Menu

jak získat hodne peněz

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Sekce Bugy a fígly má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Firos » pon 17. pro 2007 19:36:08 » jak získat hodne peněz
Když se s Gornem setkáte v gotě tak ho vemte sebou a až budete daleko od orků tak Gorna zbijte a vemte mu sekeru která stojí 10500. Kidyž vstane tak ho vemte zase sebou a znovumu řekněte jdi zpátky a zase ho zmlaťe. Až budete mít hodně seker tak je můžete třeba vimněnit za nějakou drahou věc např. paladin armornebo je prodejte.
Firos
Nováček

Příspěvekod Keldorn » pon 17. pro 2007 20:10:20 » Re: jak získat hodne peněz
Tohle jde ale dělat snad u všech postav, které se znovu ozbrojí. Beru to jako příliš snadné, kdo si hru vychutnává rozhodně tenhle bug nepoužije. To si rovnou můžeš dá kód na peníze, a ještě tak ušetřit čas.
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Der Pinky » stř 19. pro 2007 20:51:33 » Re: jak získat hodne peněz
dobre je zbirat vzacne bylyny nebo kovat zbraně a to zase ty vzácné.k zahození není taky vymlátit královský dvůr v VENGARDU a zbytek.
Beliar je všude, v každém z nás.
BELIAR NAVŽDY!!!!!!!!!
Der Pinky
Nováček

Příspěvekod Halen » pát 21. pro 2007 16:55:10 » Re: jak získat hodne peněz
Kovat zbraně, používat perk Spánek + Mist zloděj na Hraničáře (na každého jednou, jinak je to cheat), vymlátit Orky a prodávat zbraně, co nejdříve se naučit stahovat kůže a trofeje. Za všechno je peněz jako želez i bez cheatů.
Halen
Nováček

Příspěvekod SuFL!K » čtv 27. pro 2007 11:31:48 » Re: jak získat hodne peněz
Uplne ti staci podla toho za koho hras bud vymlatit mesto s orkami a pobrat zbrane a cenosti a to iste aj v taboroch rebelov a mas zlata :D
Innos With You....
SuFL!K
Nováček

Příspěvekod marek » čtv 27. pro 2007 15:15:57 » Re: jak získat hodne peněz
jo a je taky dobre koupit si hodne receptů a plánků a pak se to vyplatí......
marek
Nováček

Příspěvekod Paia » čtv 27. pro 2007 15:26:06 » Re: jak získat hodne peněz
A v závěru hry už pak skoro není komu posbírané zbraně a cennosti prodat, peníze obchodníků/kovářů/alchymistů/mágů zůstávajících ve městech se přesunuly ke mě a neměli mi dál čím platit. Bohatí obchodníci z řad Hašišinů utekli při osvobozování měst. Takže před koncem jsem měl u sebe zbraně všech skřetů z Nordmaru, přes 400 tis. zl. v měšci. Hledal jsem komu co prodat a nějak už to nešlo.
Takže lidi, prodávejte, dokud to jde, pokud nehrajete za Beliara vyždímejte prachy za skřetí zbraně z Hašišinů. Nezbavujte se ale prkotin jako jsou pily, obyčejná kladiva a nebojové sekery, ve Vengardu je po mě chtěli.
Tak abyste věděli, nesnáším podpisy ve fórech. Obvykle jsou v nich dlouhé texty nebo množství statických i dynamických obrázků a to všechno dělá diskusi těžce nepřehlednou.
Paia
Uživatel

Příspěvekod bloodrain » čtv 10. led 2008 21:19:27 » Re: jak získat hodne peněz
ja som v G3 strasny skrob zlato minam len na questy alebo na dorovnanie penazi inak vobec napr ked mam aj 150k zlata tak ich nedam za paladinsku zbroj ale radsej mu dam kopu zbrani :P najlepsie sa zaraba na bastardoch najdete zeleznu zilu a uz ako keby ste zarobili 4.8k zlata
bloodrain
Nováček

Příspěvekod Jan Wewan » pát 18. led 2008 9:07:04 » Re: jak získat hodne peněz
:?: Pokud jsou na začátku potřeba peníz, tak po splnění úkolů pobít HRANIČÁŘE. Každý má u sebe luk, který lze prodat za 6100. Získá se tak pár desítek tísíc..... :)
Jan Wewan
Nováček

Příspěvekod Meril* » pát 28. bře 2008 20:04:34 » Re: jak získat hodne peněz
tjn ale ja hranicare nezabijim spis jim pomaham hraju za rebely orky nemam rad
Láska je jako válka.. lehké je začít ale těžké skončit.
Meril*
Uživatel

Příspěvekod hanesz » sob 29. bře 2008 13:28:54 » Re: jak získat hodne peněz
to s tim "PRODAVEJTE ZBRANE DOKUD MUZETE" toho si nevsimejte je to blbost.... pokud hrajete na nejtezsi casto se vam stane ze vas nekdo zmlati do bezvedomi a pak ste radi ze u sebe nemate hotovost protoze se protivnik co vas porazil zohne k vam a ukradne vam pulku penez co mate ja u sebe maximalne mival tak 10K na skilly a zbytek ve zbranich atd sem nechaval sak se to da vymenit za co chcete neni potreba zbytecne riskovat
hanesz
Nováček

Příspěvekod Sertr » pát 25. dub 2008 19:53:52 » Re: jak získat hodne peněz
omg. mne nikdo nikdy nezmlátil(a když jo tak už si nezmlátí)
peníze tip dobrej ale já to nevyužívám
nevybyl sem ŽÁDNÝ město
necheatuju
nebuguju(tj každýho jen jenou)
mám 40000Zl( a jeste elit hass zbroj, koupoil sem za 50000ten adonios ring, 20000za klic od gomeze)
stačí všechno zbírat,plnit všechny questy a jde to vpohodě)
Sertr
Uživatel

Příspěvekod Ongen » pát 25. dub 2008 20:09:35 » Re: jak získat hodne peněz
Doporučuji vykrást (a vybít) Ishtar a Bakaresh, maj tam plno lesklých věciček...
¶▅c●▄███████||▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅||█~ ~:~:~ :~ :►
▄██ ▲  █ █ ██▅▄▃▂
███▲ ▲ █ █ ███████
███████████████████████►Imigrujte a zajištěte práci, dopravu, bezpečnost.
◥☼▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙☼◤
Ongen
Uživatel

Příspěvekod Superpolda » pon 23. čer 2008 5:53:45 » Re: jak získat hodne peněz
Nebudu přece být Gorna. Peněz je beztak dost. A navíc, když se dělá něco podobného, hra přestává mít smysl... :cry:
Temné síly skusili několikrát dobít království, ale ve jménu krále a Innose jsem se vrhl na hordy orků a království osvobodil! Za krále!
Superpolda
Uživatel