Menu

Co jste cítili, když jste hráli Gothic poprvé?

Obecné pokecání o všech dílech série.
Přesně tak, Mazuure. 8-)

Míra: Já čekal, že si někdo rýpne. Díky, že jsi mě nezklamal :D.
Odpověd na tvoji otázku zní: NE
Podívej se na moje top 5 v příslušném toppicu. :wink:
Bonhart
Uživatel

Příspěvekod Zero » pát 30. dub 2010 14:18:08 » Re: Co jste cítili, když jste hráli Gothic poprvé?
Bonhart píše:
Hned na začátku mě uchvátila postava Diega, sympatický člověk, co vám pomohl. V málokteré hře jsem měl ten pocit, že je tam některá postava doopravdy můj přítel, tady ano.

Zvláštní, přitom jsou všechny postavy v G. ploché jako... jako.... ehm, raději nic

Neřekl bych, ke spoustě postav se tam dá vytvořit takový "citový vztah". Pokud jsi třeba po vyvraždění mágů ohně nezačal nenávidět Gomeze, pak tě nechápu.
Zero
Uživatel

Zero: Ke všemu se dá vytvořit citový vztah, stačí to hrát dostatečně dlouho.

Pokud jsi třeba po vyvraždění mágů ohně nezačal nenávidět Gomeze, pak tě nechápu.

Překvapilo mě to, ale že bych ho začel nějak aktivně nenávidět, pálit jeho sošky atpd, to asi ne.
Jsem divný.
Bonhart
Uživatel

já teda začal dvojkou, v noci jsem tehdy nebyl shopen hrát, a bál jsem skřetů a nemrtvých byli silný, boje jsem nevyhrával nepoužíval jsem krytí a stal jsem se žoldákem, jelikož to byla jediná frakce kam se mě povedlo dostat, klášter jsem v první kapitole ani nenašel. Po druhé se to zlepšila a ted i v datáči v šermířském soubouju mě jentak někdo neporazí, zvlášt když bojuju s holí (smršť)
auersvald
Uživatel

Příspěvekod CholMa » stř 15. zář 2010 21:48:27 » Re: Co jste cítili, když jste hráli Gothic poprvé?
Když jsem poprvé spustil Gothic fascinovalo mě to intro. Potom hrdinu hodili do bariéry a dostal jsem pěstí. Divil jsem se proč mě bijou. A pak se oběvil diego. Říkal jsem si že to bude někdo další co mě přišel zmlátit nebo vidírat. Nakonec jsem ale poznal že to byl přítel. Udělal jsem svoje prvni krůčky dopředu a našel svou první zbraň. Nevěděl jsem jak ji zvednout, mačkal jsem všechno možné a pak to bylo ctrl + šipka dopředu. Podíval jsem se do inventáře a nasadil ho. Strašně se mi líbila příroda kolem a mrchožrouti. Teda doku na mě nezaútočili :D .A pak jsem viděl HRAD. Starý tábor se mi strašně líbil v tom kolik je tam lidí a jak má každý jinou povahu. A tak jsem poprvé zjistil jak plnit úkoly. Později co jsem se vydal do bažin. Se mi strašně líbili ty ,,domy na stromech´´. A tak jsem potkával nové monstra, lidi stavby a okolí. Ale opravdu krásný zážitek jsem měl když jsem vylezl na ruiny kláštera a pomohl ur-shakovi. Ten výhled a lesy. Mmmm to je nádhera říkal jsem si. Nejvíce jsem se vylekal když jsem šel do horské pevnosti a vybafl na mě lovecký pes. No to byla zrůda. Nevím jak to tady víc rozepsat. Kdybych se do toho pustil tak by to byla na hodně dlouhé čtení. Ale Gothic pro mě zůstane nejlepší hrou na světě.
CholMa
Uživatel

první co jsem cítil byla velká potřeba jít se vysra.. :D :D

ale ted vázně cítil sem ze to bude jedna z nejlepsich her co sem kdy hral :wink:
Benny
Trvalý ban

Prvně jsem myslel, že je to nějaká hovadina protože mně furt zabijela bariéra :D ale pak sem se do toho ňák dostal a je to pro mě nejlepší hra.
JirkaM
Uživatel

Byl sem prosto nadšenej z "otevřeného světa", z hudby atd. Prostě to bylo neopsatelný, přeseděl sem nad tím hodiny a hodiny a to i v noci.
Saladin
Uživatel

nic
Obrázek
Turok
Uživatel

Příspěvekod Raynor » úte 15. úno 2011 23:40:02 » Re: Co jste cítili, když jste hráli Gothic poprvé?
Asi to mám jinak jak drtivá většina hráčů, ale první dojem z G1 byl velice špatný :)
Nainstaloval jsem ho z levelu, nevěděl jsem jak se to hraje a po tom co mě zabil ten první mrchožrout jsem to nehrál pár týdnů..až jednou byla nuda, tak jsem se opravdu sanžil, teprve pak mě to chytlo a je to jedna z mých nejoblíbenějších her doteď. :D
Raynor
Uživatel

Příspěvekod Fini » úte 15. úno 2011 23:53:17 » Re: Co jste cítili, když jste hráli Gothic poprvé?
Bonhart píše: Ke všemu se dá vytvořit citový vztah, stačí to hrát dostatečně dlouho.

xDD tak tohle mně složilo :DD

Jinak muj první dojem byl velice dobrý, tolik možností,tolik věcí, tolik ncp a příšer až jsem si k tomu vytvořil ten citový vztah :D
Bariera měla ten šmrnc hlavne v noci a kdyz vidite jak stinova selma lovi krysokrty tak to ve vas vzbudi ten Gothic pocit.... :D :)
Ale musím se přiznat že jsem ze začátku nezabíjel mrchožrouty protože mi jich bylo lito :D takovi nevinni ptacci kteři neco ji a hrdina pridje a zabije je no proste hruza :D
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Pročištěno
Macraschley1 + Fini: pánové, tohle není první topic, který jste zaneřádili spamem, takže upozorňuji, že příště už budu banovat. Držte se laskavě témat :!:
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Prvý krát keď som hral Gothic cítil som záhadný príbeh. Tiež nové obzory keďže som vraj mohol robiť čo len chcem. Tiež som cítil niečo nové. Svet, ktorý môžem ovplivniť. Keď som prišiel do starého tábora na trh bola tam krásna atmosféra. Tiež úlohy od Diega. Keď som išiel kade tade vonku tá čudná hudba naháňajúca strach. Fantastické bolo ísť aj do Sektárskeho tábora. Tam som sa cítil veľmi dobre. Krásna bahenná príjemná atmosféra. A Nový tábor tá krčma a húlenie voda proste super kľudný život. Krása. A doly už boli také nebezpečné. Veľmi sa mi tam nepáčilo, ale bolo to tam také akurát na pivečko. A škretia zem tam som sa nedostal na začiatku hry, ale bolo vzrúšo utekať pred škretími psami a lákať ich na strážcov. No a to je asi všetko čo som cítil z rôznych miest G1.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Oxygen » stř 23. úno 2011 12:03:34 » Re: Co jste cítili, když jste hráli Gothic poprvé?
Co napsat?! Nevím, Gothic se mi na vždycky vryje do paměti, je to nezapomenutelný zážitek. Málo her mají takovou volnost, málo her mají tak skvělou muziku, ale to co má jen tahle hra je PŘÍBĚH! Gothic je prostě originalita sama o sobě, už nevím co dál napsat snad jen, že lidi kteří to teď čtou a nehráli Gothic tak ať si to bleskurychle koupí!
Oxygen
Uživatel

když sem to hrál poprvý balo tu ta hra jako novinka takže mě uchvátila grafika možnost komunikace a na tu dobu výborná umělá inteligence NPC postav navíc střídání dne a noci a samozdřejmě děj celé hry škoda že se Piraně neudobří z Joowudem a neudělají novou trojku a spravili by si tak reputaci navíc bych měl zase co hrát :wink:
absinth
Trvalý ban

PředchozíDalší