Menu

Dark Angel

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Pivl » pon 08. bře 2010 15:16:17 » Dark Angel
Obrázek
Tak je to tady. :)
Po osmi letech práce vám představuji první verzi Dark Angela.
Jistě není bez chyb, jistě není bez dodělků, nicméně je tu.

Dílo, které jsme tvořil 8 let nejen kvůli vám, ale nyní už i hlavně kvůli sobě, abych dodělal to,
na čem jsem tak dlouho pracoval. Pravda, Angel měl být projekt mnohem kratším a mohl být
mnohem kratší a tedy se měl i mnohem kratší dobu tvořit. Nicméně spousta věcí, které jsem v Gothicu
chtěl kdysi vytvořit jsem netušil jak a tak bylo nutno se učit nové věci. Nyní jsem úplně jinde, než
jsem byl před 8 lety se svou fanartovou tvorbou a tak prosím berte ohled při sledování Angela na to,
že první půlka filmu je točena před rokem 2013.

Angel je projekt, na kterým jsem se mnohému naučil a tak mi bylo líto,
ho nedokončit a tak je zde. 2 hodinový maraton vývoje nejen mé, ale
i fanartové filmové tvorby na našem fóru v jednom kuse a já vám všem
děkuji, že jste vydrželi čekat tak dlouho. Nyní doufám,
že se čekání vyplatilo a že pro vás bude snad radostí
jak stažení bonusové edice, tak případné napsání recenze.
Děkuji. :)

Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil Pivl dne sob 10. črc 2010 11:40:00, celkově upraveno 6
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Reinmar » pon 08. bře 2010 15:30:18 » Re: Dark Angel
Heh, truhlice na zádech mě celkem pobavila.
Trailer je sice pěkný, ale trochu mi vadí, že zřejmě/zase půjde o záchranu světa.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pon 08. bře 2010 15:32:05 » Re: Dark Angel
Talbin píše:Heh, truhlice na zádech mě celkem pobavila.
Trailer je sice pěkný, ale trochu mi vadí, že zřejmě/zase půjde o záchranu světa.

Přesně s těmito komentáři jsem při dělání scénáře čekal a proto jsem ho nakonec ještě hodně pozměnil tudíš: Neboj, nebude to klasický americký film. :wink:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Riki » pon 08. bře 2010 15:41:37 » Re: Dark Angel
Skvělý trailer! Už se moc těším na samotný film. Jedoné, co mi na traileru vadilo bylo, že přechody mezi scénama byli pořád stejné, ale to je drobnost. Perfekt :)
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod Stone » pon 08. bře 2010 16:22:54 » Re: Dark Angel
tak,první polovina traileru se mi líbila,takové menší nastínění děje,dobrý střih....ale pak se začne stále opakovat "statická" kamera a střih je pořád stejný,pak ty záběry na konci,to vypadá jako nějaký sled událostí ale vůbec nevím k čemu....ještě ke kameře-jak už jsem řekl u jiných filmů,vy se strašně bojíte trochu riskovat s tou kamerou,"odvážnější" záběry tam dát,víc si s tím pohrát :wink: ...neříkám,že je to špatné ale máš na víc jak to tak vidím :wink: ...."kasička" na zádech mě mile překvapila :) ...pak tady píšeš,že by se nemělo jednat o klasický "americký" film záchranu světa...ale ten titulek v traileru : " Svět potřebuje nového hrdinu"..."aby mohl být zachráněn"...to nezní moc "optimisticky" :)
Stone
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pon 08. bře 2010 16:26:05 » Re: Dark Angel
On opravdu potřebuj, ale je tam někde napsaný, že ho najde? :) Jinak díky... Tak kamery jsem střídal... No neví ms těma kamerama, rozhodně když se například podívám na jiné filmy a jejich trailery. (i ty velmi dobré) tak tam klasickou kameru F6 a F5 používají nekonečně mnohokrát. :) Ale i tak díky, zkusím si s tím příště nějak víc pohrát. :wink:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Max » pon 08. bře 2010 17:47:06 » Re: Dark Angel
Trailer je povedený na to, že jsi začátečník. Je doufám ,že ten film doděláš :)
Max
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pon 08. bře 2010 17:51:22 » Re: Dark Angel
Max píše:Trailer je povedený na to, že jsi začátečník. Je doufám ,že ten film doděláš :)

Ještě aby ne! Filmování mě zatraceně začalo bavit, scénář hotový, času sice moc neni, ale do srpna? Bude času až až a film na 100% udělám ikdyby se mi nechtělo. :) :wink:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod vrabčanda » pon 08. bře 2010 18:20:19 » Re: Dark Angel
Supr, hraješ na dobrou stranu, efekty, marvin triky, ale jak se řiká: Kouzlo může být i v jednoduchosti.... :)
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod VMC » pon 08. bře 2010 19:06:13 » Re: Dark Angel
Tak když tě jenom chválej, tak se do toho vložím já. :D
Opět se budu opakovat. Ve tmě nic není vidět! Pokud budeš dělat film v noci, použij Game Cam, kde se dá osvítit scéna!
Film děláš i s herním zvukem. To je fajn, ale pak musíš vypnout hudbu, aby se nepřekrývala s hudbou přidanou.

Trochu sis pohrál s přechodama, což je pro trailer jenom dobře, takže za to chválím. Ze začátku se i kamera nějak hýbe, pak je bohužel statická. Pro akčnější scény by se kamera určitě hýbat měla, působí líp. On ten pohyb vlastně není na škodu ani při obyčejné scéně.
Diváci už viděli skoro všechno, takže je těžké je překvapit nějakou originální scénu. Truhlička na zádech potěší, ale na tom se film nepostaví. Je to pouze takový líbivý detail.

Nějakého klišovitého příběhu bych se nebál. Myslím, že pro začátek je to ideální. A finální ohlasy jsou takové, že se nakonec na to klišé hezky kouká a potěší někdy víc, než nějaký experiment.

Těším se na druhý trailer. Doufám, že opravíš tu tmu, protože film, kde nic nevidím, bych si určitě nestáhl. Pak stačí vylepšit výše zmíněné detaily.
Poslední dobou se tu objevily tři vznikajicí filmy. Doufám, že se kluci navzájem vyhecujete a uděláte všechno proto, abyste si uloupili co nejvíce diváku.
I přes ty negativa, co jsem napsal, se mi z těch tří pomyslných filmů (trailerů), tvůj líbil nejvíce.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod vrabčanda » pon 08. bře 2010 19:18:56 » Re: Dark Angel
To VMC: Myslím že tři nebudou vše... :D
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pon 08. bře 2010 19:23:24 » Re: Dark Angel
VMC píše:Kritika, rady a chvála.

Přesně jak píše Vrabčák, například u Rudobaronů teď přemýšlí nad svým filmem více než 4 lidi což je opravdu dost a myslím,l že mi ještě velká konkurence teprve přijde, ale budu se snažit, abych film nějak nepobrablal.

Moc děkuji mistře... Tak tma je dle obrazovky... Já mám obrazovku (schválně) nastavenou na nejtmavší abych se mohl srovnávat s ostatními a v traileru vidím bezvadně navíc ještě potom, co všechny scény ve tmě jsem pomocí úpravy zjasňoval, než jsem trailer vytvořil. Například taková Riki má s tímhle velké potíže a všechno ve svých komixech musí hodně zesvětlovat a to pak na světlých monitorech jako mám já nevypadá dobře a právě je tomu i naopak. Rozhodně jsem tyhle komentáře čekal a uvidím, co se dá dělat, protože bych nerad, aby diváci posléze na filmu nic neviděli.

Co se týče kamer už jsem to psal Stonemu, udělal jsem si spousty scén, které by mohly být ve filmu a použil jsem u nich veškeré možnosti kamer co znám, bohužel pro vás zkušené filmaře jsem se asi těch víc aktivnějších scén zalekl a vzal jsem tyhle. :)

Rozhodně ale díky za všechno co jsi napsal a rozhodně to co jsi napsal v poslední větě od tebe mistra filmaře opravdu moc potěší. Ještě jednou děkuju tobě ale i všem za kladné komentáře.
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Briarios » pon 08. bře 2010 20:30:35 » Re: Dark Angel
Je to dobrý, docela sranda že js e začali točit ve stejné chvíly náž první film...tak dáme soutěž?Jestli to bzde vážně v srpnu tak to dostanu k narozeninám :)
Briarios
Trvalý ban

Příspěvekod Pivl » pon 15. bře 2010 11:30:38 » Re: Dark Angel
Již brzy bude osdtartován oficiální blog -> www.the-dark-angel.blog.cz
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Max » sob 20. bře 2010 7:32:45 » Re: Dark Angel
Sám ale uvažuje o tom, jestli má cenu zachraňovat tak zkažený svět.

Obrázek

Podobnost čistě náhodná? :P
Max
Uživatel

Další