Menu

Nemam dostupne ve hře texty

Pokud se vám povedlo hru spustit, ale máte s ní problémy, pište sem.
Odpovědný moderátor: Watty Watts
Pravidla fóra
  • Sekce Technické problémy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..

Tato sekce slouží k řešení vašich problémů se hrou (programem) jako takovou, ne problémů herních. K tomu slouží sekce jiná - Zákysy.
Příspěvekod skypimus » ned 05. lis 2017 16:14:34 » Nemam dostupne ve hře texty
Ahojky,právě jsem stáhl G3 z steamu ,po instalaci nadrženě zapnul,v menu na mě po filmečkách a td čekalo nemile prekvapeni a to takové ze jsem měl hru bez textu,kliknul jsem uplne nahoru kde je a býva ve hrach NOVÁ Hra,po odbojovani prvni bitky jsem mel rozhovor a ani tam se mi nezobrazovaly odpovědi co bude muj bezejmeny rikat,prosím o rady
skypimus
Nováček

Příspěvekod Emperor » ned 05. lis 2017 18:16:07 » Re: Nemam dostupne ve hře texty
Není to jen něco v nastavení, např. zapnutí titulků ve hře?
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod skypimus » ned 05. lis 2017 18:37:58 » Re: Nemam dostupne ve hře texty
me se neukazuje ani v menu nic :DD jak mam neco zapnout kdyz vlastne nwm co deam :D
skypimus
Nováček