Menu

Co by se stalo kdyby...

Obecné pokecání o všech dílech série.
Příspěvekod Howky » ned 26. črc 2015 17:44:48 » Co by se stalo kdyby...
Tento topic by měl sloužit k zapsání úvah o tom, co by se stalo, kdyby se něco stalo jinak než ve hře. Můžete se buď zamyslet nad už předem danou úvahou nebo nadhodit další (vyberu nejlepší a zvýrazním je v tomto příspěvku, na ně odpovídejte přednostně, můžete však odpovídat i na ta nenapsaná zde) V každém případě vždy zvýrazněte na jaké kdyby odpovídáte.

Na začátek dávám poněkud rozsáhlou úvahu:
Co by se stalo, kdyby se nikdy bezejmenný nedostal do kolonie.
Podle mě by se stejně nějak bariéra rozpadla, ať užsnažením mágů nebo nějak jinak. To by způsobilo příliv trestanců, a kvůli tomu by se Khorinis vůbec nezvládl bránit další hrozbě - skřetúm. Ti by zdevastovali město a zabili všechny včetně Bezejmenného.
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » ned 26. črc 2015 19:00:15 » Re: Co by se stalo kdyby...
Podle mě by se stejně sehnal někdo, kdo by Kalomovi sehnal všechny ty věci a Y'Berion by zemřel při vzývání. Na skřetím hřbitově by pak všichni byli zabitý skřetama, dokud by nepřitáhli všichni templáři. Kalom by pak stejně odešel... Nebudu to prodlužovat. Někdo by to stejně všechno udělal a utkal se se Spáčem. Toho by ale neporazil, Svatý Nepřítel je UH, nikdo jinej. Spáč by zničil celou kolonii, a žil by pak uvnitř bariéry. O něm by se později dozvídalo spousta lovců a bojovníků, pokoušeli by se Spáče zabít. Mezi ně by se nějak dostal UH a ten by ho porazil, jakožto SN.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Jespi » pon 14. bře 2016 19:10:32 » Re: Co by se stalo kdyby...
Co by se stalo, kdyby Jowood netlačil na Pyraně a Gothic 3 byl vydán o 3/4 roku později, bez bugů, s lepší hratelností a v jiném časovém úseku než Oblivion? Dočkali bychom se dalších Gothic her od Pyraní ? Byl by příběh mnohem více rozvinutější, vrátili bychom se v nějakém díle třeba do minulosti ? Byl by Risen přímo navazující spin off Gothicu ? Mohli bychom se dočkat x-tého Gothic dílu podobně jako Elder Scrolls ? Já si myslím, že ano! Ach, kéž by šlo cestovat do minulosti :sad:
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pon 14. bře 2016 20:10:19 » Re: Co by se stalo kdyby...
Gothic 3 byl de facto již dodělán a mělo se pracovat na optimalizaci... Špatný příběh, stupidní úkoly, systém reputace u frakcí, bojový systém a celkově hra by se již nezměnily/nezlepšily...
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Templář

Příspěvekod rebelx1 » úte 15. bře 2016 16:03:53 » Re: Co by se stalo kdyby...
byl dodelanej, protoze musel bejt dodelanej, tj. nebyl dodelanej
"You all try so hard to buy a ticket to heaven but, ask yourselves - do you want to spend your eternity in a place full of assholes?"
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod Dolero » úte 15. bře 2016 16:40:55 » Re: Co by se stalo kdyby...
Mě by tedy zajímalo, co na G3 být dále doděláváno. Ta hra je prostě tupá a omezená a aby fungoval svět a herní mechaniky, tak by ji museli dodělávat ještě x let - třebas Community Patch team x roků opravoval bugy a snažil se dokončit herní mechaniky, stejně mechaniky pořádně nefungují doposud a bugy se tam najdou... Ta hra s tak malým týmem dokončena být nemohla, navíc ne pod poměrně chudým (na západní poměry) vydavatelem. G3 je absolutní průser a Piraně mohou být rádi, že se z toho dostali...
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Templář

Příspěvekod rebelx1 » stř 16. bře 2016 15:32:06 » Re: Co by se stalo kdyby...
Mne by stacilo par veci, aby byly jinak a mel bych G3 rad.

1) aby tam nebyl tak pruserovej pribeh
2) Aby tam byl vetsi mesta
3) Upravit skilly (nektery byly spatne koncipovany)
4) Aby tam byl kone :P

nevim, podle me by na tom pak byl G3 s uspesnosti dobre a me osobne by hodne bavil.
"You all try so hard to buy a ticket to heaven but, ask yourselves - do you want to spend your eternity in a place full of assholes?"
rebelx1
Uživatel