Menu

Závěrečný souboj

Všeobecná diskuse o datadisku ke G3.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
Příspěvekod Nameless Hero » stř 29. črc 2009 20:34:32 » Re: Závěrečný souboj
Když Milten říkal, že to bude nejhorší netvor, co kdy byl,tak se mi radostí rozzářili očíčka :)
Hurá další Spáč,říkal jsem si. Realita však byla trochu jiná...

Těšil jsem se na něj. Jak bude vypadat? Kolik bude kolem sebe mít přisluhovačů, než se k němu dostanu?
Mám u sebe Innosovo oko,proběhne nějáký zajímavý rozhovor? Kde ho asi najdu?

...jako první jsem zvolit Reddock,šel jsem tedy dolů do jeskyně. Nikde jsem nikoho neviděl,tak jsem usoudil, že tady asi nebude. Už jsem se chtěl vrátit, když v tom se dole cosi objevilo. Stál tam netvor, který mi do Gothicu vůbec neseděl.
To je ono? :sad:
Přiběhl jsem skoro k němu,podle toho, že se ke mě začal blížit jsem usoudil, že rozhovor se asi konat nebude. Tasil jsem meč a začal boj (jestli se dalo nazvat boj). Asi 10x jsem do něj seknul a netvor padl na zem.
To je všechno? :cry:
Ne není...ještě přiběhli tři troglodyti a ti mi dali zabrat mnohem víc, než samotný netvor (originální jméno :sad: ).
Kde jsou ty časy, kdy jsem bojoval se Spáčem?
Zajímalo by mě, jestli někdy bude v Gothicu propracovanější souboj s finálním bossem, než se Spáčem.
Odpovím si sám: Nejspíš ne.
Inog: Innosi, vžeň trochu zdravého rozumu do té bláznivé hlavy tohoto válečníka!
Nameless Hero: Innos tě neslyší. Ale já ano, takže buď opatrný, co říkáš!

Zapomeňte na orky! Teď jsou v módě lizardmani!
Nameless Hero
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » stř 29. črc 2009 21:00:32 » Re: Závěrečný souboj
Spáč byl díky celému chrámu dost specifický a těžko jej někdo překoná - nemrtvý drak byl jen slabý odvar. Máš pravdu v tom, že tento netvor se do Gothica vůbec nehodí, stejně tak troglodyti jsou dost zvláštní počin.
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Stifenesman » ned 02. srp 2009 15:23:48 » Re: Závěrečný souboj
Není ta příšera focena v reddocku?......milý pánové....a milé dámy?
Stifenesman
Trvalý ban

Příspěvekod Jacob94 » ned 02. srp 2009 17:20:52 » Re: Závěrečný souboj
No ehm.Když se tu všichni baví jak do toho redocku šli tak je to logické ne :wink:
Obrázek
Jacob94
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » ned 02. srp 2009 19:35:18 » Re: Závěrečný souboj
Co je na tom logického?
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Rayl » čtv 13. srp 2009 17:22:23 » Re: Závěrečný souboj
No já tu udělal tak že jsem k němu vůbec nešel a té cestičky co vede dolů jsem ho odstřeloval ohnivou koulí :D .Padl celkem rychle ale zároveň ještě bojoval s chňapavci.Nakonec přiběhli troglodyti a všechny chňapavce zmasakrovali, no a já se na to celé divadlo díval na cestě :D , pak jsem zdrhl :-o
"Otevřený boj jsme prohráli.Proto číháme ve stínu,když nějaká orská hlídka prochází lesem.Rychlí jako vítr zlikvidujeme orky dřív,než tasí meče.Náš odpor nesmí polevit a naše útoky nesmí orkům umožnit chytnout dech.Barbarům severu se díky jejich nepřetržitému úsilí podařilo orky z jejich osad vyhnat.Co nejdříve orky vyženeme a vrátíme se do našich osad."

Ilgar, Mistrovský střelec rebelů
Rayl
Uživatel

Příspěvekod host-pak » čtv 13. srp 2009 21:18:44 » Re: Závěrečný souboj
Napadlo mě...a co když je ta příšera tak slabá naschvál...třeba hrdinu boj se Spáčem a s tou hromadou kostí (nemrtví drak) vážně natolik připravil na boj že to dopadlo tak jak to dopadlo...
Tesla-Tech ... naše vnímání světa je směs objektivismu od Ayn Randové zpestřeno trochou životní filozofie kterou zastával Nikola Tesla...v zásadě jde jen o to aby lidé neházeli důvody své neschopnosti zlepšit něčím svět na"mužíčka na nebi" známého jako Bůh
host-pak
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 14. srp 2009 6:46:52 » Re: Závěrečný souboj
No... jestli to tak jowood plánuje, tak v Arcanii bude bezejmenný pořádný silák :) Ono je to hlavně způsobeno tím bojovým systémem. Ve své podstatě ta příšera třeba je silná, ale tím, že se dá ve hře jakýkoli protivník uklikat, aniž by mě zasáhl, to z ní dělá takového slabého závěrečného "bosse"...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod fista1 » úte 18. srp 2009 10:42:23 » Re: Závěrečný souboj
Ten boj som si vyskusal 3-krat. Prvy krat som skusil obycajny fireball- stacili 3. Potom som to skusil kusou(utok 190)- 5 striel. S mecom sa to nedalo, pretoze ta prisera utoci na blizko velmi rychlo a stale ma zhadzovala na zem, nehovoriac o tom ze ked som pribehol k nej tak vybehnu z vedlajsej jaskyne 3 troglodyti. Tak som behol do jednej chatky, skusil som ohnivy dazd. Priseru to zabilo, ti traja troglodyti to prezili, aj ked je pravda ze donho vbehli az na jeho konci.
Obrázek
Obrázek
fista1
Uživatel

Příspěvekod robik22 » pát 25. zář 2009 21:48:44 » Re: Závěrečný souboj
To byl teda boss :D :D to už je aji těžši zabit v G1 čihavce :lol:
robik22
Uživatel

Příspěvekod Hunter of Spam » sob 26. zář 2009 20:16:13 » Re: Závěrečný souboj
Ten boss vypada jako P****...........moh bejt vzhledove hezci.....dyz je to boss :wink:
I'm hunter of you!
Hunter of Spam
Uživatel

Příspěvekod Rex2 » sob 31. říj 2009 13:49:14 » Re: Závěrečný souboj
Nevím ještě jsem nezahrál G3FG, ale nemrtvý drak na konci G2 byl brutálně slabej. Stačilo si stoupnout pod ty schody pár kouzel zničit nemrtvého a bylo hotovo. V G1 byl zase spáč ošklivej a vypadal jako důlní červ. Takže PB ani ti indové si zatím nikdy nedali moc práce s finálními bossy.
For INNOS! NO BELIAR!
Rex2
Uživatel

Příspěvekod Jacob94 » sob 31. říj 2009 17:20:47 » Re: Závěrečný souboj
A to mněl spáč vypadat jako překrásná blondýnka s modrýma očima??????????
Obrázek
Jacob94
Uživatel

Příspěvekod Rex2 » sob 31. říj 2009 19:45:32 » Re: Závěrečný souboj
Ne jen mohl být trochu víc démonickej. Mohli na něm trochu víc zapracovat.
For INNOS! NO BELIAR!
Rex2
Uživatel

Předchozí