Menu

Versus

Diskuse a hodnocení filmů.

Hodnocení filmu

1
23
77%
2
6
20%
3
1
3%
4
0
Žádná hlasování
5
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 30

Příspěvekod Lordan » stř 02. bře 2011 8:41:16 » Re: Versus
Pomoc klidně můžeš Fini, zatím je definitivně obsazena ani ne polovina rolí. Vlastně kdokoliv může pomoct, co nezvádne váš hlas zvládne ekvalizér. :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Lordan » ned 06. bře 2011 19:50:43 » Re: Versus
Tak jsem aktualizoval úvodní příspěvek. Odhadované dokončení nakonec bude určitě dříve než jsem předpokládal, možná ještě před prázdninami.
Dále bych chtěl upozornit že je stále nějaké to volné místo v reklamě. Tak kdo má zájem ať se ozve skrze PM.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod palino » ned 06. bře 2011 20:07:42 » Re: Versus
Ja som ochotný pomôcť s dabingom...
palino
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » sob 07. kvě 2011 21:48:01 » Re: Versus
Já tedy s dabingem bohužel nepomůžu, na film se ale velmi těším, česky dabovaný film z prostředí Gothica? Ty "mladé" hlasy mi nevadí, hlavně, že dabing bude, takže PECKA! :D
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Lordan » čtv 19. kvě 2011 18:23:24 » Re: Versus
Tak opět malé info z průběhu filmování.
Co se týče skládání scén do projektu a samotné natáčení, tak tam bych odhadoval, že jsem poměrně daleko za polovinou. Nyní dokonce i dokážu odhadnout, že konečný čas filmu by se měl vejít mezi 40 až 60 minut.
Ovšem vzhledem k tomu, že je dost časově náročné i dabování, tak bych řekl, že film je zatím hotov ze 40%. Proto posouvám odhadované dokončení z července na srpen.
Taky bych chtěl dodat, ať se ozvou zájemci o reklamu a pošlou mi jí, já ji pak umístim do filmu. Ideální reklama je video o délce 15-25 sekund. Pokud neumíte filmovat, nebo se vám filmovat nechce, tak vám ji natočim. Stačí dodat sénář. Podmínky pro vlastnosti vaší reklamy jsou v úvodním příspěvku.

A na závěr malé info o soundtracku. Soundtrack bude použit převážně herní, ale ne z Gothica, ten už má většina uživatelů oposlouchaný. Při vybírání jsem sáhl například po soundtracku Zaklínače, nebo Stalkera. Zde je malá ochutnávka: :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Lordan » sob 09. črc 2011 11:22:51 » Re: Versus
Tak další info o průběhu natáčení. Nyní je natočeno a sestříháno více 90% filmu. Ovšem nyní mě čekajé dost náročné scény, které lehce přesahují mé filmařské dovednosti. Až se s těmi scénami poperu, tak bude film v podstatě hotov. Akorát ozvučit a dodabovat. S dabingem jsou ovšem teď trochu problémy, respektive chybí mi asi dva lidi. Ovšem s trochou štěstí se tu film objeví do konce prázdnin.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Pivl » ned 10. črc 2011 17:12:42 » Re: Versus
Těším se. :) Doufám, že to s dabingem nějak pořešíš, rád bych konečně nějaký česky dabovaný gothic film vidět. :) Pokud nebude ten dabig tak špatný, mohl bych ti i při nějaké fanartové aktualizaci na webu, která bude v době vydávání filmu, udělat reklamu, popřípadě, pokud bude hotový i nový fanartový systém filmů na webu a film bude dost kvalitní, bych ho mohl hodit na web celý. :) ;)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Lordan » ned 10. črc 2011 21:00:36 » Re: Versus
No, síla mého filmu spočívá hlavně v dabingu, tím pádem to hodlám pořešit. Jinak celková kvalita, no, přece jen je to můj první film, tak nečekejte zázraky, ale vynasnažím se, aby byl film co nejlepší. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Jémák » ned 10. črc 2011 21:12:53 » Re: Versus
V tomhle ti opravdu držím palce - už jen proto, že zde několik takových nápadů již bylo a vše nakonec ztroskotalo.. Nemusí to být hned profesionální počin, hlavně když bude kapat.. fakt se na to těším a doufám, že to konečně dopadne :wink: :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Gustik 5 » úte 12. črc 2011 23:14:49 » Re: Versus
Jémák píše:V tomhle ti opravdu držím palce - už jen proto, že zde několik takových nápadů již bylo a vše nakonec ztroskotalo.. Nemusí to být hned profesionální počin, hlavně když bude kapat.. fakt se na to těším a doufám, že to konečně dopadne :wink: :wink:

Taky se těším, a držím palce! Pokračuj, ať se mám na co koukat :wink: :lol: .
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Lordan » stř 13. črc 2011 12:25:32 » Re: Versus
Tak jsem rád, že vidím že se na můj film taky někdo těší a o to větší mám strach, že se finální produkt nebude líbit.

Jinak zájemci o reklamu, nechť své reklamy odevzdají do konce července. Už je celkem potřebuju. Díky.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Pivl » stř 13. črc 2011 12:34:29 » Re: Versus
Tak tohle se mi nelíbí. Chtělo by to zlepšit grafiku!
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Gothic12 » stř 13. črc 2011 18:04:30 » Re: Versus
Fakt dobré! Dabing...:D uvidíme ako to celé dopadne.

PS: Červenec je asi júl...ok no dobre pokračuj :)
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Lordan » sob 20. srp 2011 11:07:38 » Re: Versus
Takže film už je téměř dotočen. Opravdu, co se natáčení týče chybí minimum. Navíc už je zároveň taky téměř poskládaný. Ale i tak posouvám datum vydání na září. Není hotový dabing ani ozvučení. Ozvučení je podle mě otázka jednoho dne, s dabingem je to horší. Ale i tak, do konce září bude snad vše hotovo.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Lordan » sob 27. srp 2011 3:10:08 » Re: Versus
Tak, vydán druhý trailer. Film dotočen. Teď už jen dostříhat, dozvučit a nadabovat. Takže si na samotný film ještě asi tak ten měsíc počkáte. :D Každopádně, zde už je ten slíbený druhý trailer.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

PředchozíDalší