Menu

Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse

Sekce pro pokec o hrách na PC či konzole
Pravidla fóra
V této sekci se mohou vyskytovat topicy o hrách.
Není nutné zakládat vždy téma nové, lze využít i obecné téma o hrách, pokud se nejedná o kopletní rozbor nějaké hry, nebo o delší debatu o ní.
Neaktivní nebo nezajímavé témata budou mazány bez upozornění.
Rozhodnutí, je-li téma potřebné je na moderátorech fóra a proti jejich rozhodnutí není odvolání.

Pravidla pro založení téma:
Chcete-li předejít tomu, že vám moderátor zamče, nebo smaže téma rovnou, dodržujte tato pravidla:
1.) při zakládání tématu o hře uveďte do názvu tématu název hry.
2.) V prvním, úvodním příspěvku tématu uveďte obecné informace o hře, aby i uživatelé, kteří hru neznají věděli a pochopili, o jakou hru se jedná.
3.) nezakládejte zde témata obecná o hrách, nezakládejte zde poradny o nějaké hře, kam máte jít a co dělat tam a tam, či podobné věci, neboť vám budou taková témata smazána. Nejedná se o prostor pro poradnu, co se hrou, ale o prostor pro bavení se o konkrétní hře jako celku.
4.) Pokud chcete i přesto založit nějaké obecné téma o hrách, jako hlasování o nejlepší hře atd., kontaktujte nejprve moderátora, jestli vám jej schválí. Takové téma by ale muselo mít dobrou úroveň a smysl. Pak by bylo vytvořeno jako důležité, aby se odlišilo od těch ostatních.

Chcete-li se poradit ohledně nějaké hry, která vám nefunguje, využijte topic na radění nebo příslušný topic s hrou, který již zde existuje.
Nezakládejte zde kvůli tomu samostatné téma jen s otázkou na radu.
Příspěvekod Howky » úte 03. bře 2015 15:16:59 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Já jsem to teda nezkouk celý ale je pravda že to působí dost prázdně, no přijde mi to realističtější ;) Představ si že žiješ ve středověku a jdes si do lesa na houby... Vlci, mrchožroti a goblini ti asi budou trochu překážet :lol: Ale je pravda že to není nějaký Medival Simulator ale RPG :)
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Dolero » úte 05. kvě 2015 15:37:20 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
http://foto.games.tiscali.cz/kingdom-co ... 478/464547

O perfektní vizuální stránku je již jak vidím postaráno, teď to chce skvělý příběh a hratelnost :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Lario » ned 17. kvě 2015 16:19:44 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Jo, pohled z první osoby je to pravé pro atmosféru:
Lario
Uživatel

A nevíte, kdy tato hra bude vydána? Já už sem na ni celkem zvědav :wink:
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod Lario » ned 24. kvě 2015 12:05:01 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
Původně měla vyjít ke konci 2015. Ale vývoj se sklouzne do léta 2016. Vývoj obsahu jde pomaleji, než se čekalo.

http://kingdomcome.cz/vydani-hry-odlozeno-do-leta-2016/
Lario
Uživatel

Chlapci a děvčata... Je tu nějaký expert na tuhle hru? :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Lario » stř 27. kvě 2015 10:28:51 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
El Kamil píše:Chlapci a děvčata... Je tu nějaký expert na tuhle hru? :)

Expert ne, ale jeden člověk, co tu hru sleduje, by tady byl :)
Proč se ptáš?
Lario
Uživatel

Příspěvekod Garrett » pát 29. kvě 2015 12:51:35 » Re: Kingdom Come: Deliverance - nové RPG od Warhorse
El Kamil píše:Chlapci a děvčata... Je tu nějaký expert na tuhle hru? :)

Já! :twisted:
"The man who learns only what others know is as ignorant as if he learns nothing. The treasures of knowledge are the most rare and guarded the most harshly."

--- Chronichle of the First Age
Garrett
Uživatel

sleeper
Uživatel

http://www.kingdom-fans.net/

Ses tu aspoň mohl pochlubit Kamile, žes nám zdrhl od Gothicu & Risenu :P

KC:D má dle mě velký potenciál, i když sem ke hře trochu skeptický (a to hlavně po zklamání jménem Zaklínač 3), věřím, že to bude skvělá hra.

PS: Máš skvělý talent na dělání web stránek, já to chci taky tak pěkně umět! :lol:
Dolero
Uživatel

No pekne! Čakal som niečo takéto, ale nebol som si istý... Potenciál tu je, otázka je, či ho vo Warhorse využijú.

Čo sa fanstránky týka, pár ich tu už je, aj fór a českých, ale skúsenosti už (Kamil) máš a vieš to robiť naozaj dobre, takže by to mohlo výjsť... Každopádne držím palce! :wink:
sleeper
Uživatel

S tím přichází otázka - uděláš i fórum Kamile? :D (samozřejmě pokud budou tvé stránky dost navštěvované...)
Dolero
Uživatel

Wow Kamile, stránky vypadají parádně :)
Co se tyče téhle hry, hrozně moc držím Danu Vávrovy palce, ať se mu povede minimálně jako Mafie 1.
Chidlink
Uživatel

Pěkný web! Dám si ho do záložek :)

Už se nemůžu na příští léto dočkat, asi si ho i předplatím :D Česká hra? Čistý středověk? Mě vždy historie bavila, tohle bude něco pro mě :wink:
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

V hre bude aj pohľad zo zavretej prilby!!!

Ináč Kamilovu stránku už zaznamenali tuším aj na Eurogameri! :D
sleeper
Uživatel

PředchozíDalší