Menu

Crusader kings 2 [RTS]

Sekce pro pokec o hrách na PC či konzole
Pravidla fóra
V této sekci se mohou vyskytovat topicy o hrách.
Není nutné zakládat vždy téma nové, lze využít i obecné téma o hrách, pokud se nejedná o kopletní rozbor nějaké hry, nebo o delší debatu o ní.
Neaktivní nebo nezajímavé témata budou mazány bez upozornění.
Rozhodnutí, je-li téma potřebné je na moderátorech fóra a proti jejich rozhodnutí není odvolání.

Pravidla pro založení téma:
Chcete-li předejít tomu, že vám moderátor zamče, nebo smaže téma rovnou, dodržujte tato pravidla:
1.) při zakládání tématu o hře uveďte do názvu tématu název hry.
2.) V prvním, úvodním příspěvku tématu uveďte obecné informace o hře, aby i uživatelé, kteří hru neznají věděli a pochopili, o jakou hru se jedná.
3.) nezakládejte zde témata obecná o hrách, nezakládejte zde poradny o nějaké hře, kam máte jít a co dělat tam a tam, či podobné věci, neboť vám budou taková témata smazána. Nejedná se o prostor pro poradnu, co se hrou, ale o prostor pro bavení se o konkrétní hře jako celku.
4.) Pokud chcete i přesto založit nějaké obecné téma o hrách, jako hlasování o nejlepší hře atd., kontaktujte nejprve moderátora, jestli vám jej schválí. Takové téma by ale muselo mít dobrou úroveň a smysl. Pak by bylo vytvořeno jako důležité, aby se odlišilo od těch ostatních.

Chcete-li se poradit ohledně nějaké hry, která vám nefunguje, využijte topic na radění nebo příslušný topic s hrou, který již zde existuje.
Nezakládejte zde kvůli tomu samostatné téma jen s otázkou na radu.
Příspěvekod marco5445 » čtv 05. dub 2018 21:00:43 » Re: Crusader kings 2 [RTS]
Co ti brání hru nenahrávat? :D
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod Dolero » čtv 05. dub 2018 22:56:05 » Re: Crusader kings 2 [RTS]
Stačí si zapnout Iron Mana, pak nemůžeš nahrávat pozice kdy se ti zachce. Hra se sama ukládá do jednoho slotu i při vypnutí atd., takže když umře tvýmu šedesátiletýmu královi bez koulí jediný dědic a pak už není nikdo, kdo by to po něm vzal, nastává předčasný konec... :D

Ještě se pochlubím se svým Imperium Romanum :P

https://www.jpeg.cz/images/2018/04/05/R ... -srdce.png
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 06. dub 2018 2:42:41 » Re: Crusader kings 2 [RTS]
To jsem nastaveno nemel. Spise jsem nenahraval - aby byla vetsi sranda :D - ale obcas jsem to porusil.
Z te hry mi zustalo mnoho savu a mam je kdyby jednou treba byla chut :)
Ona cela hra byla zajimava ze uz asi muj treti panovnik se nejak dostal na trun cisare svate rise rimske, bohuzel nemel dostatecnou podporu aby zmenil styl vyberu noveho cisare a tak po jeho smrti jsme zase meli dalsi dve stoleti jen cechy a to co jsme obsadili. Na cisarsky dvur uz jsme se nedostali :sad: ovsem diky tomu okamziku kdy mi pul evropy rikalo pane jsem vytvoril zachytne body v Africe a ty uz nikdo nam nesebral 8-)
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » pon 09. dub 2018 8:05:59 » Re: Crusader kings 2 [RTS]
Tak a já mam houno. :-o To ste nemohli říct že je to časově omezené ? :| :)
Tento podpis byl smazán, protože porušoval pravidla tohoto fóra. Neprodleně nahlaste autora tohoto podpisu administrátorovi.
Lee77
Uživatel

Předchozí