Menu

Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse

Sekce pro pokec o hrách na PC či konzole
Pravidla fóra
V této sekci se mohou vyskytovat topicy o hrách.
Není nutné zakládat vždy téma nové, lze využít i obecné téma o hrách, pokud se nejedná o kopletní rozbor nějaké hry, nebo o delší debatu o ní.
Neaktivní nebo nezajímavé témata budou mazány bez upozornění.
Rozhodnutí, je-li téma potřebné je na moderátorech fóra a proti jejich rozhodnutí není odvolání.

Pravidla pro založení téma:
Chcete-li předejít tomu, že vám moderátor zamče, nebo smaže téma rovnou, dodržujte tato pravidla:
1.) při zakládání tématu o hře uveďte do názvu tématu název hry.
2.) V prvním, úvodním příspěvku tématu uveďte obecné informace o hře, aby i uživatelé, kteří hru neznají věděli a pochopili, o jakou hru se jedná.
3.) nezakládejte zde témata obecná o hrách, nezakládejte zde poradny o nějaké hře, kam máte jít a co dělat tam a tam, či podobné věci, neboť vám budou taková témata smazána. Nejedná se o prostor pro poradnu, co se hrou, ale o prostor pro bavení se o konkrétní hře jako celku.
4.) Pokud chcete i přesto založit nějaké obecné téma o hrách, jako hlasování o nejlepší hře atd., kontaktujte nejprve moderátora, jestli vám jej schválí. Takové téma by ale muselo mít dobrou úroveň a smysl. Pak by bylo vytvořeno jako důležité, aby se odlišilo od těch ostatních.

Chcete-li se poradit ohledně nějaké hry, která vám nefunguje, využijte topic na radění nebo příslušný topic s hrou, který již zde existuje.
Nezakládejte zde kvůli tomu samostatné téma jen s otázkou na radu.
Příspěvekod Howky » úte 09. čer 2015 15:50:35 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
El Kamil píše:Chlapci a děvčata... Je tu nějaký expert na tuhle hru? :)

Už je to sice starší příspěvek, no celkem se o tu hu zajímám a pokouším se jí sledovat...ale expert? To je trochu silný slovo :lol:

Ano ten pohled a ostatně celé video vypadá naprosto skvěle :D
Emaři sux
Howky
Uživatel

Prezentácia boja

Som rád, že aspoň v jednej hre sa nesnažia robiť z boja tanec :P
sleeper
Uživatel

Příspěvekod sleeper » pon 14. zář 2015 22:46:35 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pát 04. bře 2016 11:25:26 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Tak nám včera/dnaska v noci vyšla beta.

už jsem to zadal steamu, aby to stáhl, tak uvidíme.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Já už to i vydatně zapařil :) Noční toulání lesem za bouře, když tě přepadne bandita ... Takovou atmosféru jsem ještě ve hře nezažil. A pak v dálce probleskoval oheň... plížení mezi stromy bez světla a orientace jen průhledem mezi korunami stromů a došel jsem až ke kumánckému táboru v opuštěné vesnici. Neviděli mě, ale v lese bylo třeba počkat až do rána, než jsem mohl na koni odjet. BTW: chtělo by to pomalu začít ládovat nějaký obsah na stránky El_Kamila :)
"The man who learns only what others know is as ignorant as if he learns nothing. The treasures of knowledge are the most rare and guarded the most harshly."

--- Chronichle of the First Age
Garrett
Uživatel

Je to hodně náročné na grafiku? Rád bych si to zahrál, ale nemám zrovna nejlepší počítač. Do zimy, kdy si hodlám udělat radost novým PC, se mi čekat nechce.
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Ano je. Taky budu muset pořídit novou grafárnu, až to vyjde ven.
"The man who learns only what others know is as ignorant as if he learns nothing. The treasures of knowledge are the most rare and guarded the most harshly."

--- Chronichle of the First Age
Garrett
Uživatel

Joo, tak to si ještě počkám, než si to zahraji. Díky ale :)
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod sleeper » čtv 14. črc 2016 14:33:34 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Nové video o systéme zbrojí a vrstiev. Vyzerá to naozaj prepracovane!
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Howky » pon 05. úno 2018 13:55:15 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Už se to blížíí, juchů
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » úte 06. úno 2018 5:54:38 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Já se tak těšííím. :)

Hele ten titulek: :lol: https://www.dotyk.cz/publicistika/ceska ... nochy.html
Gotham City Impostors: ☜?☞Handsome Lenny☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 06. úno 2018 19:14:51 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
A kdyby tam opravdu pak byli, asi by se jim to nelíbilo o mnoho více.. :D :D :D
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Howky » úte 06. úno 2018 21:19:10 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Jémák píše:A kdyby tam opravdu pak byli, asi by se jim to nelíbilo o mnoho více.. :D :D :D

Hehe :D

Obecně tyhle SJW kraviny... Nevím, no...
Spíš přemýšlím, jestli mi vadí víc lidi ve stylu "Nesmíte říkát ,Dámy a pánové´ poněvadž je to špatný a všude musí být afroobčan!" nebo "Hele, kucí, já nejsem rasista, ale prostě ty černý svině nemám rád" . A nemůžu na nic přijít... Každopádně asi ve finále mi vadí dokonce víc SJW než rasisti a xenofóbové, páč SJW maj podporu společnosti, do určitý míry...

Ale to je jedno, už chci něco rozsekat mečem.
Nejlíp černocha.
Obrázek
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » stř 07. úno 2018 14:38:04 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Ten článek nelze brát moc vážně, už podle výčtu her, na kterých se Vávra podílel. Moc bych jej neprožíval, i když chápu, že většina lidí čte jen titulek a ten zní jako senzace.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Už mám předobjednáno a vypadá to fakt luxusně (gameplay s cz komentářem), i když si nemyslím že to bude kultovní jako třeba Gothic, Witcher nebo první Mafie. Jediné co se mi nelíbí jsou některé animace a mimika obličejů.

Dnešní doba je zvrácená, 3 pohlaví, málo černochů ve hrách, málo žen v ocelárnách (A teď vážně, rozhlídněte se kolik černochů vidíte v Česku dnes, potkáte tak jednoho denně. Kolik jich tady asi tak mohlo být v roce 1403?) Já nejsem rasista, je mi jedno jestli je někdo černý, žlutý, modrý nebo bílý (I když moc nemusím občany karamelové barvy), ale napadlo někoho že v poslední době se spíš utlačují bílý ?
Lama6543
Uživatel

PředchozíDalší