Menu

Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse

Sekce pro pokec o hrách na PC či konzole
Pravidla fóra
V této sekci se mohou vyskytovat topicy o hrách.
Není nutné zakládat vždy téma nové, lze využít i obecné téma o hrách, pokud se nejedná o kopletní rozbor nějaké hry, nebo o delší debatu o ní.
Neaktivní nebo nezajímavé témata budou mazány bez upozornění.
Rozhodnutí, je-li téma potřebné je na moderátorech fóra a proti jejich rozhodnutí není odvolání.

Pravidla pro založení téma:
Chcete-li předejít tomu, že vám moderátor zamče, nebo smaže téma rovnou, dodržujte tato pravidla:
1.) při zakládání tématu o hře uveďte do názvu tématu název hry.
2.) V prvním, úvodním příspěvku tématu uveďte obecné informace o hře, aby i uživatelé, kteří hru neznají věděli a pochopili, o jakou hru se jedná.
3.) nezakládejte zde témata obecná o hrách, nezakládejte zde poradny o nějaké hře, kam máte jít a co dělat tam a tam, či podobné věci, neboť vám budou taková témata smazána. Nejedná se o prostor pro poradnu, co se hrou, ale o prostor pro bavení se o konkrétní hře jako celku.
4.) Pokud chcete i přesto založit nějaké obecné téma o hrách, jako hlasování o nejlepší hře atd., kontaktujte nejprve moderátora, jestli vám jej schválí. Takové téma by ale muselo mít dobrou úroveň a smysl. Pak by bylo vytvořeno jako důležité, aby se odlišilo od těch ostatních.

Chcete-li se poradit ohledně nějaké hry, která vám nefunguje, využijte topic na radění nebo příslušný topic s hrou, který již zde existuje.
Nezakládejte zde kvůli tomu samostatné téma jen s otázkou na radu.
Příspěvekod Dolero » pát 21. úno 2014 20:39:53 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Tomu titulku se říká "Novinky.cz" ...
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

na novinkách.cz se zase probudili s křížkem po funuse. To měli naopsta na začátku kampaně a ne na konci.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod sleeper » stř 07. kvě 2014 22:03:33 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Nové video

Vyzerá to celkom zaujímavo! :)
sleeper
Uživatel

Ty dialogy v úkolu mi přišli hodně hloupé.
Zuby
Delicius169
Uživatel

Tak to asi každému :lol:
sleeper
Uživatel

Někde jsem slyšel, že systém boje bude podobný tomu co je v Chivalry. Žeby to byla nakonec hardcore hra :D ?
Obrázek
old scoundrel Lares
Uživatel

Jako HardCore hru podobnou obtížnosti Dark Souls (na nejvyšší obtížnost) to popsal už dávno Vávra... :)
Dolero
Uživatel

Tak som si zas popozeral videá a kedže si potrpím na zbroje, zvlásť toto ma zaujalo!

Čo mi trochu vadí je interface, radšej by som jednoduchší ako v Gothicu či v Risene 1... Ale však uvidíme.

Hmm, celkom ma láka kúpa tejto edície hry... Je v nej aj prístup do alfa verzie (jeseň 2014)... :) Čo nato hovoríte? A podporili ste ich už niekto?
sleeper
Uživatel

Ďalšie video.

Trochu mi vadí interface, klasický jednoduchý ako v Gothicu by bol podľa mňa lepší...
sleeper
Uživatel

Doufám, že ve hře bude i český dabing, protože "Sázava monastery" mi fakt trhá uši. :lol:
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Greg » čtv 23. říj 2014 6:23:32 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Tak už je pro lidi, kteří přispěli £25 a víc, alfa verze venku. Hrajete někdo? :)

Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Brali byste v KC: D pohled z třetí osoby nebo ne? :)
Dolero
Uživatel

Ja áno, kvalitný 3-rd persn pohľad mám radšej, než 1-st person.
sleeper
Uživatel

Tak bohužel, "fandové" odhlasovali, že žádný nechtějí... :roll:
Sice by to byla práce navíc, ale v nějakém patchi by se to dobře užilo, prostě nějaký důvod hrát to zase navíc.
Třeba do takového G1/G2 bych bral, kdyby nějaký moder udělal šikovný pohled z první osoby... :)
Dolero
Uživatel

VIDEO

Vyzerá to parádne! Ten zvuk krásne podrthuje atmosféru, až nato že mi príde trošku prehnaný.Akurát mi ten les príde trochu prázdny, chcelo by to sem tam svorku vlkov a mrchožrútov, jaskyňu s goblinmy a možno aj tieňovú šelmu. :wink: :twisted:
sleeper
Uživatel

PředchozíDalší