Menu

VMC The prophecy [HOTOVO]

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod VMC » úte 12. srp 2008 18:29:04 » Re: VMC The prophecy
Původně měl Darod skutečně umřít. Ani nevim, proč to vlasntě padlo na Gorna. Asi to byla chybka, ale zase podle ohlasů někdo i uronil slzu a to je dobře :twisted:
Ti novici mě napadli náhodou. Trénování vojáků jsem už zkoušel v The War II, ale v The Prophecy jsem to trošku vyšperkoval. Jenom ještě musej hodně cvičit, protože nejsou uplně zesynchronizováni.:D
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Lucanus » úte 12. srp 2008 19:34:15 » Re: VMC The prophecy
VMC píše:Původně měl Darod skutečně umřít. Ani nevim, proč to vlasntě padlo na Gorna. Asi to byla chybka, ale zase podle ohlasů někdo i uronil slzu a to je dobře :twisted:
Ti novici mě napadli náhodou. Trénování vojáků jsem už zkoušel v The War II, ale v The Prophecy jsem to trošku vyšperkoval. Jenom ještě musej hodně cvičit, protože nejsou uplně zesynchronizováni.:D

No to nejsou, ale v tom právě byla ta krása. Přišlo mi že vždycky první udělá nějaký ten pohyb a každý další za tím předchozím zaostává o nějakou tu vteřinku, což taky budilo perfektní dojem. No a kvůli tomu Gornovi jsem málem brečel i já. Chudák a já ho měl vždycky tak rád.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod LP3W7 » sob 30. srp 2008 18:16:34 » Re: VMC The prophecy
Cau, prosil bych o reupload na Uloz.to. Part 2 jde stahnout ale part 1 ne :sad:

Diky. :)
Gothic ? Nejlepsi RPG :)
LP3W7
Uživatel

Příspěvekod mákk » pon 01. zář 2008 9:09:57 » Re: VMC The prophecy
LP3W7 píše:Cau, prosil bych o reupload na Uloz.to. Part 2 jde stahnout ale part 1 ne :sad:

Diky. :)

Vůbec!
mákk
Trvalý ban

Příspěvekod VMC » pon 01. zář 2008 13:55:12 » Re: VMC The prophecy
Pokud nebude ulož.to zlobit, tak tam dnes film celý uploaduji. To několik hodin potrvá, každopádně film je stále k dispozici na filefrontu.

PS: zklidni se trošku mákku :wink:
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod VMC » pon 01. zář 2008 17:58:52 » Re: VMC The prophecy
Editován úvodní příspěvek, přidán nový odkaz na uloz.to.
Celý film lze stáhnout stále z filefrontu, nebo zde:
http://uloz.to/715118/VMCTheProphecy.rar
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Tomisu » stř 03. zář 2008 17:40:50 » Re: VMC The prophecy
je to moc peknej fim ani ti ho nemuzu skrytyzovat protoze tam nevidim zadnou chybu :) fakt moc pekny
Tomisu
Nováček

Příspěvekod Veron » sob 15. lis 2008 17:22:42 » Re: VMC The prophecy
Je to velmi dobrý film se zajímavým příběhem, škoda, že se tam nemluví a také mi tam nesedí ten mág, který je na místě kde normálně stojí Vatras. Pochopil jsem to tak, že je nejvyšším mágem kláštera a tak by tam místo něho mohl být Pyrokar, který by měl zůstat v klášteře a na chrámovém náměstí by měl být jiný mág, třeba Karras. Také nevím proč když Milten bojuje s žoldáky na chrámovém náměstí mu nepomůže domoobrana. Také se mi moc nelíbí to, že Darod nemá paladinské, ale pouze rytířské brnění a, že svou zbraň drží jako bojovník a ne jako mistr.
Přijde mi divné proč když ten mág jde do hospody má na sobě róbu mága ohně, ale jinak má na sobě těžkou róbu mága ohně. Ale zase si nemyslete, že se mi ten film nelíbí, naopak je to dobrej film.
Veron
Uživatel

Příspěvekod Václav » sob 15. lis 2008 21:24:43 » Re: VMC The prophecy
...no nevim proč by tam musel kázat jiný mág....copak je dáno, že se film musí schodovat s hrou... :wink: ....
...takhle je to neobvyklé... a to se mi..( a neřek bych, že v tom sem sám)...líbí.. :wink:
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Garnol » ned 15. bře 2009 16:25:44 » Re: VMC The prophecy
Teraz som si to pozrel a som fakt prekvapený. Lepši film z gothica som zatiaľ ešte nevidel. Určite to bolo veľmi pracne. Inak 10 z 10 fakt výborná práca.
You cannot change your fate
Garnol
Uživatel

Příspěvekod Stone » čtv 14. kvě 2009 19:59:18 » Re: VMC The prophecy
včera jsem to shlédl a musím konstatovat- Perfecto 8-) ,dobrej příběh,fakt to skoro vypadá jako volné pokračování TheWar...ale hlavně to technické zpracování je nejlepší...vubec netuším jak jsi uděl to,aby ti hrdinové utíkaly za sebou :???: ( beztak vyrobní tajemství :lol: ) a navíc mě tak neskutečně rozesmát už po 10 minutách slovy " Páchneš jako prase!! " z toho jsem nemohl po zbytek filmu :D :D ...pak běhání po střechách bylo bravurně udělané :D , pak cvičíci novici na mostě-to mluví samo za sebe :wink: 8-) ...taky se mi dost líbylo, (ted mě nekamenujte :wink: :D ) že jsi nechal umřít Gorna..protože jak už bylo řečeno " i dobří hrdinové by měli umírat " :twisted: ....no a skvěle vybraný soundtrack. Ale i nějaká ta malá chybka by se našla jako že v jednom záběru má Darod jiný meč než v druhém,nebo projíždění kamerou skrz postavy apod. ale to je prakticky " nic " :) ...no doufám že se ti takhle povedou (třeba i líp) Sins of Fathers :wink:
Stone
Uživatel

Příspěvekod Václav » čtv 14. kvě 2009 21:56:21 » Re: VMC The prophecy
VMC tu někde psal o tom, že ty scény s běháním hrdinů jsou od milhause...takže není těžké uhodnout, že milhaus si pohrál se skripty...
s tolika postavama by to přímo ve hře bylo téměř nemožné...teda podle mých zkušeností...
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Garnol » sob 23. kvě 2009 21:36:18 » Re: VMC The prophecy
Nevie niekto čo hraje za melódiu, v starom tábore? Keď sa Mileten bozkáva so Zanou?
You cannot change your fate
Garnol
Uživatel

Příspěvekod VMC » ned 24. kvě 2009 16:46:53 » Re: VMC The prophecy
Garnol píše:Nevie niekto čo hraje za melódiu, v starom tábore? Keď sa Mileten bozkáva so Zanou?

Immediate music, album Themes for orchestra and Choir, skladba Serenata
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Enri » čtv 25. čer 2009 17:48:01 » Re: VMC The prophecy
Hele, co je to za písničku jak zpívá Zana v Nordmaru?? (je moc hezká)
Gotha Entertainment uvádí ... Land of fear
--> viewtopic.php?f=35&t=6004

Obrázek
Enri
Uživatel

PředchozíDalší