Menu

Nejde nainstalovat

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod p.vikuk » pon 17. led 2011 18:04:05 » Nejde nainstalovat
Ahoj, vždycky, když spustim exe soubor, tak mi najede výběr jazyku, vyberu angličtinu a dam instal a hodí mi to hlášku :"Součásti systému lze nainstalovat a nakonfigurovat v ovládacím panelu". Nevíte čím by to mohlo být? Moc díky
p.vikuk
Nováček

Příspěvekod Saladin » pon 17. led 2011 18:36:48 » Re: Nejde nainstalovat
Dáš ovládací panel, přidat nebo odobrat programy a tam to máš. Dáš přidat- install z CD.
Saladin
Uživatel

Příspěvekod p.vikuk » pon 17. led 2011 18:45:57 » Re: Nejde nainstalovat
To jsem právě zkoušel a nejde to, pořád to hází tu samou hlášku
p.vikuk
Nováček

Příspěvekod Jémák » pon 17. led 2011 19:56:58 » Re: Nejde nainstalovat
Máš originálku anebo nebo staženou verzi?
Jémák
Crysis fighter no. 1