Menu

Změnil vám Gothic život?

Obecné pokecání o všech dílech série.
Příspěvekod Nefrai » pát 19. srp 2011 1:16:04 » Re: Změnil vám Gothic život?
No, jestli mi Gothic změnil život... to se nedá říct.. zatim nejsem Gothicem nějak extra posedlý :D ale pravda je že díky G1 sem přestal soudit hry podle grafiky, a hratelnost všech her už od mých prvních pár dnů s Gothicem srovnávám právě s Gothicem... takže se nedá říct že mi změnil život přece jen to je hra :D ale určitě mi dal představu o tom jak má prostě vypadat správný RPG... ale jedna změna(důležitá změna) v životě kterou mi gothic poskytl a které od té doby děkuju je že mě osvobdil od wowka... toho mozekcupujícího hnusnýho v podstatě nudnýho bezpříběhovýho závisláckýho prevíta... :D a to je dobře už sem z wowka začínal bejt docela kretén :D
Pomoz někomu s jeho problémem, a on si vzpomene, až bude mít další.
Nefrai
Uživatel

Bydliště: za rohem v pravo od takovýho toho tamtoho tam v tom tamtom

Příspěvekod mercury » pát 19. srp 2011 13:27:56 » Re: Změnil vám Gothic život?
me gothic naucil trochu anglicky :D je to docela naucne kdyz tam mluvi anglicky a mas cz titulky,
ale gothic a risen na sebe nenavazuji a podle me to neni stejny
!!!All must dead!!!
Obrázek
http://www.fear3.co.uk/
mercury
Uživatel

Příspěvekod blackhand » ned 04. zář 2011 11:48:01 » Re: Změnil vám Gothic život?
blackhand
Uživatel

Příspěvekod DiegoMercenary » ned 20. lis 2011 19:51:16 » Re: Změnil vám Gothic život?
Změnil, a jak. Je to jedinečné dílo, hra všech her. Gothic je navíc tak rozsáhlé téma, dá se diskutovat nejen o postupu hry, ale i o příběhu jednotlivých postav, o záhadách, pak tu máme FanArt, atd...
Přiznávám se, že jsem tou hrou přímo posedlý :D
"Adanos mi dal sílu bojovat. Takže když tě teď smahnu bleskem, plním jeho vůli!"
DiegoMercenary
Uživatel

Bydliště: Pevnost Addonhille(bývalý Dexterův tábor,nyní přestavěn)

Příspěvekod Joloz » čtv 24. lis 2011 15:29:29 » Re: Změnil vám Gothic život?
Myslím, že zmenil ten príbeh človeka pohltí a aj keby mali byť všetky časti od PB graficky na úrovni G1 alebo G2, tak mne by to vôbec nevadilo. Dokonca niektoré hlášky z G1,2,3 používam aj v živote :D Nenapadá ma nič konkrétne ale celkovo mi Gothic zmenil z časti život...
Joloz
Nováček

Příspěvekod Kapos » ned 18. pro 2011 21:54:09 » Re: Změnil vám Gothic život?
Ano, a jak. :lol:
Denně se 10x modlím na koberečku a říkám "nechť nade mnou Spáč bdí"
A taky stále skáču z balkonů (2.patro) a piluji akrobacii.
A k tomu šikanuji obyvatele bytovky s tím, že nechtějí zaplatit 10 ks. rudy za ochranu.
V neposlední řadě házím do mixéru zvířata, s tím že piju ragů od Snafa. :lol: :lol:
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Příspěvekod Raben » čtv 29. pro 2011 20:43:29 » Re: Změnil vám Gothic život?
Zmněnil?Ano když by nebyl asi bych se zbláznil :D
Raben
Uživatel

Příspěvekod Golder » ned 22. led 2012 17:04:34 » Re: Změnil vám Gothic život?
Co se týče Gothic jako RPG, tak mě nejvíc ovlivnila dvojka s datadiskem. Přece jen jednička byla taková až moc na mne pochmurná, a měla vcelku dost much. Trojka byla super, (sedlo mi do noty ovobozování měst) ale ne tak super jako dvojka s datadiskem. A Arcania... to snad ani nemusim nic psát, snad jen pro shrnutí - tragédie.
Zpět ke dvojce. Základní svět kde jste začínali byl super, spousta dungeonů, chat, louk atp. Prostě jsem měl chut si udělat luk a jít žít třeba na týden do lesa. Co mě však úplně odrovnalo, byl Addonworld - Jhakendar (za šotka pardon). Hudba, prostřední, a také příběh byl pro mne vskutku šokující. Dávná civilizace podobná Mayům nebo Inkům, která zanikla velkou potopou, prostě pecka! Měl jsem nutkání si postavit portál, a vypadnou na takový místo jako bylo tohle (samozřejmě bez příšer).
Nicméně tyhle časy už jsou pryč, Gothic jako značka se plaví někde ve stoce v Khorinisu, a krom Risen jsem žádné pořádné HARDCORE RPG už dlouho nehrál. SKYRIM. The Elder Scrolls V: SKYRIM - jestli jste zarytí do Gothicu, tak tahle hra je přímo ušitá pro vás (zvlášt do Gothic 2 - ve SKYRIMu jsou také draci, i když o trošku víc). Žádné zjednodušovadla jako tomu bylo v Arcanii, žádný osekaný svět, žádná prasprostá DLC, prostě RPG jak má být! Což mi připomíná, že jsem od tématu... Ok, vzal bych si rohatou helmu a šel lovit draky, a namáhal bych hlasivky Fur So Dah (řevem proti drakům).
Tyhle RPG hry strašně příjemně (aspon částečně) změnili můj život, již mám tu představu jak vypadal svět před 600 lety (myšleno středověk) a doufám, že někde v galaxii je podobný neposkrvněný svět jako je třeba svět Tamriel (kontinent, kde se odehrávají Elder Scrolls).
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Felix Mage » čtv 02. úno 2012 22:02:47 » Re: Změnil vám Gothic život?
Ano a nejenom gothic ale i tohle forum které čtu od dětství.
Gothic byl taková hra která jen tak nebude.
Je to i tak trochu smutné že Gothic je už tak starý a nedělají se další dobré díly.
A také je smutné to že když jsem jako malý četl tohle forum tak tu bylo spoustu lidí co už tu dnes dávno nejsou.

Gothic mi změnil život opravdu hodně.
Však to byla jedna z mých prvních her.
Felix Mage
Uživatel

Příspěvekod nunacek2001 » pát 20. dub 2012 20:57:58 » Re: Změnil vám Gothic život?
Gothic mi změnil život, nejlepší rpg hra na světě.
nunacek2001
Uživatel

Příspěvekod CZ_Paladin_CZ » ned 22. dub 2012 9:41:48 » Re: Změnil vám Gothic život?
Gothic je jedna z mých nejoblíbenějších her. Jasně že mi změnil život 8-)
CZ_Paladin_CZ
Uživatel

Příspěvekod ABC » úte 08. kvě 2012 19:54:18 » Re: Změnil vám Gothic život?
jo je to moje nejoblibenější hra a sedim u toho fest ( např. G1 sem hral asi přibližně 9 krát a G2 NH tak 8 krát)
ABC
Uživatel

Bydliště: Ladharská soustava planeta Hinaitin veleříše Domská království Aranské hrad Blandor

Příspěvekod Howky » stř 30. črc 2014 20:11:20 » Re: Změnil vám Gothic život?
Kapos píše:Ano, a jak. :lol:
Denně se 10x modlím na koberečku a říkám "nechť nade mnou Spáč bdí"
A taky stále skáču z balkonů (2.patro) a piluji akrobacii.
A k tomu šikanuji obyvatele bytovky s tím, že nechtějí zaplatit 10 ks. rudy za ochranu.
V neposlední řadě házím do mixéru zvířata, s tím že piju ragů od Snafa. :lol: :lol:

xD Ty jo :D Dobře ty :)
Mě život změnil tim že jsem se lepe poznal s jedním spolužákem, který to taky má a navíc jsem se díky Gothicu tak nějak dostal do toho žánru RPG (pro mě je to nej hra ;D )
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » čtv 31. črc 2014 18:06:06 » Re: Změnil vám Gothic život?
Jj jasně
hodně mě toho naučil co se angličtiny týče a stal se mou nej. Hrou až po league of legends
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » pát 07. lis 2014 15:16:39 » Re: Změnil vám Gothic život?
Tak třeba mě ukázal, co znamená dobrý RPG. :)
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

PředchozíDalší