Menu

Obecná diskuze o hrách

Sekce pro pokec o hrách na PC či konzole
Pravidla fóra
V této sekci se mohou vyskytovat topicy o hrách.
Není nutné zakládat vždy téma nové, lze využít i obecné téma o hrách, pokud se nejedná o kopletní rozbor nějaké hry, nebo o delší debatu o ní.
Neaktivní nebo nezajímavé témata budou mazány bez upozornění.
Rozhodnutí, je-li téma potřebné je na moderátorech fóra a proti jejich rozhodnutí není odvolání.

Pravidla pro založení téma:
Chcete-li předejít tomu, že vám moderátor zamče, nebo smaže téma rovnou, dodržujte tato pravidla:
1.) při zakládání tématu o hře uveďte do názvu tématu název hry.
2.) V prvním, úvodním příspěvku tématu uveďte obecné informace o hře, aby i uživatelé, kteří hru neznají věděli a pochopili, o jakou hru se jedná.
3.) nezakládejte zde témata obecná o hrách, nezakládejte zde poradny o nějaké hře, kam máte jít a co dělat tam a tam, či podobné věci, neboť vám budou taková témata smazána. Nejedná se o prostor pro poradnu, co se hrou, ale o prostor pro bavení se o konkrétní hře jako celku.
4.) Pokud chcete i přesto založit nějaké obecné téma o hrách, jako hlasování o nejlepší hře atd., kontaktujte nejprve moderátora, jestli vám jej schválí. Takové téma by ale muselo mít dobrou úroveň a smysl. Pak by bylo vytvořeno jako důležité, aby se odlišilo od těch ostatních.

Chcete-li se poradit ohledně nějaké hry, která vám nefunguje, využijte topic na radění nebo příslušný topic s hrou, který již zde existuje.
Nezakládejte zde kvůli tomu samostatné téma jen s otázkou na radu.
Příspěvekod Howky » stř 13. led 2016 15:34:38 » Re: Obecná diskuze o hrách
Byl by někdo ochotný si se mnou něco zahrát? :D L4D2, Terrarria, Civilization V (to al moc neumím), Broforce, Dont Starve Together, Rust případně CsGo (to taky neumím :lol:) nebo něco jiného, klidně si mě přidejte na steamu jsem tám taky Howky se stejným avatar em a podívejte se do mojí knihovny her ;) Co tam mám můžem si zahrát :D
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod rebelx1 » sob 19. bře 2016 17:45:23 » Re: Obecná diskuze o hrách
Pracuju na docela rozsahly RPG hre. Otevrenej svet, 7 hratelnejch postav v druzine a kazda s jinym povolanim, dialogy mezi spolecniky, tuna dialogu, dve-tri desitky nepovinejch questu, moje vlastni hudba, pribeh ma dokonce i zvrat, herni delka do desiti hodin, ale jedna vec mne hrozne vadi - ze neumim kreslit, abych mohl nastavit do menu neco vlastniho. Proto se chci zeptat, neni tady nekdo, kdo umi aspon trochu kreslit a byl by ochotnej neco nacrtnout? Abych tam nemusel davat trapne prednastavenej theme. Staci neco jednoduchyho, treba orka, nebo mec. staci kdyz to bude vypadat aspon trochu dobre.
My legs are weary
But I still walk
My hands are sore and broken
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod Howky » sob 19. bře 2016 18:21:02 » Re: Obecná diskuze o hrách
Pokud bys toho nepotřeboval nějak závratný množství, tak bych klidně něco udělal... Napiš mi SZ, dohodnem se ;)
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod rebelx1 » úte 22. bře 2016 11:09:20 » Re: Obecná diskuze o hrách
Tak jsem dokoncil svuj pokus o hru v RPG Makeru...

Jmenuje se to sedm hrdinu. Hlavni postava je mlada druidka Adriana, kterou starsi druid vyslal do sveta, aby nasla sest spojencu a snimi porazila Temneho Valecnika. Starsi druid mel totiz velmi zivi sen, kde si uvedomil, ze je ve snu a mluvil k nemu neznamy hlas, ze si nejaky Temny Valecnik chce podmanit celou provincii za pomoci temnych sil, a ze ma vyslat Adrianu do sveta aby nasla sest spojencu, a s jejich pomoci jej muze premoci.
Na konci hry je i jeden zvrat.
Hra je situovana do provincie Nerikanie v cisarstvi Neril. Hra se odehrava v dobe po zkaze, kterou uvrhli na svet bohove, protoze lide prijali cernou magii od demonu. Vic o historii se muze hrac dozvedet ve hre od jednoho maga...
Je tam tedy celkem sedm hratelnych postav ve druzine a kazda ma sve vlastni povolani.
Nejsou tam zadna videa a graficky je to velka nuda, protoze jsem pouzil jen zakladni tilesety.
Herni delka je az 10 hodin.
Delal jsem pro hru vlastni hudbu.
Postavy ve druzine obcas i neco reknou. Je to takovej chudej mix Baldurs Gate a Final Fantasy.

Omlouvam se za pomichanou cestinu a anglictinu, ale byl jsem linej prepisovat nektere veci do cestiny. Treba magova kouzla jsou v anglictine, a tak pri soubojich kdy mag sesle ohen se objevi hlaska "Adriana casts fire!", ale treba magicka komba magickeho valecnika jsou v cestine, protoze jsem je vytvoril...
Ale to by nemelo delat nikomu problem.

http://m.ulozto.net/xMaq9H9F/sedm-hrdinu-exe

OVLADANI:
FULL SCREEN: ALT + ENTER
Pohyb: smerove sipky
menu s inventarem, skilly, ukonceni hry atd. : X
My legs are weary
But I still walk
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » ned 18. pro 2016 14:01:11 » Re: Obecná diskuze o hrách
Hrajete tady někdo stellaris ??
Sem začal a neuvěřitelně mě to chytlo.. :)
Pro ty co nevědí : http://m.games.tiscali.cz/recenze/stell ... nze-278199
Gotham City Impostors: ☜?☞MICHAEL CARMICHAEL☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod zadagado » úte 31. říj 2017 14:52:35 » Re: Obecná diskuze o hrách
Lovec-mag píše:
Greg píše:Tak se předveďte :D
http://www.foddy.net/Athletics.html

Jo jo QWOP, nejvíc 50 metrů, potom je tam taková značka, to je to 50-ti metrový překvapení :lol: pak jsem se na to vykašlal.

qwop je nejtěžší, 3,2 metru předtím, než jsem se vzdal. :D
zadagado
Nováček

Příspěvekod Tomcat » čtv 02. lis 2017 17:02:33 » Re: Obecná diskuze o hrách
Čaute ľudia. Hral už niekto z vás Shadow of War? Aké mate z toho dojmy? Je to podľa vás lepšie než shadow of mordor? Lebo ten sa mi veľmi pačil, ale počul som že shadow of war do*ebali s tymi gold/premium edition bludmi a loot boxami, akoby chceli ťahať z nas ešte viac prachov už z tej dosť veľkej kopy.
Tomcat
Uživatel

Příspěvekod rebelx1 » úte 23. led 2018 7:21:34 » Re: Obecná diskuze o hrách
Hrali jste nekdo Batman: The Tell Tale Series?

Tohle mi neda - je to nutnost pro kazdyho kdo ma rad Batmana. Jedna se o, dalo by se ric, ze adventuru ve ktery se rozhodujete a ovlivnujete pribeh - volby jsou casove omezeny.

Akcni pasaze jsou reseny pomoci quick time eventu - proste rychle mackate co se objevi - a neni to zrovna lehky. Hlavne se na to strasne dobre diva. Na klavesnici to asi troch tezsi nez to mam ja s Joystickem, ale stejne to doporucuju.

Ma to 5 episod. Jsem teprv v prvni. Muj dojem ze hry je, ze jestli me to bude takhle moc bavit az do konce, tak tady napisu recenzi a udelim 10/10
My legs are weary
But I still walk
But I still clutch
My heart is jaded
But I still love
My cup is empty
But I still pour
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod Dolero » čtv 08. úno 2018 13:05:09 » Re: Obecná diskuze o hrách
Jeden RPG nadšenec vydal "encyklopedii" RPG her od roku 1975 do roku 2014 a popisuje v ní velkou část známých titulů včetně všech Gothiců i Arcanie (kterou tam má chybně pod označením "Gothic 4"). Samozřejmě je to anglicky, takže určitá znalost jazyka požadována :)

https://crpgbook.files.wordpress.com/20 ... _1-0-1.pdf
Naposledy upravil Dolero dne čtv 08. úno 2018 22:41:21, celkově upraveno 1
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 08. úno 2018 13:52:49 » Re: Obecná diskuze o hrách
To je zajímavý projekt, sice ne kompletní, ale zajímavý. Jen škoda, že je to v PDF a ne ve webovém formátu.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Howky » pon 05. bře 2018 17:19:51 » Re: Obecná diskuze o hrách
Vermintide 2 a já: 11 hodin za dnešek a včerejší odpoledne. Myslím, že všechno není v pořádku.
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pon 05. bře 2018 20:20:15 » Re: Obecná diskuze o hrách
Milhaus píše:To je zajímavý projekt, sice ne kompletní, ale zajímavý. Jen škoda, že je to v PDF a ne ve webovém formátu.

PDF lze krasne zobrazit v prohlizeci. Tedy alespon Chrome to dokaze. 8-) naopak mne prijde PDF jako neuniverzialnejsi format. Hlavne pekne jde ho zobrazit krasne ma androidu. I slova mi vyhledava. Pekne ctu 8-)
Beowulf
Uživatel

Předchozí