Menu

Fallout 4: New Vegas [akce/RPG]

Sekce pro pokec o hrách na PC či konzole
Pravidla fóra
V této sekci se mohou vyskytovat topicy o hrách.
Není nutné zakládat vždy téma nové, lze využít i obecné téma o hrách, pokud se nejedná o kopletní rozbor nějaké hry, nebo o delší debatu o ní.
Neaktivní nebo nezajímavé témata budou mazány bez upozornění.
Rozhodnutí, je-li téma potřebné je na moderátorech fóra a proti jejich rozhodnutí není odvolání.

Pravidla pro založení téma:
Chcete-li předejít tomu, že vám moderátor zamče, nebo smaže téma rovnou, dodržujte tato pravidla:
1.) při zakládání tématu o hře uveďte do názvu tématu název hry.
2.) V prvním, úvodním příspěvku tématu uveďte obecné informace o hře, aby i uživatelé, kteří hru neznají věděli a pochopili, o jakou hru se jedná.
3.) nezakládejte zde témata obecná o hrách, nezakládejte zde poradny o nějaké hře, kam máte jít a co dělat tam a tam, či podobné věci, neboť vám budou taková témata smazána. Nejedná se o prostor pro poradnu, co se hrou, ale o prostor pro bavení se o konkrétní hře jako celku.
4.) Pokud chcete i přesto založit nějaké obecné téma o hrách, jako hlasování o nejlepší hře atd., kontaktujte nejprve moderátora, jestli vám jej schválí. Takové téma by ale muselo mít dobrou úroveň a smysl. Pak by bylo vytvořeno jako důležité, aby se odlišilo od těch ostatních.

Chcete-li se poradit ohledně nějaké hry, která vám nefunguje, využijte topic na radění nebo příslušný topic s hrou, který již zde existuje.
Nezakládejte zde kvůli tomu samostatné téma jen s otázkou na radu.
Příspěvekod Shoggot » ned 17. srp 2014 18:43:11 » Re: Fallout 4: New Vegas [akce/RPG]
Konečně dohrána i všechna DLC.

Po Falloutu 1 určitě nejlépe napsaný díl.
Uprchlíky #prijimam
Shoggot
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » ned 06. pro 2015 12:26:36 » Re: Fallout 4: New Vegas [akce/RPG]
Mě by nejvíce zajímalo proč zatím to žádného Falloutu, nedali hudbu od Toma Lehrera, vždyť to by jsem tam tak hodilo...

jen tak pro ukázku
https://www.youtube.com/watch?v=S769YancquU
https://www.youtube.com/watch?v=t-WGG4zDbCI
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod Karel » úte 09. led 2018 21:38:18 » Re: Fallout 4: New Vegas [akce/RPG]
Tak a teď hraji Fallout New Vegas asi osm let po vydání hry. Tak by mě zajímalo jestli to tady někdo sleduje. A nevím co dělat, když dosáhnete na 50 level a to je strop. Dál to nejde. Můžu říci, že je to ale pěkně blbý, protože Vám ve hře zmizí takového ty hlášky, když tu potvoru sejmete, nebo když ji sejmou Vaši společníci. Zmizí Vám počítadlo expů a vy najednou máte pocit, že jíte jídlo, které není osolené a okořeněné. Docela mě to mrzí, protože po dlouhé době jsem hrál hru, která mě doopravdy sedla. Snad od série ME jsem nic takového co by se mi tak líbilo nehrál. Musím jenom dodat, že žádný velký fanda folautů nejsem, tenhle je první co hraju. Nemám ještě dokončenou základní hru ale dohrál jsem tři dlc. V posledním z těch třech Fallout New Vegas - Old World Blues jsem už jenom zahrál to nejnutnější, protože už jsem měl tu 50. úroveň. Jinak odhaduji, že bych mohl dosáhnout tak na 55-57 úroveň. V podstatě jsem se chtěl jenom zeptat jestli jste někdo neměl obdobný problém, nebo jestli neexistuje třeba nějaký mód, který by zvýšil maximální level. Díky. Karel. :?: :idea: :?:
Naposledy upravil Karel dne sob 28. dub 2018 0:56:46, celkově upraveno 1
Karel
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » stř 10. led 2018 1:21:39 » Re: Fallout 4: New Vegas [akce/RPG]
Tady je jeden: https://www.nexusmods.com/newvegas/mods/43055/?

Ale pokud si to pamatuji, bylo jich víc a některé mi nefungovali, ale už nevím které.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Karel » čtv 11. led 2018 3:42:44 » Re: Fallout 4: New Vegas [akce/RPG]
Díky za odpověď. Vyzkouším to. Karel.
Karel
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » sob 30. čer 2018 20:06:03 » Re: Fallout 4: New Vegas [akce/RPG]
Možná by měl někdo přejmenovat tento topic, je to přece jen trochu matoucí :)
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod Farflame » stř 18. črc 2018 14:34:41 » Re: Fallout 4: New Vegas [akce/RPG]
Na Fallout: New Vegas vyšly nedávno velké mody s novými questy atd. Nebo možná ještě nejsou hotové, nejsem si jist, ale vydali nějaké ukázky těch modů.

Odkazy mám mezi novinkama, viz datum "5.7.18"
http://mujweb.cz/farflame/preklady.htm

Další takový mod je Atlanta:
http://www.dsogaming.com/news/fallout-a ... -and-more/
Farflame
Uživatel

Předchozí