Menu

Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie

Všeobecná diskuze o Arcanii
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Jacob94 » úte 26. led 2010 9:07:49 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Příběhy byli docela hezká, ale musím říci že mě nujak nepřekvapovali.
Kroky jednotlivých postav byly velmi předvídatelné a celkově se to podobalo scénáři z holywoodu.
Jen mi přijde že mudra v posledním díle reagovala na smrt svého manžela TOTÁLNĚ nelogicky.
Přide do pokoje, tam leží její mrtvý muž a nějaký pacholek a ona se o toho chudáčka ještě postará.....
nelogické....
Obrázek
Jacob94
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » ned 31. led 2010 19:07:09 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Další příběh odložen kvůli překladu...

http://www.gothicz.net/novinka/?id=80
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod CryCrazy » stř 17. úno 2010 17:30:40 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Ten novej pribeh je dobrej, ale je to jenom takovej uvod, takze ocekavam, ze v dalsich dilech se toho bude dit vic.
CryCrazy
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » úte 02. bře 2010 12:07:30 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Charlyho překlad nového dílu je online: http://www.gothicz.net/novinka/?id=90
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Sigmor » úte 02. bře 2010 12:22:34 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Docela zajímavé, začíná to čím dál víc přibírat na obrátkách...
Obrázek
Sigmor
Uživatel

Příspěvekod CryCrazy » pát 02. dub 2010 12:42:30 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Jaktoze jeste nevydali dalsi dil? uz je dalsi mesic :evil: ani tohle nedokazou ti blbci dodrzet.
CryCrazy
Uživatel

Příspěvekod CholMa » stř 07. črc 2010 20:12:12 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
No až teď jsem si to všechno přečet (nebyl čas) a musím říct že se mi to strašně líbí. Parádní příběh co se stalo atd.
CholMa
Uživatel

Příspěvekod Ferdinand II. » stř 21. črc 2010 20:11:26 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Je to skutečně skvělej tah.Jednak ty příběhy zabaví a znalci(jako účastníci této diskuze :wink: )v nich najdou spoustu vodítek.A v neposlední řadě mě ty příběhy už nažhavili na Arcanii.
Ferdinand II.
Uživatel

Tak jsem dočetl všechny příběhy a bylo mě dost líto Belgora :cry:
Jinak jsem u toho strávil pěknej večer. Dobrý historky
Jo a ještě jsem chtěl dodat že se těšim na Mudru, až ji uvidim na živo její vyjadřovaní až si s ní pokecám a taky na tu atmosferu v ty hospodě, určitě tam bude hodně kumpanů :D s dobrejma hláškama.
Naposledy upravil Wercingetorix dne pát 06. srp 2010 22:33:45, celkově upraveno 2
Wercingetorix
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 06. srp 2010 22:28:46 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Taky bych si to měl přečíst... :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Kofi » sob 07. srp 2010 0:02:55 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
El Kamil píše:Taky bych si to měl přečíst... :)

Já skončil asi u pátýho dílu. :)
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Koblihac » ned 08. srp 2010 6:06:09 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Ze začátku jsem to dost čtl a pak, jak jsem to dočetl, už jsem se o to nijak nezajímal, teď jsem se sem po dost dlouhé době vrátil a chtěl si i něco zas přečíst a zjišťuji, že nic nového není.. paráda =/

Někomu se to může zdát jako prkotina, ale už to začíná.. Jestli jsou ochotní na nějaké věcí sr*t už tak brzo, kdoví, jak to zachvíli dopadne.. =/
Koblihac
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 08. srp 2010 6:19:34 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Ono to ale snad bylo takhle plánované - na začátku přitáhnout hráče, něco málo vysvětlit - nyní je ale doba, kdy je o Arcanii kupa dostupných informací - další příběhy již zkrátka asi nejsou na pořadu dne.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Jespi » pát 20. srp 2010 22:57:09 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Souhlasím. Ty příběhy měli zaplnit mezeru kdy se prakticky kromě 5-6 screenů prostředí nic jiného neukazovalo...svoji funkci splnily,takže teď když už mají materiály co by ukázali, už Příběhy z Rozštěpené Panny nepotřebují.
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Příspěvekod CryCrazy » pát 17. zář 2010 21:38:55 » Re: Rozštěpená panna - příběhy z Arcanie
Ty dva novy příběhy jsou dost dobry, hlavně protože se tam objeví tři staří známí :wink:
CryCrazy
Uživatel

PředchozíDalší