Menu

Problém s učiteli???

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Reali20 » čtv 23. čer 2011 13:09:38 » Problém s učiteli???
Ahoj potřebuju pomoc s nalezením učiteli pro:ODOLNOST PROTI HORKU
REGENERACE ŽIVOTA
BOJ SE ZLEM
BOJ S HOLÍ 3
Já vím že to tam je v sekci Gothic 3 mezi učiteli ale tam je to anglicky a já moc(hodně) anglicky neumím!Prosím o pomoc! Zdravím :D
Reali20
Nováček

Příspěvekod dablik123 » čtv 23. čer 2011 13:34:17 » Re: Problém s učiteli???
Regenerace:
Regeneration
Kan - Faring
Rhobar - Vengard

Boj s holí 3:
Staff fighting III (5 DB a 5000 zlatých)
Ateras - Bakaresh - oáza na JZ

odolnost proti horku:
Resistance to heat (5 DB a 1000 zlatých)
Sanuyem - Mora Sul - ruiny na Z
Tufail - Braga

Boj se zlem - nevím, co to je, gothic 3 jsem už dlouho nehrál, ale nejspíš by to měl by to být toto:
Paladin
Rhobar - Vengard

Veškeré informace jsem bral z webu, takže pokud máš CP1.7 a vyšší, některé informace se můžou (ale nemusí) lišit.
Obrázek
dablik123
Uživatel

Příspěvekod Reali20 » čtv 23. čer 2011 15:04:43 » Re: Problém s učiteli???
Patch mám 1.74.14. a uvidím díky moc :D
Reali20
Nováček

Příspěvekod Casper » čtv 23. čer 2011 16:29:13 » Re: Problém s učiteli???
Počet bodů a cena se bude lišit určitě. (Bude vyšší) Zrovna nedávno sem to taky hledal a informace na webu jsou z doby před patchem. Jinak hole 3 učí ještě Shakyor Lev.
Obrázek
Casper
Uživatel

Příspěvekod Reali20 » čtv 30. čer 2011 11:11:36 » Re: Problém s učiteli???
Všechny učitelé jsem našel!Ale nechápu že Rhobar učí regeneraci a hlavně boj se zlem až potom co najdu všechny artefakty!!Vždyt právě kolem těch chrámu a ruinách okolo je hodně zla a tak!!!To není moc domyšlení!
Reali20
Nováček

Příspěvekod Jémák » čtv 30. čer 2011 18:00:41 » Re: Problém s učiteli???
nemůže učit takovéto speciální kouzla někoho, o kom není 100% přesvědčen, že je jeho člověk - ono se to taky dá udělat tak, že tyto místa jen tak proběhneš a pak se tam s těmito schopnostmi vrátíš.. ale tohle neber jako námět k diskuzi, jen konstatování - já tam vidím více takových nesmyslných věcí a tohle je zrovna jen vrchol ledovce - kdyby se to dělalo opravdu pořádně, tak tyto kouzla dostaneš až ve chvíli, kdy budeš mít vše hotové a bude ti to opravdu už zcela na prd - proto je potřeba trošku zaimprovizovat a zajít si pro to dřív.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1