Menu

Změnil vám Gothic život?

Obecné pokecání o všech dílech série.
Příspěvekod zxretrosoft » čtv 20. lis 2014 14:22:24 » Re: Změnil vám Gothic život?
Hned člověka napadne, že je to silná otázka, život a tak, to jsou vážná témata. Na druhou stranu když si uvědomím, jak může člověku změnit život kdejaký pitomec, kdejaké rozhodnutí nadřízeného, prostě úplně každá blbost i náhoda, tak vlastně ano, Gothic mi změnil život k lepšímu.

Nádherné chvíle u hraní, úžasný svět, který nedostanu z hlavy, přístup k řešení problémů, boj za dobrou věc.
zxretrosoft
Uživatel

Příspěvekod Darkenius » sob 30. led 2016 19:31:10 » Re: Změnil vám Gothic život?
Mě Gothic změnil život hodně. Nevím, jestli k lepšímu nebo horšímu, ale díky němu jsem se dostal k modování, k Temným Mágům a také sem na Gcz. Strávil jsem nad hrou spoustu času a nelituji ani jediné sekundy. Gothic bude vždy v mém top žebříčku nejlepších her, co jsem kdy hrál.
Let me introduce myself. My name is Darkenius Storm. And I'm....Demon from hell. Obrázek

My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

MOD NEMESIS (demo verze)již ke stažení!
Darkenius
Uživatel

Bydliště: My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

Příspěvekod Karlos » ned 25. zář 2016 21:34:46 » Re: Změnil vám Gothic život?
Mě Gothic hodně dal, ale nejvíce tím, že kvůli němu jsem poznal kapelku In Extremo, jako mladej svišť jsem stál hodiny před šibečničnim podiem a poslouchal akustickou verzi Herr Mannelig pořád dokola. Je to jedna z kapel na který sem vyrostl a dodnes sem velký fanda a to právě díky Gothicu :) Je toho určitě víc, ale toto mě asi nejvíc ovlivnilo :)
Sold my soul to rock n roll!!!
Karlos
Uživatel

Příspěvekod Karel » sob 03. pro 2016 4:19:17 » Re: Změnil vám Gothic život?
Zrovna jsem si dočetl příspěvky o tom co pro nás znamená Gothic. I já se chci připojit.
Nedokážu si vysvětlit proč si mi ta hra po tolika létech stále tak líbí? Skoro bych řekl, že čím jsem starší tak v ní nacházím věci, které jsem dříve nevnímal či přehlížel. Krásná hudba, která neomrzí a především velmi hodnotné a nestárnoucí výtvarné pojetí světa Gothicu. Hraji Gothic dvojku v rozlišení 1680 na 1050 a říkám si jak to nádherně vypadá. Vždyť neklame-li mě paměť datáč vydali před více než deseti roky. Pamatuji se, když Gothic 2 vyšel tak skoro nikomu na plné detaily nešel, pokud člověk neměl zrovna nově koupené nadupané písí-dělo. F1,F2 a výjimečně při rozhlížení F3 a super výhled na F4. Po toulkách světem však nejraději končím v nějaké taverně v Khorinisu, kde se pořád něco děje a s místními je vždy o čem mluvit. Jsem rád, že nejsem sám komu Gothic stále přináší radost a potěšení ze hry a proto:
AŤ ŽIJE GOTHIC !!!
Karel.
Karel
Uživatel

Příspěvekod SharfSK » pon 12. pro 2016 19:11:46 » Re: Změnil vám Gothic život?
Tak to áno!!!! Je to moje najobľúbenejšie RPG a jedna z top hier. Veľmi ma zaujala hlavne príbehom,rozľahlím svetom a možnosťami.
SharfSK
Nováček

Předchozí