Menu

Titan Quest (diablovka)

Sekce pro pokec o hrách na PC či konzole
Pravidla fóra
V této sekci se mohou vyskytovat topicy o hrách.
Není nutné zakládat vždy téma nové, lze využít i obecné téma o hrách, pokud se nejedná o kopletní rozbor nějaké hry, nebo o delší debatu o ní.
Neaktivní nebo nezajímavé témata budou mazány bez upozornění.
Rozhodnutí, je-li téma potřebné je na moderátorech fóra a proti jejich rozhodnutí není odvolání.

Pravidla pro založení téma:
Chcete-li předejít tomu, že vám moderátor zamče, nebo smaže téma rovnou, dodržujte tato pravidla:
1.) při zakládání tématu o hře uveďte do názvu tématu název hry.
2.) V prvním, úvodním příspěvku tématu uveďte obecné informace o hře, aby i uživatelé, kteří hru neznají věděli a pochopili, o jakou hru se jedná.
3.) nezakládejte zde témata obecná o hrách, nezakládejte zde poradny o nějaké hře, kam máte jít a co dělat tam a tam, či podobné věci, neboť vám budou taková témata smazána. Nejedná se o prostor pro poradnu, co se hrou, ale o prostor pro bavení se o konkrétní hře jako celku.
4.) Pokud chcete i přesto založit nějaké obecné téma o hrách, jako hlasování o nejlepší hře atd., kontaktujte nejprve moderátora, jestli vám jej schválí. Takové téma by ale muselo mít dobrou úroveň a smysl. Pak by bylo vytvořeno jako důležité, aby se odlišilo od těch ostatních.

Chcete-li se poradit ohledně nějaké hry, která vám nefunguje, využijte topic na radění nebo příslušný topic s hrou, který již zde existuje.
Nezakládejte zde kvůli tomu samostatné téma jen s otázkou na radu.
Příspěvekod Emperor » ned 07. čer 2015 14:49:06 » Re: Titan Quest (diablovka)
Lovectvím nic nezkazíš, nejpohodovější hraní vzhledem k tomu, že hra dost podporuje tzv. bodný zranění, jeď na luky, který maj skvělý AoE, nepřátele pak kosíš velmi rychle ... nakonec je jedno, který druhý mistrovství si k němu pořídíš, nejlépe takový, který podporuje zmíněné bodné zranění (vražednictví), ale Nature je taky dobrý, můj nejoblíbenější build je Bone Charmer (Hunter+Spirit), máš navíc mocnýho licha, kterej zlikviduje vše, co se k tobě stačí přiblížit ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Dolero » ned 07. čer 2015 19:22:52 » Re: Titan Quest (diablovka)
AoE - zase tak zběhlý v té hře nejsem, co ta zkratka znamená a samozřejmě chci i český překlad... :D

Jinak já si beru to Nature, je mi "sympatické" :D

PS: Štve mě, že jsem si žádné luky (ať už modré či zelené) nenechával ve skladu, mohl sem si pěkně vybavit lukostřelce a nemám nic (ale zase za válečníka tam mám nějaký věci a dost pěkný) :???:
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 07. čer 2015 19:28:37 » Re: Titan Quest (diablovka)
AoE - area of effect - plošné, hromadné poškození, nepižláš ty mrchy po jednom, ale díky tříštivým střelám po skupinkách ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Dolero » ned 07. čer 2015 19:44:06 » Re: Titan Quest (diablovka)
U lovectví si dělám Marksmanship a s ním spojené schopnosti a samozřejmě zvyšování samotného mistrovství, do toho mám ještě namaxované Wood Lore. Má ještě cenu něco zlepšovat? Ať zrovna můžu přejít na Nature... :)

Btw. má cenu dělat něco kromě obratnosti?
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 07. čer 2015 20:06:37 » Re: Titan Quest (diablovka)
asi tak ... sílu a obratnost dávej 1:1 (síla zvyšuje poškození víc než obratnost) ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Dolero » ned 07. čer 2015 20:21:21 » Re: Titan Quest (diablovka)
Zvyšoval sem pouze obratnost, takže dalších 9 levelů dávat sílu... :D

A to Marksmanship si budu muset vynulovat u toho chlapíka no :)
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 07. čer 2015 20:27:02 » Re: Titan Quest (diablovka)
Dolero píše:A to Marksmanship si budu muset vynulovat u toho chlapíka no :)

jo (výhoda oproti Diablu) ... tam ty body navíc nijak zvlášť poškození nezvýší a je lepší je investovat jinam ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Dolero » ned 03. dub 2016 14:26:54 » Re: Titan Quest (diablovka)
Pro všechny, kdož mají zakoupený Titan Quest s datadiskem na Steamu je nyní přístupný multiplayer BETA test.

Zde je návod k přístupu:
To access the beta please do the following:
Follow this guide http://ds.nordicgames.at/SteamBetaBranchGuide.jpg
Under Step 1 select "Titan Quest Immortal Throne"
Password for step 4 is: nordictqitbeta
The branch for Step 6 is named publicbeta

Já osobně to jdu vyzkoušet s kámošem, ještě to chce po člověku nějaké registrace a tak, ale na Steamu lidi píšou, že to funguje...
Takže kdyby si někdo ze zdejších TQ pařanů - Milda, Emp, Greg, Marco - chtěli zahrát, tak tady je můj účet: http://steamcommunity.com/profiles/76561198118959788/

Jediná nevýhoda tedy tkví v tom, že musíte mít TQ na Steam, ale pokud máte třeba originální CD klíč, tak by třeba šel nějak přes Nordic Games uplatnit, ale nevím... :)

EDIT: Tak už nám to funguje, hned bude hra zábavnější... :D
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Greg » čtv 21. dub 2016 11:52:06 » Re: Titan Quest (diablovka)
Áá, všiml jsem si toho až teď. To je jen náhrada za nefunkční GameSpy, nebo něco novýho? Protože TQ: IT jsem dřív online hrál...
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » čtv 21. dub 2016 16:08:59 » Re: Titan Quest (diablovka)
Ano, je to náhrada za nefunkční Gamespy.
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Dolero » čtv 01. zář 2016 12:50:50 » Re: Titan Quest (diablovka)
Na Steamu a GOGu vyšla nová verze Titan Questu! :)
Pokud máte koupený i starší TQ, tak vám do knihovny přidali hru zdarma, jinak stojí 5 euro.

Titan Quest Anniversary Edition zahrne původní hru s rozšířením Throne a samozřejmě nechybí spousta novinek. Mezi ně se počítá vylepšený multiplayer, včetně nových funkcí (voice chat a NAT pro stabilnější připojení), podpora více rozlišení, možnost oddálit kameru od postavy, lepší výkon a celková stabilita. Dále podpora modifikací a plná integrace Steam Workshopu, vybalancování veškerého obsahu (od poškození až po unikátní předměty), přidání větší výzvy a s ní související lákavější odměny a v poslední řadě desítka nových hrdinů a bossů, stejně tak vylepšení umělé inteligence. Se Steamem se potom vážou Achievementy a Trading Cards.
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Greg » čtv 01. zář 2016 16:05:17 » Re: Titan Quest (diablovka)
Zrovna včera jsem testoval non-steam verzi na novým NB, kde mám 4Kčko a jako moc se to při plným rozlišení hrát nedá :D .

Přemýšlím jestli do tý Steam verze jít. Je to takový blbý, když mám doma originální balení :) .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » čtv 01. zář 2016 16:21:04 » Re: Titan Quest (diablovka)
Nebyl k té hře CD klíč či tak? Třeba bys to mohl zkusit upotřebit a dali by ti to zadarmo, ale Steam v tomto moc dobrý není a pochybuji... :D

Ale co, hra stojí zatím jen těch 5 euro (od 7. září bude dražší), asi máš na hře dost nahráno, tak ti těch 130 korun neublíží a za tu kvalitu, co nová verze nabízí, to rozhodně stojí, třeba graficky si ta hra dost polepšila a budou možná přidávat nový obsah, takže za to, že sem si to kdysi koupil ve vánoční slevě za 2 eura je to super :D

Akorát nevím, co se myslí těmi hrdiny, jestli to zaměnili za mistrovství a nebo do hry přidali možnost změny vzhledu postav...
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Greg » čtv 01. zář 2016 16:40:18 » Re: Titan Quest (diablovka)
Ok, tomu se prostě neříká ne :D

Obrázek
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » sob 18. lis 2017 13:36:13 » Re: Titan Quest (diablovka)
http://store.steampowered.com/app/74135 ... t_Ragnark/

Vyšel nový datadisk. Přidává keltskou a germánskou mytologii :)
Dolero
Uživatel

PředchozíDalší