboře a Mladém novicovi.

Až budu mít vše hotové (neboj DasaDku, teď ne), tak na to udělám i povídku. Ale to bude za dlouho, jinak by mě mí šéfové zabili :lol:
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Tak jo, časy se mění a já mám nové choutky na postavu :D
Jméno: Jared
Věk: 23-25
Národnost: Varantský Nordmařan žijící na Khorinidu
Zločin: Dezertér

Můj příběh začíná před jednou bitvou v Myrtaně, které se zaleknu a uteču do Vengardu. Odtamtud lodí přijedu na Khorinid do Khorinisu, kde jako drobný zlodějíček budu znepříjemňovat život lidem ve městě. Jednou mě uvidí gardisté chytí mě a když zjistí, že jsem dezertér, pošlou mě do Hornického údolí.

V Kolonii bych byl samozřejmě kopáčem, který maká v ještě nezavaleném dole, který jak se ukázal, skrývá obrovské zásoby rudy, kterou je pokryta prakticky celá stěna. Jednoho dne však jeden kopáč udeří do nesprávného místa a všude začne téct voda. Já zachráním jednoho strážce (Drakeho), který se mi odvděčí tím, že mi dovolí složit zkoušku stína.

Stínské zkoušky se podaří, během nich zjistím, že mám výborný talent s kuší (jeden stín chce, abych něco ulovil a na výběr mi dá mezi lukem a kuší, já zvolím kuši a ulovím stínovou šelmu). S tímto dostanu čestné místo mezi stíny. Jako stín dostanu chatku kdesi blízko arény.

Začne pokojný život. Celý den se budu poflakovat po táboře a povídat si s lidmi. Můj život začne být stereotypní, ale přesto zábavný. Ráno se jde na tržiště, kde si vždy koupí nějaké jídlo na den, dvě lahve vína a krabička Mladých noviců. Přes den bych hlavně pobýval u ohně nad arénou, kde bych chlastal, kouřil a bavil se s ostatními kopáči a stíny. V noci bych chodil na tržiště, kde se vždy nakopne sud piva jen pro stráže a stíny.

Po dlouhé době bych byl povýšen na strážce (protože jsem dělal i nějaké klasické mise) a to už by se můj život změnil. Dostal bych za úkol obcházet od spadlé věže, přes arénu až po hlavní bránu. Musel bych zde hlídat, načež bych začal vybírat i peníze za ochranu, protože jinak je výplata mizerná.

Musel bych také odvádět kopáče do Starého dolu, načež bych často bojoval s bandity, kteří by naše konvoje přepadávali. Za nějakou dobu bych svůj okruh ztratil (byl by předán Fletcherovi) a já bych byl jen kapitánem konvoje, který donáší věci do Starého dolu, nosí věci z Místa výměny a starají se o celkový export a import.

Ve volném čase bych spíše bojoval v aréně vůči svým sokům, hádal se s jinými strážci, nebo bych si povídal o ženách, kuřivu, jídle, Kolonii a žoldácích s ostatními. Peníze na ochranu bych vybíral pořád, ale již by to tak neprosperovalo.

Mé vlastnictví: Těžký samostříl a toulec s třiceti šipkami, Meč smrti, střední zbroj strážce, krabička Mladých noviců, malý dýky, železný prsten, 300 naspořených nuggetů v mé osobní truhle, 50 naspořených nuggetů v měšci, 400 naspořených nuggetů na horší časy zakopané u zavaleného dolu a nějaké nepostradatelné věci.
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Byl by jsem vojín, který byl převelen na starý hrad. Po vytvoření bariéry, by se mi podařilo utéct z kamarádem(nemám pro něj žádné jméno). Potkaly by jsme další vojáky, kteří by nás zavedli do staré pevnosti (sídla odboje). Přepadávali by jsme konvoje do starého tábora a připravovali jsme se na přepadení starého tábora. Později by se nám podařilo poslat vzkaz králi ať nám pošle podpory. S nimi se nám podařilo dobýt kolonii. Po pádu bariéry jsem byl vyslán krýt ustupující vojska. Všichni co byli se mnou byli zabiti. A já by sem tam těžce zraněný ležel. Probudil jsem se na Onarově farmě.... (možná to někdy dopíšu).
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Spadl bych tam za to že jsem zakopl a jak jsem padal tak jsem spadl na Andrého hezky srovnaná jablka.
Přidal bych se k zlodějum co žijou u trola...
Měl bych u sebe vlkodav za zbran bych měl meč strachu.měl bych u sebe 200 rudy.V truhle bych měl nahradní rezavej meč,8x pivo,21x voda,6x šunka,3x opečené maso,nahradní boty, 241x šípy.
Moje práce by byla krást jako pocestnej zloděj.
Lester100
Trvalý ban

PředchozíDalší