Menu

Co jste cítili, když jste hráli Gothic poprvé?

Obecné pokecání o všech dílech série.
Dritt píše:Já jsem Gothic 1 začal hrát na doporučení svého otce, který mi to dal do ruky se slovy, že je to prý docela dobré. ...

To samé mi řekla moje máti, která to hrála v době, kdy já na PC proháněl maximálně tak piškvorky :D ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Dolero » stř 30. črc 2014 21:41:38 » Re: Co jste cítili, když jste hráli Gothic poprvé?
Emperor píše:To samé mi řekla moje máti, která to hrála v době, kdy já na PC proháněl maximálně tak piškvorky :D ...

MÁTI.... Ehm... Kolik je tvojí matce, že hraje PC hry? :D

Já sem se ke Gothicu dostal přes LEVEL či SCORE, už si nepamatuju (DVD sem měl od bratrance, který říkal, že je to supr a ten to DVD měl od kámoše, který říkal, že to hrál 10 minut a vypnul to, protože předchozí díly jsou lepší...), kde to bylo i s CP 1.72... Jinak co se rodičů týče, tak moje matka umí hrát pouze piškvorky a slovní fotbal :P Táta se zmůže na FIFU a střílečky (ty starší -> Return to Castle Wolfenstein, Quake III Arena, Project I.G.I.)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Templář

dolero píše:Kolik je tvojí matce, že hraje PC hry? :D ...

letos bude mít 59 ... na věku až tolik nezáleží, hlavně když to člověka baví a zdraví slouží ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

začátek byl takoví že jsem byl ze všeho ****** až za ušima :D
třeba v jedničce jsem na stínovou šelmu šel až jako 25ka a teď ?
stínovka byla asi po několika dohrání mrtvá v 9 lvl :)

Upravil Jémák, přečti si pravidla..
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Mě v té době bylo 6. A do teď jsem nezapomněl na ten pocit když jsem se v jedničce dostal na horu kde byl pozděj drak ohně. Pamatuju si jak se tam šlo a pak na mě vybafl ten skřet. Pro mě to bylo něco úžasnýho. Ty jeho skřeky atd ... Jenže jsem neuměl číst. Tak se k tomu po roce vracím. Sleduju ty videa s nadšením , ta atmosféra atak - byl jsem z toho úplně unešený. Ačkoli jsem nepochopil co mám dělat v příběhové linii tak questů jsem spnil hodně. Časem se ze mě stal hrdina s pořádnou sekyrou ale v kopacskych kalhotech. Hru jsem zakončil u ohnivého golema potom co jsem vymlátil vše co vymlatit šlo
Nemrtvý rysec
Uživatel

Začal jsem to hrál na ZŠ. Ani nevím jak a kde jsem to sehnal. No, poté jsem se vykecal na nemoc a hrál jsem to do dohrání :D

Další den jsem to půjčil kamarádovi a ten přišel druhý den a ptal se: Jak něco zvednu. Další den. Jak bojuji a beru věci z truhly...
Poté ho to chytlo stejně. Zejména žijící svět, uvěřitelný svět a drobnosti. Třeba jak NPC trenéři popisují nový stupeň nějaké dovednosti apod.
Kaneccz
Uživatel

Předchozí